Author Topic: SRBIJA!!!  (Read 13490 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Albedo 0

• Guest
Re: SRBIJA!!!
« Reply #100 on: 09-09-2010, 21:21:47 »
inače, nađoh sajt za online gledanje

http://atdhe.net/index.html

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #101 on: 09-09-2010, 21:23:31 »
http://www.rojadirecta.org/
Kod njih imaš adrese za gomilu sajtova,all inclusive.
subota 14

Džek

• 4
  • 3
  • Instalater raznih šejtanluka.
« Reply #102 on: 09-09-2010, 21:26:29 »
Smaračica xfrog xfrog

Peder na vidiku! Bjezmo!

Ja ne bežim.
Jezik u labrnju, guzcu uza zid i bezbolnu paliju u ruke... jerbo mi nun čake ostadoše u hramu šaolina, proletos kada sam monasima držo predavanje o Kung Fu...
Moj imaginarni drug mi govori da sa tvojom glavom nešto nije u redu.

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #103 on: 12-09-2010, 04:57:53 »

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #104 on: 12-09-2010, 09:13:59 »
Kakva krađa užas,momcima svaka čast,nek su živi i zdravi!
subota 14

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #105 on: 12-09-2010, 16:32:49 »

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #106 on: 13-09-2010, 17:18:12 »
Vruća šamarčina od Litvanaca za kraj.Pošto nismo mogli da se vadimo na sudije,očekivano smo alibi za ovo demoliranje našli u nepravedno izgubljenoj utakmici od Turske.Ali koliko god ovaj poraz bio bolan,ipak za nas ima i pozitivnu stranu baš kao i ono gaženje od strane Španaca u finalu EPa prošle godine, jer Litvanci ne mogu dvaput uzastopno ovako da nas razbiju a naši će imati strašan motiv da im se osvete za ovo u sledećem meću koji će,svi to očekuju, biti u finalu Evropskog u Litvaniji 2011.

Le Samourai

• 4
  • 3
« Reply #107 on: 13-09-2010, 17:51:30 »
Chak je i tradicionalno sportsko-neutralni New York Times imao shta da kazhe:

"There were also some eye rolls among the American scouts watching from a luxury box. With 1 minute 18 seconds remaining, Turkish center Omer Asik drew a foul, then fell to the court as his teammates visibly encouraged him to fake an injury."

Albedo 0

• Guest
« Reply #108 on: 13-09-2010, 19:41:54 »
TUNČERI BIO U AUTU

scallop

• 5
  • 3
« Reply #109 on: 13-09-2010, 21:27:22 »
Мали, малецки аут. Није то ништа за целу утакмицу.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Albedo 0

• Guest
« Reply #110 on: 13-09-2010, 22:02:19 »
nije samo do auta... upravo sve je jasno, čitava utakmica je jasna na ovoj slici

1. vidi gdje se nalazi sudija
2. vidi gdje se nalazi kamerman
3. vidi gdje se nalaze fotografi

Niko nije vidio aut!

moraćemo pored 15 profesionalnih kamermana da donosimo i svoje kamere na utakmice

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #111 on: 13-09-2010, 23:47:57 »
Chak je i tradicionalno sportsko-neutralni New York Times imao shta da kazhe:

"There were also some eye rolls among the American scouts watching from a luxury box. With 1 minute 18 seconds remaining, Turkish center Omer Asik drew a foul, then fell to the court as his teammates visibly encouraged him to fake an injury."
Na Facebooku je osnovana i prigodna grupa.

http://www.facebook.com/pages/Pomozimo-Omeru-Asiku-da-nade-oko/153613404666190?v=wall
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Albedo 0

• Guest
« Reply #112 on: 14-09-2010, 22:07:54 »

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #113 on: 15-09-2010, 20:08:34 »
Hrvatima smeta sto se Ivkovic buni

Kakav urnebes, komsije Hrvati podsecaju javnost kako smo mi sramno pobedili pre 15 godina :DDD  xrofl  :mrgreen:
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Albedo 0

• Guest
« Reply #114 on: 15-09-2010, 21:30:58 »
Na Fibinom sajtu su i Litvanci spominjali 1995. kao krađu, ne znam...

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #115 on: 15-09-2010, 22:45:55 »
Tada sudije jesu donele koju  diskutabilnu odluku ali na obe i za obe strane,ovo u Turskoj je totalno izuvanje košarke iz njenih okvira.
Komšije su samo iskompleksirane  i ništa više,kome je na kraju i stalo do njinog mišljenja.
Sledeći put sa više iskustva bićemo bolji i jači ako treba i od `benih sudija i Fibe.
Nego šta!!!!!!!!!!
Never surender!
subota 14

Lord Kufer

• 4
  • 3
    • Poems and Essays
« Reply #116 on: 15-09-2010, 22:58:06 »
Sad nam se vraća ono protiv Argentine...

Albedo 0

• Guest
« Reply #117 on: 17-09-2010, 10:32:48 »

Šta sve neće Srbi smisliti...

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #118 on: 19-09-2010, 20:01:07 »
Tipsa razvaljuje Štepaneka !  :!:

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
« Reply #119 on: 19-09-2010, 22:34:17 »
Who the fuck is Штепанек?!
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #120 on: 26-09-2010, 01:19:38 »
Кошарка и измишљање традиције   

Слободан Владушић

Иако су кошарка и ватерполо збирно донели једну медељу – ватерполо бронзу – сулудо би било бити незадовољан таквим резултатом. Не зато што смо ми мала земља, као што је то, наизглед егзактно, устврдио један ТВ коментатор. Да је збиља тако, онда мале земље не би ни требало да постоје, јер никада ништа не би могле да постигну. Да су наши ТВ коментари мало образованији, знали би, наиме, да и мале земље могу бити велике државе, као што је то с правом једном написао Милан Кашанин, мислећи на “златно доба” српске књижевности, односно на време између 1903. и 1914. године. Велике државе: то значи државе које могу да се такмиче са другим државама без обзира на своју величину. Ето зашто треба да будемо задовољни резултатима ватерполиста и кошаркаша. Они су наиме, доказали да су оба спорта и даље “наша”.

Шта то значи “наш” спорт? Наш спорт није само популаран спорт, па ни, строго узевши, најпопуларнији спорт у некој држави: то је спорт који је једна држава, или један народ, симболички присвојио. Један спорт не мора да припада само једном народу. Он може бити посед свих оних народа који су успели да у њему открију једну врсту особеног разумевања, која тај спорт чини више њиховим, него сви успеси које су у њему постизали. То је разлог зашто је бразилска штампа све време непрекидно нападала селектора бразилске фудбалске репрезентације Дунгу: не зато што није имао резултате (освојено првенство Јужне Америке, освојен куп Конфедерације) већ зато што њихова селекција није играла “бразилски”. И парадоксално, имали су право: шпанска репрезентација је доказала да првенства света још увек освајају “Бразилци”.

Фудбал дакле, не припада Енглезима који су га измислили, већ можда само Бразилцима и Италијанима: Нападу и Одбрани. Ту треба додати, вероватно, још и Немце, Холанђане и Аргентинце и тиме би списак симболичких поседника фудбалске игре вероватно био завршен. Кошарка такође не припада Канађанима, иако је у Канади рођен Џејмс Нејсмит, човек који ју је измислио. Она припада Американцима, нама и Литванцима. То је кошаркашка аристократија, при чему метафора “аристократије” означава неуништиви континуитет. Не треба заборавити да су у време кризе српске сениорске кошарке, златне медеље освајали јуниори. Исто важи и за Литванце, који су, напоменимо само ту чињеницу, били прваци Европе у кошарци још давне 1937. године, а потом и на следећем првенству, 1939. године. Отуда није случајно што сам међу коментарима наше победе против Шпанаца на you tube-у пронашао и честитке Литванаца који су нам пожелели да се нађемо у финалу заједно са њима: то је препознавање две кошаркашке школе чији мегдани подсећају на двобоје аристократа, спојених тајним нитима посвећеника једног спорта који је, и за једне и за друге, више од спорта.

На питање зашто је кошарка српски спорт могли бисмо ређати особине такозване “српске школе кошарке”: јака, дисциплинована одбрана, брзи контранапади, фантазија и машта у игри, победнички менталитет. Међутим, постоји још један аспект наше школе кошарке, који је посебно важан: то је осећање чојства, јер аристократија обавезује. Сетимо се Ђорђевића који моли Марчуљониса да врати екипу на терен (финале европског првенства, Атина, 1995. године) јер, по цену могућег пораза, није желео да победимо на такав начин. Сетимо се осећања да смо у Индијанаполису 2002. године победили бољег од себе – Аргентину – и то не захваљујући судијама, будући да није тако извесно да је над Сконокинијем у последњем нападу направљен фаул. И управо то чојство, односно способност да друге бранимо од себе, чини српску кошарку тако виталном, живом и дуговечном. Без чојства наиме, нема ни јунаштва, јер је чојство као и јунаштво, један од синонима за самопревладавање. Партизаново освајање Истанбула via Фуенлабрада, које се завршава Ђорђевићевом тројком против Хувентуда (1992), или пак 41 поен истог играча против Литванаца (1995), Даниловићево закуцавање преко Сабониса (1995), Ребрачина рампа у одлучујућем тренутку финала светског првенства против Руса (1998), Гуровићев рафал против Американаца (2002), Бодирогина тројка са 8 метара против Аргентинаца плус симултанка у последњих три минута (2002), Теових тридесет и нешто поена против Словенаца (2009), и тројка против европских и тадашњих светских првака Шпанаца…. све су то примери самонадмашивања: без тог феномена медаље у кошарци би биле само безвредни комади гвожђа, па макар били и од сребра. И зато је некада боље бити четврти него други, а некада боље други него први. То је оно што кошарку или ватерполо разликује од “Фарме” и остале Велике браће, то је оно што би просечног српског навијача или навијачицу натерало на стид уколико би сазнао да нисмо били чојствени домаћини, односно да смо се домаћинством служили да бисмо стекли предност у односу на противника. Вероватно зато наше кошаркашке и ватерполо репрезентације могу да побеђују и на страни. Друге то постижу знатно теже.

Поклоници студија национализма свакако би могли да приговоре да је кошарка један типичан пример измишљене традиције. Та примедба не стоји, јер није уопште ствар у томе да се традиција схвати као моћ инвенције. Скоро је свака традиција измишљена, али то није одлучујуће: важно је да се традиција схвати као израз воље једног народа за трајањем. У том смислу, моћ није садржана у инвенцији, већ у обликовању властите традиције на основу грађе која је доступна или преузета. Тако кошарка није измишљена у Србији, али је у овој земљи одомаћена, она је присвојена утолико је што је сада испуњена једним специфичним менталитетом, историјом, асоцијацима, симболиком, личним успоменама, па и тумачењима. Ко би сада могао рећи да кошарка није наш спорт, да то није део наше традиције? Дакле, традиција није нешто што се “има” или “нема”, то је нешто што се стиче и производи. Она се не конзервира, већ се непрекидно изнова креира. Стога се може рећи да опстанак једног народа не зависи од тога да ли он “има” или “нема” традицију, већ од тога да ли има моћ да је измишља или не. Измислити традицију значило би имати моћ да се око извесних догађаја начини аура непоновљивости и јединствености, дакле вредности на коју би се потом накалемила властита воља за трајањем која би, опет, услед те непоновљивости и јединствености, завредела да траје.

Није овде место да наведемо неколико веома успешних примера измишљања традиције који обезбеђују кохерентност једног народа, упркос постмодерној релативизацији идентитета. Није овде место ни да објаснимо како се нико не одриче идентитета који му обезбеђује моћ, већ само оног који посредује немоћ, оног, заправо, који је у процесу одумирања, јер иза њега не стоји више никаква воља за трајањем. Међутим, сада треба рећи да је кошарка једна од преосталих живих традиција овог народа, традиција у сталном настајању, подземна традиција која ову земљу још повремено подсећа да је била држава и да то може да буде поново. У земљи у којој је, на различите начине, готово потпуно угушена свака помисао на стварање државотворне традиције из грађе која је доступна, разумљиво је очекивати да део становништва навија за друге државе, које имају моћ да ту традицију измисле. Кошарка зато овде има једну необичну, готову тужну судбину: у недостатку праве историје која би имала задатак да се обрачуна стереотипима и лажним митовима, али и да оспољи вољу за трајањем, историја српске кошарке и спорта уопште, постаје, парадоксално, једина наша историја, једина права историја: историја која нам говори да се, упркос свему, постојало, и да упркос свему, вреди постојати и даље.

НСПМ
четвртак, 16. септембар 2010. 

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #121 on: 26-09-2010, 09:56:30 »
Sport je važan deo tradicije, a u modernim društvima i nezaobilazan faktor u očuvanju identiteta i postojanja jedne nacije. I usko je vezan sa politikom. Nije slučajno Žarko Korać u Utisku nedelje jednom kritikovao prvenstveno Đokovića, a i druge naše sportiste- zašto pokazuju tri prsta i time navodno vređaju druge.
Hoće se da se i to oblati i sruši, u klasičnom maniru brozovskih ulizica i poltrona, među kojima su prednjačili upravo srpski komunisti posle Rankovića, koji su se prosto utrkivali pred kumrovačkim gazdom ko će više opljunuti po svojima. Nastavak te sumanute svesti iimamo i danas- navodno će te više ceniti drugi ako sam po sebi pljuješ. Devedesetih smo imali drugi ekstrem- veličanje sopstvene nacije na uštrb drugih, tlapnje o nebeskom narodu itd, a danas je ekstrem otišao u drugi pravac- na svaki pomen nacionalnog, kreće salva pljuvačina i posipanja pepelom po glavi.

Tako je danas veliki problem ako naša plivačica dobije stan ; to je veliki teret i problem za poreske obveznike. Ali nije problem za poreske obveznike  ako dojučerašnji student vozi džipove i audije, prijavljuje milione dinara poreza, odbija da javnosti saopšti svoju delatnost i izvore prihoda i finansiranja, a tobože se zalaže za transparentnost i odgovorno društvo. Problem je ako EPS pomaže Partizan, ali niko neće demonstrirati protiv monopolista i tajkuna koji plaćaju DS i ostale, i prave sve nas budalama zbog mleka, ulja, gasa itd.

Dobili smo teniski turnir u Beogradu, i tome se našlo hiljadu mana- oće porodica Đoković da zaradi. Trebalo je valjda besplatno da svake godine to organizuju.

Albedo 0

• Guest
« Reply #122 on: 26-09-2010, 10:52:50 »
pa sad, Đoković je 11. i već se uspinje na 10. mjesto najbogatijih tenisera svih vremena. Ako mu treba zarada još i na domaćem turniru, onda bi stvarno trebali da se zapitamo... Naravno, dovoljno je što igra i na Dejvis kupu, ali nije mu baš trebala ta zarada sa srpskog Opena. Ne treba da ostane na nekoj pozitivnoj nuli, jer treba ulagati u turnir i sljedeće godine, trea povećavati glavnu nagradu, što bi dovelo i bolje igrače, čak vrhunske, u Beograd.

Ako se to ne radi džaba nam turnir... Treba li svake godine da gledamo kako Nole razbija prosječne igrače?

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #123 on: 26-09-2010, 11:27:23 »
suvise se znacaja pridaje sportu. zamislite sportiste (npr. blanka vlasic ili dragutin topic) koji citav svoj  zivot  provode preskacuci motku. i samo zbog uspeha u toj beznacajnosti, to onda predstavljaju kao nesto sto je od izuzetnog znacaja za jednu drzavu, narod, tradiciju. sto bih ja kao poreski obveznik izdavao novce za takve gluposti? da neko spava do podne, da se valja po strunjaci, a ja da mu kupujem stan. nek' se bave sportom o svom trosku.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #124 on: 26-09-2010, 11:41:33 »
 :D :D :mrgreen:
subota 14

Albedo 0

• Guest
« Reply #125 on: 26-09-2010, 11:47:02 »
jedan komentator na sajtu Blica: dajte pare šahistima!

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #126 on: 26-09-2010, 13:11:39 »
suvise se znacaja pridaje sportu. zamislite sportiste (npr. blanka vlasic ili dragutin topic) koji citav svoj  zivot  provode preskacuci motku. i samo zbog uspeha u toj beznacajnosti, to onda predstavljaju kao nesto sto je od izuzetnog znacaja za jednu drzavu, narod, tradiciju. sto bih ja kao poreski obveznik izdavao novce za takve gluposti? da neko spava do podne, da se valja po strunjaci, a ja da mu kupujem stan. nek' se bave sportom o svom trosku.

Kakvo debilno lupetanje! Koji je uopšte značaj bilo čega kad ćemo svakako svi da pocrkamo i da postanemo hrana za crve?
Da bi neko postao vrhunski sportista (u bilo kom sportu), potrebno da je da godinama SATIRE od treniranja.
A ja kao poreski obveznik mnogo radije bih uletio za stan nekom vrhunskom sportisti nego za putovanja po svijetu imbecilnih i korumpiranih političara ili za njihove idiotske predizborne kampanje. Ili za gej paradu.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #127 on: 26-09-2010, 13:46:26 »
ne brbljaj! konj mator u 40 godina u kratkom sortsicu se izvija i ledjima preskace motku i  to besramno predstavlja  kao drzavni uspeh, pa bi  jos i da mu ja kupujem lebac. malo morgen! satiri se ti bato, ako hoces do 60-e, al' zivi od vazduha.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #128 on: 26-09-2010, 13:47:15 »
I da bi neko postao npr. vrhunski matematičar potrebno je dosta truda i zalaganja. I talenta. Pa ne vidim nešto da država daje stanove matematičarima. xfrog
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #129 on: 26-09-2010, 13:48:38 »
jedan komentator na sajtu Blica: dajte pare šahistima!

Sjajan komentar! Podržavam.
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Eriops

• 4
  • 3
« Reply #130 on: 26-09-2010, 13:55:30 »
I šah je sport  :).

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #131 on: 26-09-2010, 13:57:07 »
Jedini sport koji priznajem! :lol:

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #132 on: 26-09-2010, 15:41:59 »
I da bi neko postao npr. vrhunski matematičar potrebno je dosta truda i zalaganja. I talenta. Pa ne vidim nešto da država daje stanove matematičarima. xfrog

Pa to je takođe greška. Ako mene pitaš, svi matematičari (diplomirani, naravno :twisted:) treba da dobiju petosoban stan i platu trideset hiljada eura mjesečno.

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #133 on: 26-09-2010, 18:56:17 »
Ako mene pitaš, svi matematičari (diplomirani, naravno :twisted:) treba da dobiju petosoban stan i platu trideset hiljada eura mjesečno.

Potpisujem! Onda vjerovatno ne bih otezao ovoliko dugo sa pisanjem diplomskog! :!:

Albedo 0

• Guest
« Reply #134 on: 26-09-2010, 18:59:32 »
šta zna matematičar šta je 30 hiljada evra :lol:

Vampirella

• 4
  • 3
  • Crew Slut
« Reply #135 on: 26-09-2010, 19:05:33 »
Ygg, koliko imas godina? Nisi dama, pa smijem pitati. :)
Satan my master.

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #136 on: 26-09-2010, 19:25:42 »
Ygg, koliko imas godina? Nisi dama, pa smijem pitati. :)

Uf. Ne volim to pitanje. Ustvari, ne volim pitanje koje mi ljudi postavljaju nakon tog pitanja, a to je: "Šta, toliko godina imaš a još nisi diplomirao?" :(

(Imaću punih trideset godina za 15ak dana.)

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #137 on: 26-09-2010, 21:40:04 »
Спорт је као појава, између осталог, мени занимљив и због тога што је један од ретких људских делатности у којој се до врхунских успеха не може доћи преко везе или путем неког либералног кључа (типа - врхунских спортиста мора бити 50% чамуга и 25% педера или нешто слично) или медијском пропагандом, хајпом или нечим сличним. Дакле, причам о стварним успесима или бар приласку врху (да ми неко не улети сад са причом о корумпираним судијама), не игрању за репрезентације преко везе.

Да би био успешан спортиста једноставно мораш бити генетски предодређен за то, мораш имати предиспозиције јер је веома тешко, ако не и немогуће, само радом постићи врхунске резултате уколико тело и ментални склоп не одговарају датом спорту, ако просто речено, човек није рођен за то. А тек онда преко тога иде рад, тренинзи, изучавање техника, стратегија, дисциплинован живот, одрицања, итд, итд.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #138 on: 26-09-2010, 22:53:03 »
Grešiš,mora se biti jako,ali stvarno jako uporan i još pri tom nisu poželjne lomljave kostiju,isčašenja kičme i sl...
LM:talenat=2-5%
     rad=95-98%
U ovu računicu ne spadaju faktori sreće,trenera, vidi što je dobra riba(beš trening) i tako to.
subota 14

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #139 on: 26-09-2010, 22:54:58 »
  иде рад, тренинзи, изучавање техника, стратегија, дисциплинован живот, одрицања, итд, итд.
[/quote]
Sa ovim se potpuno slažem :)
subota 14

Vampirella

• 4
  • 3
  • Crew Slut
« Reply #140 on: 27-09-2010, 08:48:28 »
Uf. Ne volim to pitanje. Ustvari, ne volim pitanje koje mi ljudi postavljaju nakon tog pitanja, a to je: "Šta, toliko godina imaš a još nisi diplomirao?" :(

(Imaću punih trideset godina za 15ak dana.)

Uuuuu, covjece, pa ja sam mislila da si puno stariji kad se toliko zalis! ;)

Bas volim postavljati to pitanje, onda mi je lakse sto ja jos uvijek nisam diplomirala. :evil:
Satan my master.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #141 on: 27-09-2010, 10:56:34 »
Grešiš,mora se biti jako,ali stvarno jako uporan i još pri tom nisu poželjne lomljave kostiju,isčašenja kičme i sl...
LM:talenat=2-5%
     rad=95-98%
U ovu računicu ne spadaju faktori sreće,trenera, vidi što je dobra riba(beš trening) i tako to.

Čini mi se da se nismo razumeli. Mislim prvenstveno na fizičke predispozicije. Da li bi Karl Luis bio vrhunski sumo rvač i pored sveg truda i rada? Da li bi Sergej Bubka bio vrhunski dizač tegova? Da li bi Majk Tajson bio vrhunski odbojkaš? I pored sveg truda, rada i sjajnih trenera? Ne bi.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Plottz

• 4
  • 3
  • better late than never
« Reply #142 on: 27-09-2010, 12:49:57 »
Predispozicije se podrazumevaju narafski-to mu spada nekako pod talenat ,bem` li ga.
subota 14

Albedo 0

• Guest
« Reply #143 on: 22-02-2011, 17:33:08 »
http://www.novosti.rs/vesti/sport.72.html:320269-Ivkovic-ostaje-za-kormilom-Srbije

Ivković ostaje za kormilom Srbije?
Novosti online | 22. februar 2011. 13:17 | Komentara: 7

Kako prenose pojedini mediji u Grčkoj, trofejni stručnjak razmišlja da promeni odluku i ostane selektor košarkaške reprezentacije Srbije, ukoliko na čelo saveza dođe gradonačelnik Beograda Dragan Đilas

ludilo...

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #144 on: 19-04-2011, 18:35:07 »
Djilas predsednik, Bodiroga i zvanicno podpredsednik, navodno Duda ostaje selektor ali on jos nije potvrdio? Hoce li se konacno nesto lepo desiti u nasem reprezentativnom sportu ili ce i ovi da se posvadjaju za 6 meseci???
Crvena zvezda je Srbija, što je rekao Aleksandar Vučić, koji ne krije da je navijač Crvene zvezde... Rekao mi je, Terza, kad je jaka Zvezda, jaka je i Srbija!

Petronije

• 4
  • 3
« Reply #145 on: 21-04-2011, 15:58:26 »
Ivković volonter na klupi Srbije

Selektor košarkaške reprezentacije Srbije Dušan Ivković izjavio je da će volontirati na tom mestu do kraja olimpijskog ciklusa 2012. godine.

Kakav car!!! Koje pljuvanje u facu smenjenoj garnituri. Jos jedan dokaz da je kosarka u Srba neunistiva, toliko imamo pametnih i strucnih ljudi u ovoj oblasti da je prosto nemoguce unistiti ono u cemu smo jebeno najbolji u evropi a mozda i u svetu. Steta samo sto to ne vazi i za fudbal al' dobro, necu da mracim ovako lepu vest.  xcheers

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
« Reply #146 on: 22-04-2011, 01:33:22 »
добро је што смо могли да гледамо олимпија-партизан (74-77) вечерас  xuzi
...barcode never lies
FLA

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #147 on: 22-04-2011, 13:15:48 »
Dude mi, sad mi lakše... Još i košarku da nam uzmu pa da pocrkamo svi na gromili.
Jelte, jel' i kod vas petnaes' do pola dvanaes'?

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #148 on: 10-08-2011, 14:33:18 »
Коцкастима нису помогла ни два Србина ни један црња,а баш су се на 10 разлике понадали да могу коначно да нас добију.

Него баците поглед на селектора Бе и Ха.На тренутак сам помислио да су ангажовали оно говедо са Пинка да их тренира,али ни овај мајстор се не разликује много од њега.  :) 

www.youtube.com/watch?v=hyUOrdvRlEs

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #149 on: 10-08-2011, 15:27:41 »
Ekstremisto, pa to je čuveni Sabit Hadžić!
On je ranije bio selektor, u vrijeme najvećih, ahem, "uspjeha" ove "selekcije" :-)