Author Topic: NCAA Football  (Read 22472 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
NCAA Football
« on: 26-09-2009, 19:42:31 »
Scallope, šta kažeš na prvo poluvreme Michigan:Indiana?
Mica

scallop

• 5
  • 3
Re: NCAA Football
« Reply #1 on: 26-09-2009, 21:34:14 »
Više volim atmosferu na stadionima u NCAA. Na terenu je NFL bolji. Šta ti kažeš na Giants-Cowboys? Moraću da aktiviram drugi TV. Radmila obećava odricanje bilo koje poslušnosti. Uroš sa svojom dragom ima pakt: za vikend nema kontakata. Jedan meč na TV i dva na ekranu PC-a i teraj me do zore. On je ekspert za NFL, ko ti za konje.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #2 on: 26-09-2009, 21:42:38 »
Slazem se. NFL je, naravno, sportski kvalitetniji, ali klinci imaju vise zivota, mecevi su zanimljiviji. Ima vise promena, gresaka, svega...
Mica

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #3 on: 27-09-2009, 01:05:12 »
Lako je vama da meračite, nemate Uporište da prevodite i roman da završavate...
Tako mu je to. (K. Vonnegut)

scallop

• 5
  • 3
« Reply #4 on: 27-09-2009, 09:09:11 »
Ko ti je kriv? Uzmi ogledalo i saspi mu sve u lice. Imao je sedam meseci za ovih pet. Planiranje je osnov kasnije mudrosti i mogućnosti gledanja NCAA i NFL.

Šta ćeš tek reći kad stigne studentska završnica, kad ne bude turnirski na sto mesta odjednom? Moj prijatelj Jay Walker kaže da je najbolje kad počne Last 64. Obračun na ispadanje. There can be only one! I rangiranje za sledeću godinu. Za prošlu godinu Florida Gators. Moj tip, Oklahoma Sooners bili su treći.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #5 on: 27-09-2009, 11:31:06 »
Nažalost, nisam imao sedam za pet, jer je tih sedam meseci bilo ispunjeno prevođenjem drugih knjiga za hleb naš nasušni. No dobro, upravo gledam kako Alabama melje Arkanso, i prilično je dosadnjikavo...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #6 on: 27-09-2009, 17:27:36 »
And, now, something completely different.

Na sajtu www.atdhe.net Watch Free Live Sports TV:

večeras u 19h:

Atalanta vs. NE Patriots;
Kansas City vs. Philadelphia;
Green Bay vs. St. Louis;
San Francisko vs. Minesota;
Tennesse vs NY Jets i
Washington vs. Detroit.

Ja ću povremeno da se bačim na neku od prve četiri. Plus ESPN America, šta bude.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #7 on: 27-09-2009, 20:39:13 »
www.ustream.tv/channel-popup/ragemedia

Mali slatki link kad god je neko u red zone. Navali narode!

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #8 on: 28-09-2009, 10:13:14 »
Mica

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #9 on: 28-09-2009, 13:24:06 »
Ma sve je to namešteno, holivudski... k'o oni "rvači".

scallop

• 5
  • 3
« Reply #10 on: 28-09-2009, 14:41:02 »
I nije. Pokušaj da pratiš listu povređenih tokom sezone. Bilo bi im skupo zezanje. I u AW ima povreda, ali to je jedan čovek, a ne ceo tim. Povrede timove desetkuju. Šta misliš šta će Endi Ridu četiri kvoterbeka? McNab je mator, trtav i kuka na svaku povredu. Da je Bolani Dojčin, utegli bi ga za ono jedno rebro. Ovako Kolb grize za svoju šansu, Wick cupka naokolo u ciklusu dresure da vidi kako to izgleda, a pribavili i Garsiju, za svaki slučaj. Video si kako izgleda Veliki Ben, kad mu Palmer zavuče u poslednjih 10". To bi bilo kao kad bi rekao da su Bolta pustili i naštimovali štoperice.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #11 on: 28-09-2009, 16:01:01 »
Ma znam, bre, šala, komika.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #12 on: 28-09-2009, 16:06:25 »
Jesli li video kako naš vršnjak baca deset sekundi pre kraja?

Kakav vršnjak? Kakav naš vršnjak? On ima samo 42. Trebalo je da vidiš svoju vršnjakinju Jeannie (sledi italijansko prezime) kako sa 51-nu godinu vozi svetsko prvenstvo u sprintu biciklom i zauzima deseto mesto! Favre će u tim godinama biti komentator NFl. Ili našu baba Anđu koja je sa 73 godine bila treća na ultramaratonu u trčanju 24 časa i pretrčala 102 kilometra! To je babac, a ne naš polumatoranac Cornelius koji stigne među prvih sto.

Cornelius

• 5
  • 3
« Reply #13 on: 28-09-2009, 16:37:46 »
E, vas trojica ste cudo jedno! Ja sam ziveo u NYC pet godina i nisam video ni jednu jedinu utakmicu NFL ni na TVu, a vi o tome ko da sa igra na Karaburmi.
Je n'ai aucune confiance dans la justice, même si cette justice est faite par moi.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #14 on: 28-09-2009, 18:20:10 »
Da se igra na Karaburmi, 100% ne bismo gledali - opasan kraj...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #15 on: 04-10-2009, 14:00:10 »
Jel' gledamo večeras? Ravens vs. Patriots. (Na engleskom da sajt još poraste.) Uroš je tipovao na Baltimore. Ne može da podnese Belichek-a. Kaže da nameštaju svoje utakmice. Ima još jedna od 10 uveče.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #16 on: 04-10-2009, 16:04:07 »
Jok, nego šta nego gledamo. Beličik je faca! Beličik za precednika! Gavrančoći će završiti očerupanih krila...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #17 on: 04-10-2009, 16:40:29 »
Jel neko od vas probao dve odjednom. oops! Mislio sam na utakmice. Onaj www.atdhe.net. U isto vreme je NY Jets vs. Saints.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #18 on: 09-10-2009, 00:02:16 »
Problem sa dve odjednom jeste da ne stigneš nijednoj da se posvetiš do kraja što ume da bude... frustrirajuće.
Nego, momci, nešto ste se ućutali... nemate komentar na to kako je Bret Favr demolirao svoj bivši tim u 4. nedelji?
Definitivno, bez starca nema udarca (ovo je, ujedno, blurb koji je za Bobanov novi roman, kako čujem, napisao Nikodije Marić...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #19 on: 09-10-2009, 07:48:04 »
Čestitaćemo mu sutra rođendan.
Drknuo sve timove u NFL. Mora da mu je sad krivo: koju god pogleda ona pocrveni. Nije neka fora potucati sve ribe u kraju. Taj se rekord ne može oboriti.

"Šta misliš o "Patriots"-ima?"
"Nisu ništa, j.... sam ih..."

I tako redom. Frustrirajuće! Urbana legenda! Apokalipsa fudbala!

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #20 on: 09-10-2009, 12:24:51 »
Čovek je impresivan. Ali mislim da to ne može da doveka traje, pošto mi njegov tim ipak ne deluje tako snažno. Očekujem da će izgubiti jedan od sledeća dva meča...

U stvari, da pitamo Kornelija...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #21 on: 09-10-2009, 15:21:42 »
Ima on tu, kako se kaže, karizmu. Kad on onako mator igra sa toliko entuzijazma kako klinci oko njega da ne igraju. Vidiš da mu nema pristupa. Može na miru da uzme šubler i da računa putanju lopte.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #22 on: 18-10-2009, 22:24:13 »
Pa, dečki, kaj velite na čiča-Favra protiv mladunca Flaka? Pravi noktogrizac od utakmice...

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #23 on: 18-10-2009, 22:43:16 »
Znaš šta? Iako sam svim srcem navijao za vršnjaka, imali su više sreće nego pameti. Kao što sam rekao, samo je pitanje dana kada će izgubiti...
Na drugom kanalu sam povremeno pratio New Orleans. To je mnogo ozbiljna ekipa. Počistili su mlađanog Meninga i družinu - najstrašnije... Bilo je mučno gledati...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #24 on: 18-10-2009, 22:50:04 »
Bome, da nije zasro onaj šuter...

Dobar je bio Flacco. To je po njihovim merilima junac i proriču mu sjajnu karijeru. A, Sveci su se osvetili. Naročito Šoki koga su Giantsi šutnuli. Tamo igra i onaj Buckhalter iz Eaglesa. Baš su debilne te silne promene. Mi, ovde, obično navijamo za čoveka, a ne tim, jer nismo lokalci. Evo, npr. Favre...

Večeras još imamo Toma Brady-ja. Već su im zveknuli TD. Onaj Maroni ne zna šta je sneg.

Goran Skrobonja

• 5
  • 3
« Reply #25 on: 18-10-2009, 23:26:34 »
Demoliranje Titana od strane Brejdija i Mosa... Go Pats!!!! :|

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #26 on: 05-11-2009, 16:08:52 »
NFL half season report

po divizijama

NFC West

Godinama jedna od najslabijih divizija, a rasplet se mogao predvideti već avgusta. Ne postoji - iako to igre ne potvrđuju - šanse da neko u krajnjem zbiru pobeda i poraza, na kraju bude ispred Cardinalsa. Iznenađuju igre 49ersa, ali realno i to je moralo da se desi kad-tad. Nažalost po njih, u direktnom duelu sa Arizonom pokazaće se ko je jači.

NFC South

Bilo je krajnje vreme da se Saintsi probude, a sa njima zajedno i Reggie Bush. Posle katastrofalne prethodne sezone Brees, Shockey i ekipa efikasnom igrom koračaju ka vrhu konferencije. Videćemo koliko im vredi odbrana u sudaru protiv moćnih ekipa iz AFC-a. Atlanta ima ozbiljan sastav, i oni figuriraju kao ozbiljni pretendenti na poziciju 5 ili 6 u kosturu. Pobednik ove moćne divizije uvek figurira kao potencijalni SB finalista.

NFC North

Razgoropađeni Bret ponovo hara divizijom kojom je i prethodnih 15 godina gospodario. Samo ovog puta i dresu Vikingsa. Ima Petersona i mlade hvatače, Allena u odbrani. Videćemo samo koliko će to biti dovoljno protiv Saintsa i nekog iz NFC East divizije.

NFC East

Najjača divizija NFC-a. Iz ove perspektive Giantsi izgledaju otpisani, ali ima još dosta da se igra. Realno Eaglsi jesu poimence najmoćniji sastav, ali McNabb i njegove lomljive kosti i trošni mišići nisu baš neki garant Reidu da će konačno osvojiti SB. Imaju oni i Vicka u rezervi doduše, i najbolju odbranu NFC-a. Dallas bez Owensa je rasterećen pritiska i vreba iz drugog plana.

AFC West

Uprkos sjajnom startu Bronkosa predviđam da će Chargersi osvojiti ovu diviziju, bez obzira na moćnu odbranu Denvera koju predvode Bailey i Dawkins. Nisam baš siguran da QB kao što je Orton može do Super Bowla, mada eto Collinsu je prošle godine uspelo da osvoji prvo mesto u regularnom delu sezone. Očajni Oakland i Kansas su bez šansi.

AFC South

Nakon jedne godine pauze Manning opet igra na nivou i Coltsi su jedni od glavnih favorita u AFC-u, sada već tradicionalno uz Steelerse i Patriotse. Ostali su patetični ove godine, izuzev Texansa, kojima je i bilo vreme da nešto pokažu.

AFC North

Najjača divizija AFC-a. U međusobnim duelima videćee se ko je najizdržljiviji i ko ima najviše sreće. Cincinnati ima najjači napad, ali Ravensi i Steelersi imaju tvrđe odbrane. To naročito važi za Pittsburgh, koji poseduje jednu od najkompletnijih i najubitačnijih odbrambenih linija svih vremena. Cleveland opet očajan.

AFC East

Iako naizgled timovi na istoku AFC-a imaju ujednačen skor na polusezoni, Patriotsi figuriraju kao ozbiljni SB učesnici. Mada im je odbrana desetkovana u odnosu na prethodne sezone. Možda neko ovde iznenadi, ali realno osim NE niko ne može do samog vrha.

Potencijalni izgled play-off kostura

NFC

1. Saints
2. Vikings
3. Eagles
4. Cardinals
---------------------
5. Cowboys/Giants
6. Atlanta/Packers

AFC

1. Colts
2. Patriots
3. Steelers/Bengals
4. Chargers
------------------------------
5. Bronkos/Ravens
6. Jets/Dolphins    

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #27 on: 21-11-2009, 22:02:46 »
Gledam veceras ove mucenike iz Michigena - evo blizi im se sedmi poraz ove sezone, a ovo im je 120 i neki mec na kome kod kuce imaju preko 100.000 gledalaca. To je publika.
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #28 on: 22-11-2009, 00:31:19 »
Mazohisti. Kao nas dvojica dok čitamo domaće autore. :cry:

Evo, ja sam na poluvremenu LSU - Mississipi. Domaćinima poništili dva TD, pa vode ovi drugi, sa ukupno 9 izguranih jardi! Biće tu još nešto do kraja. Ali, bolja je atmosfera nego igra. Nekako je sve sporije i trapavo...

scallop

• 5
  • 3
« Reply #29 on: 06-12-2009, 09:46:11 »
E, sinoć pa do pola dva gledao sam Floridu i Alabamu. Nekako mi je postalo pomalo dosta izvikanog Tebow-a, pa sam navijao za Alabamu. Posrećilo mi se. Igrali su kao u transu. Treba zapamtiti malog Ingrama, mogao je da odveze slalom kroz defence Floride kad je hteo. Šteta što su se zadovoljili do početka IV četvrtine, pa su nju seirili. Na kraju, bilo mi je žao Tebow-a. Taj momak izuzetne fizičke konstitucije i ogromnog ega je dao sve od sebe, ali sinoć nije imao s kim. I, pokazao nam je da NCAA ipak igraju deca, kraj je dočekao u suzama u kojima se moje zlobno navijanje za protivnika istopilo.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #30 on: 01-01-2010, 23:47:45 »
Za koga ćeš danas da navijaš u Sugar Bowl-u?
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #31 on: 02-01-2010, 00:17:40 »
Ja svakog dana imam 3-4 Bowla. Do maločas sam gledao LSU i Penn St. kako se valjaju u blatu za Capital One Bowl. Dobi ih Penn St sa 23:21. Matorom Joe Paternu je to 24 Bowl u 36 nastupa. Mićo, taj ima 78 godina!

Za par minuta su Ohio St. i Oregon. Mislim da je Rose Bowl a ne Sugar, ali ko ih trti? Će gledam. Večeras idem da vidim Avatara. Ipak je to film za merak. Ovde je za 3 nedelje zaradio 225 miliona $.

Edit: Mislim da ću za Oregon. Mnogo galame oko Ohio St.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #32 on: 02-01-2010, 00:24:50 »
Sugar Bowl ti je posle te utakmice. Ohio već vodi...  :(
Mica

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #33 on: 02-01-2010, 00:29:04 »
I šta kažu za Tebow-a? Kakvi su mu planovi? Ide li u NFL?
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #34 on: 02-01-2010, 00:58:17 »
Po Urošu Tebow nije za fudbal. Preglomazan, baca loptu nisko i nedefinisan kao quarterback. Prilično bih se složio. Čovek je pre dve godine maznuo Heismann-a, ali je sad izvisio. Izgleda da će da izvisi u ukupno. Uroš mu predviđa petu rundu, ako uopšte.

Sorry, i Sugar je večeras, ali posle Rose Bowl u Pasadeni. Navijao bih za Cincinnati.
Sutra imaš: International Bowl u Torontu (ESPN, 12 h ET), Papajohns.com u Bimingham AL (ESPN, 2), Cotton u Arlington, TX (Fox, 2), Liberty u Memphis (ESPN, 5,30) i Alamo u San Antonio (ESPN, 9).

4.01 Fiesta, Glendale AZ, (Fox, 8) Boise State (13-0): TCU (12-0) - neporaženi, to će biti dobro.
5.01 Orange Miami Gardens (Fox, 8) Georgia Tech (11-2): Iowa (10-2);
6.01 GMAC Mobile, AL (ESPN, 7) Central Michigan (11-2): Troy (9-3);
7.01 BCS title game, Pasadena, Ca, (ABC,8), Alabama (13-0): Texas (13-0).

Ovo je samo pokazivanje moći, jer mogu sve da gledam, a pomalo mi je dojadilo.

Pardon za 8). Trebalo je da piše 8h)

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #35 on: 07-01-2010, 01:26:31 »
Hm. To govore i komentatori. Ali ja mislim da on, kao alfa-mužjak, mora da nađe svoje mesto u nekom od klubova. Vidiš kako je to dobro radio.

Gledao sam prošle noći Orange Bowl i nisam bio oduševljen.

Noćas je GMAC Mobile, ali počinje u 4:30 po našem. Užas...

Alabama - Texas se mora gledati, tako da ću ovo verovatno propustiti...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #36 on: 07-01-2010, 16:13:08 »
Ja gledao. Bilo je čak dva OT. U drugoj je TROY zabrljao tako da je C Michigan slavio. Mali Dan LeFevour je izvukao svoj tim iz dupeta posle trejlinga od 12 poena u četvrtoj četvrtini. Ispada da je on bio najbolji quarterback u poslednje tri godine, a ne Tebow.

Večeras gledam glavni Bowl. Biće svašta. Sutra dobijam TV sa 42 inča pa ću playoff gledati sa sevapom.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #37 on: 08-01-2010, 02:15:04 »
Gledao sam snimak. Dobar meč. LeFevour zaista dobro baca i ima nerava. Međutim, ništa to ne bi pomoglo da nije bilo onog malog Browna. Ono vraćanje je bio ključni trenutak meča.

I ja čekam finale - sutra ne radim, pa mogu... Za koga ćeš navijati?
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #38 on: 08-01-2010, 02:22:19 »
Za Alabamu. Mnogo mi se dopao onaj maleni  Ingram.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #39 on: 09-01-2010, 18:15:01 »
I ja sam hteo da navijam za njih, ali kada se teksašanima povredio kvoterbek, kao pravi Srbin, morao sam da navijam za slabije.

Nekako ne mogu da se otmem utisku da bi Texas pobedio...

Šta prognoziraš za večeras? Je li stigao TV?
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #40 on: 09-01-2010, 18:57:15 »
Ta povreda je uspavala Alabamu. Toliko je bilo dosadno da je i Gilbert naučio da igra. Onda su shvatili da ne može tako. Ustvari, pokvarili su BCS.

TV je stigao. Nisam još ništa gledao. "Ispunjen" sam lepim mišljenjima o meni.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #41 on: 10-01-2010, 20:45:42 »
Prilično tužna prva četvrtina za NE...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #42 on: 10-01-2010, 21:36:31 »
Sad je već malo bolje. Problem je što tu nema igre. Da čuješ samo komentatore, ne mogu da vide NE. Po njima sudije navijaju za Beličeka. Pa, onaj magarac Brejdi neće ni nokat da ogrebe. Sve se to femiše, nema aktivne odbrane, svako može da prođe, da ne govorimo o Rej Luisu. Juče si video, D McNabb kao da je na letovanju. Tako postavljeni timovi jednostavno su pokojni. Videćeš kakvi će biti rezovi dogodine. Klinci čekaju!

scallop

• 5
  • 3
« Reply #43 on: 11-01-2010, 16:06:55 »
Meni sinoć, a tebi noćas bi najbolja utakmica u playoff-u ove sezone.

45-45 i OT. Ne znam da li Warner i Rogers nisu znali da pogreše, da li su njihovi risiveri bili sjajni ili su odbrane - šit. a onda se, u OT, Rogers zajebao i ispustio loptu. Na kraju mi dođe svejedno. Navijao sam za jednu dobru igru i dobio je. (Uzgred, ovi izgovaraju K---Uona. Šta misliš čije ime?)

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #44 on: 11-01-2010, 16:59:48 »
Da. Kakva tragedija. Stigli 21 poen i izgube na glupost.

Ne znam na šta misliš...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #45 on: 11-01-2010, 17:45:44 »
Kurt Warner.

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #46 on: 16-01-2010, 04:49:09 »
While watching the NFL's divisional playoff games this weekend, you may have more time to go to the refrigerator than you think.

According to a Wall Street Journal study of four games from week 16, the average NFL game features just 10 minutes 43 seconds of action. Commercials account for nearly 60 minutes of the three hour affairs. And when the networks are showing the game, the bulk of the time is spent either on replays or shots of players huddling, in pre-snap formations or "milling about."

That makes for an action-to-downtime ratio of about 10 to 1. That seems startling, but it really shouldn't be. (Anything can be startling when you do some simple math. I just figured out I've spent about 152 hours watching NFL games this season. That's six days I could have spent doing something productive watching something else on TV.) Football isn't basketball or hockey; the games don't have that type of flow ... not that there's anything wrong with that.
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

Lord Kufer

• 4
  • 3
    • Poems and Essays
« Reply #47 on: 16-01-2010, 13:37:03 »
Ljudi više vole tajm-aut... Da sve predvide i da onda samo "pobede".

scallop

• 5
  • 3
« Reply #48 on: 16-01-2010, 16:57:53 »
Melkore, mrzitelji su uvek u pravu. U njihovim očima.

Prednost američkog fudbala je upravo činjenica da je - događaj. Za vreme utakmice može da se održi i poslovni ručak. U prolazima iza tribina ima više kafana nego u Skadarliji. Prodavnica suvenira koliko u Knezu. Na stolici imaš postolje za čašu, na nekim stadionima i preklopni stočić ako će da se krka kao u avionu ili u Mulen Ružu. Mesta na stadionu se zakupljuju generacijski (išao sam na jednu utakmicu sa čovekom čiji je otac kupovao ista sedišta dok je bio živ), kad sedneš oko tebe su komšije iz fudbalskog sveta. Ispričaš se s njima šta se događalo tamo napolju između dve utakmice.

I, onda se Kufer nalupeta o tajm-autu kao da je to neko trajanje u američkom fudbalu. Tajm-aut niko ni ne primeti.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #49 on: 16-01-2010, 18:49:17 »
Scallope, Melkor ne zalužuje da mu se objašnjava.

Nego, reci ti meni, ko će večeras da pobedi...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #50 on: 16-01-2010, 19:04:22 »
Ko igra?

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #51 on: 16-01-2010, 19:07:06 »
Nemoj da me razočaravaš:

Indijanapolis - Baltimor

i

Nju Orleans - Arizona
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #52 on: 16-01-2010, 19:15:54 »
Šalio sam se. Danas - Arizona - New Orleans - Malo naginjem na Kurt Warnera. NO su izvikani ove sezone.
Ravens - Colts. Trebalo bi da Mening nema problema, mada je Rey Lewis i dalje opasan po život. Jak napad protiv jake odbrane. Pa, vidi ti.

Sutra Favre ne bi trebalo da izgubi od Dallasa, mada su se i oni razigrali. San Diego favorit protiv Jetsa. Ti Jetsi se mnogo provlače.

Ja ću da pijem pivo. Negra Modelo. Za meze krilca.

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #53 on: 16-01-2010, 21:11:01 »
Scallope, Melkor ne zalužuje da mu se objašnjava.

Nego, reci ti meni, ko će večeras da pobedi...

xtwak to nije bilo lepo.

Nesto sam listao i naleteo na ovaj komentar koji je zgodno sumirao i moje vidjenje americkog fudbala, pa reko' da pitam sta tu ima toliko zanimljivo. Hvala scallopu na razumevanju. I kapiram ja dogadjaj varijantu, isao bih i ja da sam tamo, verovatno (isao bih i na nas fudbal da je necemu), ali Mica,npr, nije tamo...
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

Lord Kufer

• 4
  • 3
    • Poems and Essays
« Reply #54 on: 16-01-2010, 21:25:41 »
Čitav život im prođe u tajm-autu i niko to ne primeti  :|
Jedu, ždrljekaju, sastanče, i to se zove FUDBAL.  xrotaeye

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
« Reply #55 on: 16-01-2010, 21:43:37 »

Sutra Favre ne bi trebalo da dobije  Dallas

xyxy
I WAS ANTI-OBAMA BEFORE IT WAS COOL

scallop

• 5
  • 3
« Reply #56 on: 16-01-2010, 21:50:13 »
Čitav život im prođe u tajm-autu i niko to ne primeti  :|
Jedu, ždrljekaju, sastanče, i to se zove FUDBAL.  xrotaeye

To se zove balkanska politika.

Ima u SAD šta da se kritikuje, ali odnos prema fudbalu baš i ne. Možda, fudbal kao još jedan način odvlačenja pažnje od važnih stvari. Eto, i Kufer odvlači pažnju... Trebalo bi i njega kritikovati. Na nekom sastanku. Na stadionu Dallas-a. Dok Favre pokušava da Raindelay ne bude u pravu.

Mićo, ne daj se. Oni ni konja za trku nemaju. A, mi imamo. xcheers xcheers xcheers

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #57 on: 17-01-2010, 00:45:21 »
Mrzim utakmice na kojima odbrane ne funkcionišu...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #58 on: 17-01-2010, 01:39:57 »
Evo i Kurt dobio po tintari. I nisu sudili nepotrebnu grubost, a videlo se da trči da smeta. Idem sad na drugo poluvreme.

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
« Reply #59 on: 17-01-2010, 23:10:26 »
raindelay

scallop

• 5
  • 3
« Reply #60 on: 17-01-2010, 23:20:53 »
Eto, izgubi Dallas. Nije dobila Minesota. A. Peterson je imao trčanja 3 inch po trčanju. Od risivera smo videli samo Rajsa. Šenko je dobio loptu kad više nije bilo važno. Videćemo iduće nedelje.

Ja odo' da vidim zna li San di je go.

Raindelay, šta je prognoza da znam da neće tako da bude?

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
« Reply #61 on: 17-01-2010, 23:28:06 »

Raindelay, šta je prognoza da znam da neće tako da bude?

Romo nije homo. :lol:

scallop

• 5
  • 3
« Reply #62 on: 18-01-2010, 03:14:37 »
Kao što sam naslućivao, JETS se provukoše. I tako, iduće dve nedelje dva zaslužena (Saints & Colts) i dva na muvanje (Vikings & Jets). U finalu bi trebalo očekivati Saints vs. Colts, a biće Saints vs. Jets.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #63 on: 24-01-2010, 23:44:14 »
Šta je, navijači! Poluvreme, a niko ništa?

Šta rekoh za Jetse? Uroš reče da kad se stalno nekako provlače, mora da igraju dobro. Logika. I sad je tako. Ali, Manning je opasan. Kolko mu je trebalo da se sa Colliem vrati u zonu jednog TD? 25 sekundi?

Ajde, idem da nastavim da gledam.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #64 on: 25-01-2010, 01:23:02 »
Jets završili svoj dobar pohod ove godine. Coach Ryan neće izgubiti posao, a dogodine se vidimo.

Moja prognoza je delimično pukla, a ako pukne do kraja biću zadovoljana da kroz dve nedelje gledam Menninga i Favrea kako dele megdan.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #65 on: 25-01-2010, 16:25:29 »
Dok vi spavate ja brinem da se sve utakmice odigraju.

Ode Favre. Kakav mu je tim nisu ni zaslužili finale. Dva fambla i intercepcija se dešavaju samo nekompletnim timovima. Adrijan Piterson ne može bez fambla, a on mu dođe kao glavni running back! Jebeš igrača koji ne zna da drži loptu uz sebe, pa ni da je uvek prihvati kako treba.

Sa srećom Saintsima i Coltovima. Bar ću da gledam bez opterećenja.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #66 on: 25-01-2010, 17:35:25 »
Juče sam bio kao polumrtav. Prvu sam i nekako odgledao - bez oduševljenja, a drugu nisam ni dočekao... Izgleda da nisam mnogo propustio...
Mica

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #67 on: 25-01-2010, 18:20:18 »
jesi li poluoziveo za veceras?

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #68 on: 25-01-2010, 21:16:30 »
Ne.
Mica

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #69 on: 26-01-2010, 03:45:46 »
Steta, bilo je bas zanimljivo. Ostavio sam knjigu za tebe kod Zarka, bice u knjizari.

Izvin'te na off-u.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #70 on: 03-10-2010, 08:08:26 »
Sezona ušla u peto kolo, a mi ništa! :?

Sinoć sam morao da gledam Texas vs. Oklahoma. Clash on Red River. Naši  :lol: sredili Teksašane i izbacili ih iz prvih 25 posle ko zna koliko godina. Bilo je pristojno, ali ne kao prošle nedelje kad sam ponovo uživao u Imgramu i McElroy-u. Taj klinac Ingram ima da razbije NFL, kad stigne u njega.

Šta je, Mićo, i ovo si izgustirao?

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #71 on: 03-10-2010, 14:07:57 »
Ne, ne. Gledao sam juce oba meca, ali sam posle putovanja umoran ko pas, pa ne stizem da kuckam po kompjuteru. U stvari, moram da priznam da sam zaspao sedam/osam minuta pre kraja Oklahome. Dobar mec, u svakom slucaju...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #72 on: 10-10-2010, 10:55:01 »
Odgledao Alabamu prvi put ove sezone. Protiv S. Caroline. Ni senka od prošlogodišnjih Ingrama i McEllroya. Ili je njihovo prošlo ili je Carolina odigrala fantastičan defence. Mudri komentatori su slavili offence? Izgleda da se ne razumem u fudbal. :o

Sa'će Ygg da pročita, pa de se pomoli Ghoulu. :evil:

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #73 on: 10-10-2010, 12:54:19 »
Ja, nazalost, nisam gledao taj mec, ali sam gledao Notre Dam i utakmica je bila prilicno slaba...
Mica

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #74 on: 10-10-2010, 21:34:25 »

Sa'će Ygg da pročita, pa de se pomoli Ghoulu. :evil:

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn! :twisted:
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #75 on: 23-10-2010, 21:42:17 »
Scallope, jesi li gledao kako se Mičigen Stejt vraća posle 17:0 za Nortvestern?

Danas će biti ozbiljna provera "tvoje" Oklahome... Teksašani nikako da se oporave. Danas posrnuše i protiv Ajova St.  :)
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #76 on: 23-10-2010, 23:07:13 »
Na moju veliku žalost - noćas. Kad lalaju bebe i penzioneri. Ma, gledao sam i to nije nikakvo vraćanje. Umorili se. Međutim, da li te interesuje koliko koledž timova igra NCAA?

FBS (Div. A)     120
FCS (Div.AA)    129
NCAA (Div. II)   148
NCAA (Div. III)  219

Ukupno 616 timova. Zamisli koliko klipana i klipanki ne misli na školu u ovo vreme.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #77 on: 07-11-2010, 08:54:31 »
Sinoć odgledah i drugu utakmicu Alabame. U trilemi da li su to studentske odbrane ove godine bolje, napad Alabame postao katastrofalan ili su McElroy i Ingram izduvali, opredelio sam se za drugo. Ingram nijednom nije prošao, a slučajno dva puta zaobišao gužvu u kojoj ofence Alabame nije napravio prodor. Istovremeno, taj ofence više puta nije zatvorio prolaz do McElroya. Richardson je ove godine bolji, dobar je i Hulio Džons, ali i on zna da ispusti loptu, da ne zaboravimo malog Lavirinta koji slabo zna da je zadrži. Sve u svemu, trener Alabame ove godine ima lošiji tim i to se vidi. Takav je studentski fudbal, neki i diplomiraju.

Muka mi je da pomislim na NFL. Sudije su počele toliko da pakuju rezultate da je bolje ne gledati. Da ne govorimo na temu da su kacige od odbrambenog sredstva postale ubojito oružje.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #78 on: 14-11-2010, 14:39:13 »
NCAA ide u tri lepe. Ne mogu da shvatim ko je tamo uvrteo u glavu da su najbolji kvoterbekovi oni koji uvrte u glavu da su raningbekovi. Onaj Cam Newton iz Oberna, građen kao fulbek, trči sa loptom prosečno 116 jardi! Šta će mu raning bekovi? Mora da se ždere što ne može da baci vajd risiveru, pa da istrči i fati loptu. I to je glavni kandidat za Hajsmana (ako ga ne odvale zbog siledžijskog ponašanja van terena ili ako ne krene da organizuje borbe pitbula)!

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #79 on: 14-11-2010, 14:56:46 »
Ja zaspao za vreme te druge utakmice. Dovoljno govori koliko je bilo interesantno...
Mica

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #80 on: 14-11-2010, 22:34:11 »
Kad smo već kod kvoterbekova trkača, evo jednog krajnje neobičnog!

Driscoll Middle School Trick Play
Mica

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #81 on: 01-01-2011, 18:56:53 »
Šta si rekao da treba da gledam?
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #82 on: 01-01-2011, 19:05:29 »
BSC bowl počinje koliko sutra. Igra 64 (32?) najbolje rangirana tima na ispadanje (ko tenis turnir), to su ti oni brojevi ispred, koji se svake nedelje menjaju tokom prvenstva. Do sada je bilo samo zagrevanje.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #83 on: 09-09-2011, 08:18:44 »
Kickoff night! Noćas me probudilo, pa sam odgledao poslednju četvrtinu. Bože, kako su neuvežbani na početku sezone. Ipak, Green Bay isprašio New Orleans. Gledamo, a?

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #84 on: 13-09-2011, 22:14:26 »
Naravno. Mada, gledao sam, kao i ti, na preskok. Posle izveštaje.

Mene je najviše dojmio debi Cama Newtona. Iako su izgubili, dečko je u prvoj utakmici u NFL-u imao 422 jarda, dva tačdauna i 24 od 37 uspešnih dodavanja.
Biće on značajno pojačanje za Karolinu. Huston je razvalio Indianopolis (bez Pejtona Meninga).

Kao što kažeš, još se uigravaju. Deluje da će biti izjednačena sezona...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #85 on: 13-09-2011, 22:20:21 »
C, c, c... Taj Kem Njutn mi je išao na jaja i dok je bio student. Mnogo misli na svoj doprinos, a fudbal je timski sport.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #86 on: 15-10-2011, 21:41:46 »
Prošle nedelje je opet Kem igrao odlično za jednog rukija - kako je američki komentator rekao: "ni nalik na rukija", ali su opet izgubili. Biće od dobar kvoterbek...

Uzred, baš sam završio gledanje Mičigen stejt - Mičigen. Iako su ovi prvi lako dobili, prosto je neverovatno koliko je bilo sudijskih grešaka.
Kao da su slepi, a ima ih ko žutih mrava na terenu...

Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #87 on: 15-10-2011, 22:12:35 »
Što si manje plaćen lakše te korumpiraju. Ili, po naški: siromahu i slamka u dupe prija. :lol:

scallop

• 5
  • 3
« Reply #88 on: 16-10-2011, 23:21:12 »
Ne znam da li večeras gledaš. Uroš mi je sigurno zadovoljan: Vick bio dobar i dobio, Atlanta dobila... A, Kemica opet puk'o, uz 3 intercepcije. :mrgreen:

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #89 on: 17-10-2011, 00:10:51 »
Gledao sam povampirene fortinajnerse kako nanose prvi poraz Detroitu i pratio preko kompa Kemove gluposti. Još je mlad, ali je već simptomatično da četvrtu utakmicu gubi u drugom poluvremenu. Ovoga puta se totalno raspala njegova igra...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #90 on: 17-10-2011, 08:33:09 »
Kem je neki surogat Vicka i ako tako nastavi potrošiće i on pet godina na ništa. Tim je važniji od kvoterbeka.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #91 on: 29-12-2011, 00:26:33 »
Jesi li video ovo u nedelju?

Jerome Simpson Front Flip Touchdown
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #92 on: 29-12-2011, 09:03:19 »
Jesam. To je ludo od adrenalina na utakmici. Gotova da je ostao na nogama. xcheers

scallop

• 5
  • 3
« Reply #93 on: 15-01-2012, 12:12:15 »
Ode i Tebow. Na kurs za kvoterbeka NFL-a. Running praksa quoterbacka u NCAA pokazala se slabom bez studentske podrške. Jeste uzdrmao koncepte, ali će teško da ih poruši. Pre će on naučiti da baci loptu.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #94 on: 23-01-2012, 07:51:05 »
Večeras već drugi put slušam američku himnu, pa sam zbog toga dobar Amer. Prvi put je zavijao ćale Liv Tajler, a maločas neka plavuša. Dobar im taj fudbal.

Dobar. Neizvestan. Noćas je napad odneo pobedu nad odbranom.
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #95 on: 23-01-2012, 09:32:18 »
Tačno. Juče je umro i Joe Paterno u 85. Da ga turim u enciklopediju mrtvih, niko ne bi znao koji je to bio roker. Neka ga ovde. RIP.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #96 on: 23-01-2012, 09:57:08 »
BTW, "zavijanje" je preblag izraz...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #97 on: 06-02-2012, 01:15:08 »
Neko gleda? Uroš kaže da kad god je kriza u SAD mora da pobede Patriote. Giants mi se inače manje sviđaju.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #98 on: 21-08-2012, 16:24:19 »
Opet počinjem sa Patriotsima. Počela presezona i igraju sa Eaglesima. Odnosno, bio je to Monday Night, ali ga sad puštaju. Pitam se da li Mića gleda. Isprobavaju mlade quarterbackove, neki visoki Mallett u NE, a Folles u PH (Vicka su odmah na početku umlatili). Dobri!

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #99 on: 21-08-2012, 16:45:30 »
Nažalost, radio sam do sada...   :(
Mica

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #100 on: 01-09-2012, 19:23:14 »
Poceo koledz!!

Upravo gledam Ohio / Penn st.
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #101 on: 01-09-2012, 19:41:56 »
Meni Lara gleda Baby TV. To je mnogo interesantnije. :-x

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #102 on: 01-09-2012, 21:18:50 »
10 razlike za Ohajo tri minute pre kraja. Do sada u istoriji nikada ih nisu pobedili!!! 6-0 za Penn St.
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #103 on: 01-09-2012, 21:32:36 »
Lara mi je dala da prebacim na 31 sec. do kraja. :cry:

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #104 on: 01-09-2012, 21:34:15 »
Pa, odgledao si klečanje...  :)
Mica

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #105 on: 01-10-2012, 15:22:13 »
Dobro, scallope, ništa ne komentarišeš.

Sigurno si znao da će Arizona biti na čelu tabele, a New Orleans imati 0-4...

Tebowa nema, Cam posrće...

Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #106 on: 01-10-2012, 15:57:53 »
Kad je Lara u gostima gledamo Baby TV. Kad zaspi nismo nizašta.  :cry:  Danas ću da gledam repeticiju.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #107 on: 27-10-2012, 21:43:10 »
Mićo, sedaj za TV. Drugu utakmicu igraju Florida Gators (2) i Georgia (10). Biće dobar meč.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #108 on: 27-10-2012, 22:40:47 »
Ma, gledam. Gledao sam i prvu. I ona je bila dobra. Džorždija baš igra muški... Do poluvremena neće ostati nijedan aligator...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #109 on: 27-10-2012, 22:55:30 »
Jebeš mušku igru kad igraju deca. Ovo je sudijsko maslo. Uzeše im loptu na 4, a G. mal nije odvalio glavu aligatoru.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #110 on: 27-10-2012, 23:10:25 »
Gatori postižu poen po intercepciji Marejevih pasova. Može slobodno još deset takvih da baci.

raindelay

• 4
  • 3
  • Disco Inferno
« Reply #111 on: 07-11-2012, 14:06:08 »
Evo nesto za feministkinje i one koji se tako osecaju. Mala Sam Gordon, najveci talenat medju klincima je devojcica. (mada, hm, u ovom uzrastu ocigledno nema puno crnaca posto skoro svi na snimcima gde mala razbija su belci)

Girl football player is fast and fun to watch!

scallop

• 5
  • 3
« Reply #112 on: 07-11-2012, 15:53:57 »
Afro tipovi su već po profi timovima. Ili ih love po Afrikama.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #113 on: 10-11-2013, 21:51:52 »
NFL ode dođavola.. Coltsi gube od St. Louisa kod kuće 35:0... Ove godine svako svakoga može da pobedi...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #114 on: 10-11-2013, 21:55:12 »
Ne može svako svakoga, baš. Uroš samo kaže da njegovim favoritima ne ide, a ide onima drugima. Ja sam, na primer, počeo da pratim kad je harao St. Louis. Dve godine kasnije ih nigde nije bilo. Sad ide Endi Ridu u novom timu, a Eaglesi su u šupku. Problem mi je što ne znam gde da gledam.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #115 on: 10-11-2013, 22:05:54 »
Ja gledam na satelitu trenutno Detroit Čikago 14:10. Loša utakmica...

Imaš u 10:05 na Areni 1 San Francisko Carolina...

Inače sve se može gledati preko interneta preko sajta

http://www.streamhunter.eu/

pa se onda malo boriš sa reklamama i paziš da ne navučeš neku infekciju... ali može da se gleda...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #116 on: 10-11-2013, 22:13:31 »
Nemam Arenu 1 - na SBB sam. Strimhanter sam pratio, ali mi idu na jaja reklame. Hajde da odgledam večeras Novaka, pa ću videti koga da izaberem. Kažu da Pejton Mening igra u Dneveru kao dečko.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #117 on: 01-12-2013, 21:32:22 »
Gledam na First row. Dobro izgleda. Malo mora da sklanjaš reklame, ali ide. Sad gledam Eaglese, a od pola jedanaest ima Denver vs. Kansas. Zbog Pejtona, igra vintage.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #118 on: 01-12-2013, 21:42:38 »
Ja gledam Arizona Filadelfija na satelitu, ali nije neki mec...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #119 on: 01-12-2013, 21:46:47 »
Mnogo ne valjamo, jer nam ništa ne valja. Ni leba nije kao što je negda bio.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #120 on: 07-12-2013, 23:18:39 »
Imaš Missouri - Auburn sada
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #121 on: 07-12-2013, 23:31:30 »
Hvala.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #122 on: 08-12-2013, 20:32:24 »
divno vreme u filadel[size=78%]fiji[/size]
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #123 on: 08-12-2013, 21:01:45 »
Šta je to, hokej? Koji sneg. Ja ću da gledam Atalantu zbog Uroša, mada kaže da igraju bedno ove godine.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #124 on: 08-12-2013, 23:01:12 »
Dobar hokej! Filadelfijini napadači su nabavili oštrije sličuge u četvrtoj!!!
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #125 on: 08-12-2013, 23:13:31 »
Koji idiot! Ne poentira da bi se jedan minut zabavljali klekanjem na sneg.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #126 on: 15-12-2013, 20:41:48 »
Večeras Eagles vs. Vikings. I dobra vest. Uroš mi doneo HDMI kabl i prevezao na ekran 42'.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #127 on: 15-12-2013, 21:30:27 »
Ja gledam New England Miami. Brady bas nema puno izbora kome da baca...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #128 on: 15-12-2013, 22:59:16 »
Eaglesi ukenjali. Sad je 40:22 sedam i po minuta do kraja. Viđao sam bolje koledž mečeve.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #129 on: 15-12-2013, 23:04:51 »
I Brady se ukenjao. Imao je četiri napada za pobedu na 17 jardi od end zone i nijednom nije dobro bacio.
Mislim da je čitava sezona jako loša. U svakom slučaju mnogo lošija od prethodnih par...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #130 on: 15-12-2013, 23:14:25 »
Skloniji sam da poverujem da neki sportovi vetre sa vremenom. Iz naših tintara. Ne mogu da nabrojim koliko me sportova više ne zanima.

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #131 on: 15-12-2013, 23:23:13 »
Gde gledate?
Jeremy Clarkson:
"After an overnight flight back to London, I find myself wondering once again if babies should travel with the baggage"

scallop

• 5
  • 3
« Reply #132 on: 15-12-2013, 23:56:27 »
First row.

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #133 on: 16-12-2013, 11:13:19 »
Hvala
Jeremy Clarkson:
"After an overnight flight back to London, I find myself wondering once again if babies should travel with the baggage"

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #134 on: 22-12-2013, 23:11:49 »
Moj Kem Njuton nekako se provukao protiv New Orleansa... A šepa i ne briljira...
Dalas takođe na jedvite jade do pobede...
Zato Pejton Mening baca tačdaune nemilosrdno i obara rekorde...
Sezona se zahuktava
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #135 on: 22-12-2013, 23:26:09 »
Nisam stigao da se uključim. Krivo mi je što nisam odgledao Pejtona.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #136 on: 14-01-2014, 11:42:34 »
Pusti multiverzum(e) i Skrobonju, već mi reci da li si gledao slom "mog" Kema Njutona...
A tako je lepo počeo i imao nekoliko dobrih bacanja...

S druge strane, bio sam ubeđen da je trener San Franciska pogrešio kad se odrekao našeg "zeme" Smita i doveo doveo ovog mršavog Ilustrovanog čoveka, ali očito nije...  :( 

Imam još dosta toga da učim... U nekom od multiverzuma, videćete vi...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #137 on: 14-01-2014, 12:01:43 »
Moraš i ovde da paziš šta postuješ. Pod nadzorom smo. Sinoć mi te bilo žao.

Ove sezone ne gledam skoro ništa. Mrzi me da razapinjem kabl preko sobe do TV-a, a na laptopu je slika sirotinjska. Jel' polufinale na redu? Možda bi me zanimalo da još jednom pogledam Menninga. Denver nije ispao? Pogledaću.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #138 on: 14-01-2014, 12:05:57 »
Opaaaa! Protiv New Englanda! To ću morati da gledam.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #139 on: 14-01-2014, 12:09:09 »
Pa, posle sezone koja je počela blentavo, kada nijedan favorit nije uspevao da pobedi, na kraju su u polufinalu četiri zaista najbolja tima. Ne zna se koja će utakmica biti bolja. Bar se tako nadam. Gledaj obavezno sledeće nedelje oba meča...

I meni mi je mene bilo žao. Ali ja sam odrastao čovek i naučio sam da trpim udarce zlehude sudbine...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #140 on: 14-01-2014, 12:19:56 »
Ja sam naučio da zbrišem. Snalazim se samo u monogamiji.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #141 on: 19-01-2014, 20:18:47 »
Ne zaboravi večeras mečeve!
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #142 on: 19-01-2014, 20:27:36 »
Dobro si me podsetio. Hvala.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #143 on: 19-01-2014, 23:30:08 »
Dobro je do poluvremena. Mezio sam prasetinu i prebranac, plus pivo. Kao da sam na stadionu.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #144 on: 20-01-2014, 00:29:19 »
Ova druga će biti još bolja. Nadam se da SF možda mogu da pruže značajniji otpor, pa čak i da pobede...
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #145 on: 20-01-2014, 01:05:55 »
Želim im sreću, ali ja sam jutros od pola pet najpre gledao kako Ana delje Serenu. To je trebalo gledati. Ti uživaj.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #146 on: 23-01-2014, 22:28:18 »
Jel' znaš da finale imamo na FOX-u drugog februara?

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #147 on: 24-01-2014, 10:00:10 »
Nisam znao. Do sada sam sve gledao ili na satelitu ili na Areni 1
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #148 on: 24-01-2014, 10:41:27 »
Kažu pola sata posle ponoći.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #149 on: 02-02-2014, 22:09:32 »
Jel' gledamo?

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #150 on: 02-02-2014, 22:21:34 »
Jel' znaš da finale imamo na FOX-u drugog februara?

Pa ovo je lepa informacija, probaćemo da je iskoristimo.
Jeremy Clarkson:

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #151 on: 02-02-2014, 23:21:06 »
Biće i na Arena sport 1.
Gledamo...
Mica

Dekac

• 4
  • 2
« Reply #152 on: 02-02-2014, 23:58:12 »
Biće i na Arena sport 1.
Gledamo...

... kako Denver dobija :)

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #153 on: 03-02-2014, 00:04:16 »
Nema sjbb osnovni paket arenu :(

Slažem se tj navijam za Denver.
Jeremy Clarkson:

Dekac

• 4
  • 2
« Reply #154 on: 03-02-2014, 00:11:28 »
Mening je odličan, iskusan, belac :D

scallop

• 5
  • 3
« Reply #155 on: 03-02-2014, 00:16:22 »
Ko ima SBB - FOX u pola jedan.

Iskusan belac ne vredi ništa, ako nema dobar karirani offence.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #156 on: 03-02-2014, 02:40:29 »
Ovi ih masakriraju. Će da odem da spavam.

Dekac

• 4
  • 2
« Reply #157 on: 03-02-2014, 02:53:16 »
Ja se nadam da će da se probude pa da ulepšaju utakmicu svima nama.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #158 on: 03-02-2014, 09:44:17 »
Bilo je previše vidljivo da se Denver uopšte nije pripremio za meč protiv tima sa najboljom odbranom u ligi. U svakom obaranju učestvovalo je tri igrača Seatla. Dobije loptu i odmah tri igrača na njemu. Dobro je što sam otišao da spavam.

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #159 on: 03-02-2014, 10:03:24 »
Još jednom se pokazalo da bolja odbrana dobija bolji napad.
Jeremy Clarkson:

Dekac

• 4
  • 2
« Reply #160 on: 03-02-2014, 19:58:25 »
Ma kakvi najbolja odbrana. Denver je bio potpuno nezainteresovan, bez želje u napadu, bez ideje.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #161 on: 03-02-2014, 20:07:30 »
Ako je nezainteresovanost kad si zabiješ autogol u prvim sekundama.

Barbarin

• 4
  • 3
« Reply #162 on: 04-02-2014, 00:47:49 »
Rekoše da je Sietl imao najbolju odbranu u sezoni, a Denver napad. Slična stvar je bila pre nekoliko godina kad su igrali Baltimor i nesećam se ko, Baltimor najbolja odbrana i osvojili šampionat.
Jeremy Clarkson:

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
« Reply #163 on: 08-09-2014, 13:07:23 »

виа ио9, распоред навијача по државама

...barcode never lies
FLA

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #164 on: 08-09-2014, 13:17:33 »
Skoro sve sam pogodio sinoć. Četiri dvojke na solidnim kvotama.
Obori me onaj iz Atlante šutom dve sekunde pre kraja.  :(
Mica

scallop

• 5
  • 3
« Reply #165 on: 08-09-2014, 13:23:46 »
Uroš bi ti poručio: "Tako ti i treba!" On ide u London na utakmicu Falconsa.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #166 on: 08-09-2014, 17:50:04 »
Mrzim ga.

Mislim što ide da gleda NFL...  :(
Mica

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #167 on: 05-10-2015, 05:57:43 »

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #168 on: 05-10-2015, 07:18:09 »
Tja, a ne žale se što im iscrtavaju linije na 10 jardi i slične stvari koje u mnogome pomažu da se ovaj sport mnogo bolje prati...
Mica