FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > OKO FILMA

Gerijatrijski-osvetnički

(1/5) > >>

ginger toxiqo 2 gafotas:
...iako je veštačkim održavanjem Death Wish serijala u životu pok. Charles Bronson još tokom devedestih godina prošlog veka nenemerno uprtio stazu, tek se u poslednjih godinu dana iskristalisao novi mikro-mikrožanr - gerijatrijski-osvetnički...

....prvo prethodne zime Clint Eastwood u svom odličnom GRAN TORINU, a sada i Michael Caine u vrlo dobrom brit odgovoru HARRY BROWN...

...mislite li da ugruvani Bata Živojinović ima snage za tako nešto, a ovdašnje???

Alexdelarge:

--- Quote from: ginger toxiqo 2 gafotas on 29-12-2009, 00:42:21 ---

...mislite li da ugruvani Bata Živojinović ima snage za tako nešto, a ovdašnje???

--- End quote ---

ima snage. snimio je reklamu za lek za prostatu - komprosta. :evil:

Shozo Hirono:

--- Quote from: Alexdelarge on 29-12-2009, 00:46:48 ---
--- Quote from: ginger toxiqo 2 gafotas on 29-12-2009, 00:42:21 ---

--- End quote ---

ima snage. snimio je reklamu za lek za prostatu - komprosta. :evil:

--- End quote ---
komprosta - komsložena. :evil:

---:
milutin petrović je na jednom pičingu na FEST-u dobio pare za film Kamarad Bunker koji je, bar u teoriji, baš na toj liniji - i baš je pominjao batu živojinovića u ulozi db-ovca koji vraća kidnapovanu ćerku, tako nešto

crippled_avenger:
Ja imam novi scenario pod radnim naslovom ČAROBNJAK IZ OZNE koji je na toj liniji. Ipak, mislim da je Bata prestar za to, tako da su moji pikovi za glavnog junaka ili Smoki ili Tasa Uzunović.

Plot je detektivski. Sedamdesetogodišnji ex-debeovac se vraća iz mirovine u akciju kada ga pozove stari prijatelj iz diplomatije da mu pronađe nestalu unuku.

Za sada je sve to u embrionalnoj fazi, videćemo šta će se desiti sa projektom.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version