Author Topic: Tek je 7 sati  (Read 3027 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Alex

• 4
  • 3
Tek je 7 sati
« on: 04-02-2010, 17:03:24 »
Bend 357 prestao sa radom
Beta | 04. 02. 2010. - 14:24h

Beogradski alternativni rok sastav "357" saopštio je danas da posle skoro 15 godina prestaje da radi, a frontmen Nikola Hadži Nikolić je to obrazložio "prvenstveno i isključivo moralnim razlozima".

"Usled posrnuća mog okruženja u nemaštinu, duhovnu hendikepiranost i duševnu šizofreniju, nije primereno ne samo organizovati koncert na kome se skače, peva i raduje, na kome se beži od realnosti... već je ravno podršci svim zlim silama i činiocima koje su zadesile meni drage ljude", kaže Hadži Nikolić.

Frontmen benda poznatog po pesama "Srbija je jedna", "Beograd" ili "Cigane", smatra da njihova muzička misija "nema baš nikakav uticaj... dok god se broj nesrećnih, gladnih, bolesnih i prevarenih ljudi uvećava" u Srbiji.

"Ne mogu više da gledam nepravdu i nemam prosto snage da držim neki mikrofon, a da u isto vreme... ljudi drhte ne znajući šta ih čeka sutra... Nisam verujući. Ja znam da Bog postoji. Sa tom nagradom za jedne ili krstom tereta za druge, znam da je svako dalje postojanje nekakvog rok benda najobičnija efemerna glupost", kaže Hadži Nikolić.

Pevač koji je nedavno učestvovao u rijaliti šou "Farma" televizije Pink, naveo je da se boji da njegov bend uskoro ne bi imao kome da svira, "jer sve je manje ljudi ima vreme za kulturu, a sve više se bori za golu egzistenciju".

"Kada budemo shvatili da moramo ustati, osvestiti se, pokajati se i iskreno pomoliti za sve koje volimo i 'ne volimo', možda se steknu uslovi da počnemo da se gledamo kao braća i sestre, a ne kao neprijatelji i neka nepostojeća konkurencija", kaže muzičar. Hadži Nikolić se nada da će "vreme iznedriti još ljudi koji će odbiti da učestvuju u međusobnom ništavilu".
Avatar je bezlichna, bezukusna kasha, potpuno prazna, prosechna i neupechatljiva...USM je zhivopisan, zabavan i originalan izdanak americhke pop kulture

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
Re: Tek je 7 sati
« Reply #1 on: 04-02-2010, 17:14:37 »
Ja ne razumem tu logiku, al ajd....
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #2 on: 04-02-2010, 17:17:09 »
Ja nisam bio svestan toga da su oni do skora i dalje postojali.
Dao bih glavu da su oni prestali da rade pre fazon 5 godina.
Nekoć si bio punk, sad si Štefan Frank.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #3 on: 04-02-2010, 17:22:21 »
Ja nisam bio svestan toga da su oni do skora i dalje postojali.
Dao bih glavu da su oni prestali da rade pre fazon 5 godina.

Postoji teorija zavere koja kaže da su građanoidni mediji odbijali da prate aktivnosti 357 zbog otvorenog verskog i patriotskog stava.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #4 on: 04-02-2010, 17:22:44 »
Džoni je lud ko lasica u buretu, al ima u njemu neke neobične harizme. Iznenađuje me, doduše da priča o muzici  koja se raduje i skače, kad njihova teško da je bila takva, ali ajde.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #5 on: 04-02-2010, 17:42:30 »
Postoji teorija zavere koja kaže da su građanoidni mediji odbijali da prate aktivnosti 357 zbog otvorenog verskog i patriotskog stava.
Pa dobro, ali zar nisu ti mediji ignorisali i sve druge beogradske (i ostale lokalne) bendove? Zapravo, mislim da sam pri šetanju kanala češće viđao Džonija kao gosta nekog poselsko zabavnog talk showa nego li... ne znam... Đuleta!!!

Argh... pri samom pomenu njegovog imena dobijam agresivno manijački napad i poželim da zakoljem sve u mojoj blizini!!!!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #6 on: 04-02-2010, 19:01:26 »
Argh... pri samom pomenu njegovog imena dobijam agresivno manijački napad i poželim da zakoljem sve u mojoj blizini!!!!

Izgleda da ćeš opet morati na razgovor u 29. Novembra.

A što jes-jes, Džonija su mediji prilično pokrivali, ali ne ovi građanistički koje John spominje.

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #7 on: 04-02-2010, 20:23:34 »

A tu je kao imalo šta da se prati čisto muzički gledano? A i to što Dušman kaže, b92 je godinama samo reklamirao svoja izdanja i  ignorisao sve ostalo i tek nedavno su krenuli sa ovom emisijom (kojoj je sam naziv jebena sponzorska reklama), a gde kao nešto prate domaće bendove. Ranije je 3 kanal (skoro) sve pokrivao dok ga nisu ukinuli... U svakom slučaju, baš lepo što su se ovi (ideološki) odvratni (muzički) slepci najzad raspali, ne znam šta su samo toliko čekali...
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
« Reply #8 on: 04-02-2010, 20:30:13 »
O tragedije!
LOL

PS
Ja nisam ni znao da ovaj bend radi!
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

....

• 4
  • 3
« Reply #9 on: 04-02-2010, 21:00:12 »
... naveo je da se boji da njegov bend uskoro ne bi imao kome da svira, "jer sve je manje ljudi ima vreme za kulturu, a sve više se bori za golu egzistenciju". ...

poslusah upravo njihove istaknute stvari da vidim jesu li srbski pandan thompsonu. ima neke slicnosti, ali ne bih se usudio reci da su pseudorodoljubi u sluzbi jugokadra sa fazonom "lose je, ali nista se ne moze osim kukati" kao thompson.
citirano mi zvuci uzasno glupo.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #10 on: 04-02-2010, 21:28:03 »
Don't shoot the messenger, samo sam preneo ono što su mi drugi pričali, nevezano samo za B92. Stav o ovoj vesti nemam osim da je 357 bio teška smaračina od benda, a imenjak mi prilično ide na živce. Samim tim, nemam pojma da li je imalo šta da se prati. Navodno, bilo je, mada možda i nije.

Bio sam jednom na certu 357. Prvi album je bio još topao ispod presa City Recordsa i nisu imali dovoljno pesama da izguraju neko pristojno vreme na bini, pa su svirali obrade Bad Religion i Rage Against the Machine. Od gostiju su bili neki bilder i Džoni Racković koji je pokušavao da napravi stoj na rukama i padao unaokolo, a između padanja je upoređivao svoje bicepse sa bilderovim. Onaj drugi Džoni izveo je neki ko-fol-performans sa krstom. Uperili su "top" u njega, a sva ostala svetla pogasili, on je podizao krst nagore, ka snopu svetlosti, dok je bend počinjao da svira pesmu "Pravoslavan". Sve ovo što sam nabrojao izazvalo mi je mučan utisak + navijači su Crvene zvezde i ne stide se toga + svirka je bila krajnje neubedljiva. Mislim, ideologija na stranu, 357 sam doživljavao kao gimik-bend i ništa mnogo više od toga.

#Τζούτσε

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #11 on: 04-02-2010, 21:33:58 »
Ma daj bre taj Dzoni tripuje neku svetu misiju, samo pogledas to saopstenje i jasno ti je da je oboleo, koga bre zabole sto su oni prestali sa radom posle 15 godina, jako bitan su faktor za razvoj Srbije...uostalom decko je ucestvovo u Farmi.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #12 on: 04-02-2010, 21:57:11 »
Ma daj bre taj Dzoni tripuje neku svetu misiju, samo pogledas to saopstenje i jasno ti je da je oboleo, koga bre zabole sto su oni prestali sa radom posle 15 godina, jako bitan su faktor za razvoj Srbije...uostalom decko je ucestvovo u Farmi.

sin je DIJAGNOSTIFIKOVAO!

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #13 on: 04-02-2010, 22:01:05 »
Celo saopštenje, ako nekoga zanima:

O bendu 357 ne treba puno pricati I nebih se upustao u rasprave o cemu se radilo u pesmama moje grupe. Ovog puta cu se baviti iskljucivo I samo razlogom zasto bend ne treba vise da radi.

Moralni razlozi su iskljucivo I prvenstveno pravi razlozi zbog kojih ne zelim vise da ucestvujem na jedan nacin, zabavi a na drugi nacin nekoj vrsti izduvnog ventila masi nasih prijatelja, postovalaca, ljubitelja I na kraju neprijatelja I ne inteligentnih ljudi u kojima se prepoznajemo ili prepoznajemo ljude oko nas.

U danasnje vreme, tj. u proteklih 15 godina smatrao sam da je 357 misija oplemenjivanja (ulepsavanja kolektivne misli, filozofije I svesti) smatrao sam sve kao licnu misiju.
Kada bih prebrojao sve neprijatnosti I lose stvari koje su se desile meni I mojim zemljacima, sugradjanima, prijateljima, rodbini... Nijedna knjiga od 10000 strana ne bi bila dovoljna da se svaka zabelezi. Hvala bogu saznao sam da postoji mnogo ljudi koji misle kao ja i koji zele dobro a ne zlo kao sto I rekoh u pesmi “Sad”... Medjutim danas smatram da usled ogromnog pada tj. posrnuca mojeg okruzenja u nemastinu u duhovnu hendikepiranost I dusevnu sizofreniju, nije primereno ne samo organizovati koncert na kome se skace, peva I raduje na kome se bezi od realnosti I ne suocava sa istinom vec je I ravno podrsci svim zlim silama I ciniocima koje su zadesile meni drage ljude.

JA NECU DA BUDEM IZDUVNI VENTIL MASINE KOJA JE PRED SVOJIM RASPADANJEM.
JA NECU DA SVEDOCIM PROPASTI SVOJEG NARODA KAO ZRNO KOJIM SE PODKUSURAVAJU MOCNICI I LJUDI BEZ VIZIJE.

Smatram dok brod tone da prvo spasimo ljude I dok ne dodje novi dan, nema smisla razmisljati o polozaju na krntiji koja je osudjena na propast.
Ovaj prekid rada jedne rock-ska-rap-core-jazz za nase uslove jako zilave grupe I pritom u svakom smislu kvalitetne nije ni politicki, ni socijalni ni bilo kakav drugi cin niti akt vec iskljucivo plod moralne svesti mene kao jednog od vas. Smatram na kraju krajeva da dok god vidim da se broj nesrecnih, gladnih, bolesnih, prevarenih ljudi uvecava, moja mislija nema bas nikakav uticaj. Takodje smatram kao poruku ostalima koji tek pocinju sa necim slicnim da postave sebi prioritete pre nego li licna zadovoljstva jer zadovoljstvo pojedinca cini vecinu nesrecnim. Ne mogu vise da gledam nepravdu I nemam prosto snage da drzim neki mikrofon a da u isto vreme budem svestan da samo par stotina metara u nekoj zgradi ljudi drhte ne znajuci sta ih ceka sutra. Niti sam pristalica agresije kojom bi se I onako vec mrtva masina razbila niti bih zeleo da se pretvaram da ne vidim sta se desava I da toboze “samo radim svoj posao”...
Ja nisam verujuci... Ja znam da Bog postoji. Sa tom nagradom za jedne ili krstom tereta za druge mislim ustvari znam da je svako dalje postojanje nekakvog rock benda naj obicnija efemerna glupost.
Mnogi misle da se tim putem moze vrsiti nekakav marketing ili da to moze biti dobar nacin da se prenese nekakva poruka... NE!
Kao svestan shvatio sam da samo kroz muku covek moze sagledati istinu I sustinu od koje mnogi okrecu glavu I izbegavaju suocavanje. Okrenuli smo ledja Tvorcu I ljubavi a oni nas I dalje nose.
Kada budemo shvatili da moramo ustati, osvestiti se, pokajati se I iskreno pomoliti za sve koje volimo I “ne volimo” mozda se I steknu uslovi da pocnemo da se gledamo kao braca I sestre a ne kao neprijatelji I neka nepostojeca konkurencija. Suvise je mala ova nasa kuca da bi je glodali iz sata u sat. Ja da glodjem ono sto je moje ne zelim vise I nadam se da ce vreme iznedriti jos ljudi koji ce odbiti da ucestvuju u medjusobnom nistavilu. Uz zahvalnost I postovanje za divne trenutke koje smo delili zelim svima puno ljubavi, srece I zdravlja koje bi trebalo proneti kroz oganj koji nas ocekuje.
Vas brat, Nikola Hadzi Nikolic (Grupa 357)

P.S. Za one koji ne razumeju, ...Bojim se da na kraju necemo imati kome da sviramo jer sve je manje ljudi ima vreme za kulturu a sve vise se bori za golu egzistenciju. Hvala.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #14 on: 04-02-2010, 22:03:57 »
Hehe, a šta se to sad desilo pa je došlo do "ogromnog pada tj. posrnuca mojeg okruzenja u nemastinu u duhovnu hendikepiranost I dusevnu sizofreniju"? Zar on hoće da kaže da je pre koji mesec, godinu, deceniju bilo bolje? Nikad Srbin od njega...

Sad još samo da se raspadnu Galija i Brejkersi...  xrofl

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #15 on: 04-02-2010, 22:07:06 »
Nisam imala strpljenja da čitam, odustala sam nakon "ne inteligentnih ljudi". :evil:
We're all mad here.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #16 on: 04-02-2010, 22:09:32 »
Znači da nisi poklekla kod "nebih", mada te je i to sigurno pokolebalo...

cutter

• 4
  • 3
« Reply #17 on: 04-02-2010, 22:14:07 »
Није искључио аутоцоррецт у њорду. :(

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #18 on: 04-02-2010, 22:21:05 »
Nek ide u Meku ko njegovi preci, ko mu bre jebe mater, hadzija mi tu doso da Srbuje.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #19 on: 04-02-2010, 22:29:13 »
Znači da nisi poklekla kod "nebih", mada te je i to sigurno pokolebalo...

Jeste me pokolebalo, ali 'ajde jedna greška, a ova druga baš kad pominje inteligenciju... xrofl
We're all mad here.

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #20 on: 04-02-2010, 23:18:11 »
Sad još samo da se raspadnu Galija i Brejkersi...  xrofl

Galija slavi 30 godina postojanja koncertom u Areni, eto prilike da osnuješ još jednu hejtersku grupu na fejsu :D
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #21 on: 05-02-2010, 00:16:34 »
E, ja nisam znao da taj užas (Galija) još uvek postoji.

#Τζούτσε

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #22 on: 05-02-2010, 00:59:53 »
Oćemo na koncert? :)

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #23 on: 05-02-2010, 01:08:03 »
Imaš neki dinamit?

#Τζούτσε

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #24 on: 05-02-2010, 01:19:02 »
Imaš neki dinamit?

vidi s dušmanom dal mu je preostalo nešto od van-gog-akcije.

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #25 on: 05-02-2010, 01:19:36 »
Ne, ja zapravo volim Galiju :)

---

• 4
  • 3
« Reply #26 on: 05-02-2010, 11:42:02 »
ne dirajte mi galiju!
Ti si iz Bolivije? Gde je heroin i zašto ste ubili Če Gevaru?

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #27 on: 05-02-2010, 12:25:48 »
Ta Galija je svojevremeno svirala po SPS koncertima, tako da je jos 90-ih bila oznacena za istebljenje.

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #28 on: 05-02-2010, 12:34:33 »
sine nema suštastvene razlike; pre mesec dana ih je niška vlast nagradila koncertom na trgu teškim 30.000.

Agota

• 4
  • 3
« Reply #29 on: 05-02-2010, 12:40:37 »
GALIJA - Voleti voleti (PGP RTS)

Yes! Novi album Galije! Nema više patriotizma, mir je zaključen u Dejtonu, uostalom - Niš nikad nije bio u ratu, ne, mi nikad nismo pevali Pravo Slavlje (hrvatski: Pravoslavlje), ne, laž je da smo podržavali SPS, samo smo na trgovima Srbije u vreme nacionalnih praznika održavali koncerte, u Beogradu 20.000 uhapšenih slušalaca, u Nišu 50.000 uhićenih fanova, jeste, milicija nam je obezbeđivala koncerte, ali, to je Naša Narodna Milicija, pa šta ako smo voleli predsednika Miloševića, zar je zločin ljubiti Predsednika Srbije koji je zamrznuti Predsednik Socijalističke partije Srbije?

Shvatili ste, nadam se: Voleti voleti je nova, mirotvorna faza u karijeri Galije, album koji se bavi ljubavlju, petingom, erotikom, seksom, penetracijom i ostalim oblicima ratnih dejstava uperenih protiv nesrećnih žena koje su na nišanu Neše & Družine, rešenih da na jednoj ploči nadoknade ono što su propustili dok su godinama bili u SPS-uniformi. Zato, iz čista mira, Neša otkriva da u Nišu žive predstavnice suprotnog pola, što ga, kao muškarca u ozbiljnim godinama, baca u poetsku frku čije je razrešenje - a šta bi drugo - Bolni Stih: "Kada dođe proleće/ šetaju ulicama osmehe/ šetaju grudi što mirišu na livade/ kada leto ugreje/ šetaju noge i strukove/ otkriju ljupke stomačiće i mladeže" sa sve Bolnijim Refrenom "Sve žene u Niš/ sve žene u Niš/ na radovanje mirišu".

Dobro, recimo da Neša poslednjih decenija zbog mnoštva političkih obaveza nije imao vremena da se bavi tzv. ženama - ali, nadoknadiće on to, vešt je Neša da preko Dire Straits rifova (Jabukovac) upozna neku od onih sa stomačićem i mladežom, možda mu se posreći pa ga devojka povede na sastanak Mladih socijalista, čist seks, pa još virtuelan uz Mark Knoplfler-prebiranja po gitari, sve kao sentiš na dnu Nišave, akustična gitara koja zavija krikom decenijske onanije, tužno je, mogu misliti, biti muškarac u Nišu a patriota u Galiji, zato gitara jeca gently, zna Nenad Milosavljević da Dire Straits ne rade godinama, zašto onda ne nastaviti tamo gde su oni stali, sledimo tradicije narodnoooslobodičakog rata za braću Knoplfer - Jabukovac ili Private Investigation (svejedno), kao da će kupci to primetiti, važno je da se suza stvori i klizne obrazom.

Ima li - pitate se vi, s maramicom u ruci - Neša sreće, nije li možda sreo neku nesrećnicu s kojom bi u telesnom okruženju podelio fizička uživanja Pravog Slavlja? Preslušavajući pažljivo album, a uprkos lažno optimističkom naslovu Voleti, voleti - Milosavljević baš nije bio te sreće: u pesmi Kaća otvoreno priznaje "Sada je zovem, sada bih je voleo/ a znam da najlepši sam osmeh ubio", u numeri Pismo ide do kraja i kaže: "Mnogo sam žena poželeo/ samo sam tebe sanjao/ svakog te dana čekao/ voleo", u turističkom komadu Kotor otkriva se do nagosti kad ponavlja: "Čarobnjak je bila/ u kosi je krila/ opojne mirise", ali je direktno opak kad u sentimentu Beg poručuje: "Bio sam žedan/ al' ti si poplava", što možda ima (a verovatno nema) veze s pesmom Ko bi drugi čiji celokupan tekst glasi "Sa' ću pušim marihuanu/ da vidim ko će mi zabrani".

Kao amater/ psihonalitičar na "XZ" kauču, a koristeći neka od patoloških (ličnih) iskustava, rekao bih, prijateljski, da je pravi trenutak da drug Milosavljević potraži stručnu pomoć. Žene - i tu je Neša u pravu - umeju da budu kurve, znaju da zajebu stvar, malo su nervozne, drčne, svlače se gole po Kotoru, furaju stomačiće po Nišu, zavode, šapuću kad treba da su glasne, glasne su kad ne treba, imaju predmenstrualni sindrom, traže da budu jednake s partijskim radnicima koji su pomagali Srpstvo kad god su mogli, čak i zahtevaju pravo glasa, hoće da biraju i da budu birane, neke od njih se hvale da su inteligentne, da su inteligentne ne bi se hvalile, navodno imaju lepo telo, ali ništa to nije u poređenju s nama, muškarcima, koji pušimo marihuanu kad nam se prohte, neće valjda sponzor Galije (Ivica Dačić) da nam oduzme to poslednje seksualno/ oralno zadovoljstvo, neće - jer kad Ivica čuje Jabukovac, shvatiće da su Dire Straits promašili svoj život, jebeš život bez Niša & Prslook Benda!

Što će reći, ovo jeste ploča ali i medicinska dijagnoza. Ali, nikad ne treba gubiti nadu. Možda se, recimo, Neša zaljubi u Ivicu i sve krene Maricom. Iz takvog polnog odnosa, jedino, može da se rodi SPS retard...

Petar Lukovic XZ 1997
iz steka imam sve Perine  recenzije iz XZ
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

---

• 4
  • 3
« Reply #30 on: 05-02-2010, 13:34:49 »
ok, klinton je imao veliku ulogu u bombardovanju srbije, a lou reed je svirao za klintona. ajde više nikad da ne slušamo velvet underground :)

pankrti su dobili nagradu 7 sekretara skoja, a luna je svirala pred titom. ajde i njih da otpišemo.
petar luković nikad nije bio urednik Pinka.
goran tomašević iz Oktobra 1864 i Braće Left nije bio urednik City Records, i još uvek nije.

zato aj da bojkotujemo sve te bendove

što se tiče stihova, možemo prevesti takođe neke od stihova rolling stonesa, beatlesa, pink floyda, pa i samog ri luda, i smejati se do zore. ovde smo već imali jednu uporednu analizu tekstova pink floyda i kerbera.

mislim, drag mi je pera, ali te recenzije su stvarno promašene.

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #31 on: 05-02-2010, 13:38:15 »
mislim, drag mi je pera, ali te recenzije su stvarno promašene.

oćeš reći, "drag mi je pera, al mi je istina draža!"

---

• 4
  • 3
« Reply #32 on: 05-02-2010, 13:44:06 »
"drag mi je pera, ali mi je čiča draža".

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #33 on: 05-02-2010, 13:45:47 »
draža ti čiča miča?

Doomdark

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #34 on: 07-02-2010, 03:32:24 »
Taj Pera je retard, ali ovi njegovi muzički rivjui (koliko god promašeni bili) značajno su zabavniji od njegovih političkih "tekstova".

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #35 on: 07-02-2010, 13:21:30 »
ne trtljaj! pera je suvi genije. 8-)
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #36 on: 07-02-2010, 14:13:36 »
Lepo je podsetiti se da je Praziluković još tada škrabao svemu što mu u datom trenutku sine, samo ne o onome iz naslova.

#Τζούτσε

zakk

• 3
    • IP Tardis
« Reply #37 on: 19-02-2010, 22:41:21 »
Samo za Dušmana:

Kerber i Galija - Sloboda

---

• 4
  • 3
« Reply #38 on: 20-02-2010, 21:23:16 »
jedna od mojih omiljenih.