Author Topic: Slavoljub  (Read 54515 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

SIMERIJANAC

• 4
  • 3

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
Re: Slavoljub
« Reply #1 on: 13-01-2011, 13:48:29 »
Istina je da sam se cesto pitao kako bi izgledalo moje gostovanje u Slagalici ... :-)
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 13-01-2011, 14:01:21 »
Nije to ništa u odnosu na frikove koji dolaze u kviz Supergenije na U92.
Tamo nema šanse da ispadneš iz kviza kolika god da si neznalica.

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #3 on: 13-01-2011, 14:13:28 »
Posle 20 godina postojanja Slagalice, ovaj kviz bi mogao da dobije i stavku na popisu u Srbiji. Siguran sam da je vise gradjana ove drzave ucestvovalo u Slagalici nego sto je recimo gradjanki lezbijske orijentacije! :-)
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 13-01-2011, 17:32:45 »
Vala baš.Prvo sam mislio da je razlog za toliku navalu takmičara u primamljivim nagradama dok ne videh da samo pobednik i finalista cele sezone dobijaju ozbiljne nagrade(vaučer na solidnu sumu i putovanje),dok ovi ostali mučenici dobijaju neke rečnike i bibliografije u izdanju Službenog glasnika.
Tek onda sam skontao da takmičare u toliko velikom broju privlači Milka svojom magnetnom energijom koju teleportuje preko televizora.
Čak je i Žlatko,organizator svirki iz zlatnog doba domaće scene, učestvovao i slavno ispao od nekog penzionera.

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
« Reply #5 on: 13-01-2011, 18:05:13 »
учествовао је један мој ортак и каже да ако победиш одмах снимају следећу епизоду, што значи да ако си добар можеш да треба да снимиш 4-5 за један дан!! а снимање једне траје скоро сат времена!  :? али бар ти дају паре за пут и те форе...
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

sinisa123

• 4
  • 2
« Reply #6 on: 15-01-2011, 22:48:54 »
moja skolska drugarica je imala nevjerovatan strah od "javnog nastupa" pred tablom.
znaci, pametna, duhovita , komunikativna ali kad treba odgovarati totalna blokada. to je bilo takvo znojenje , crvenilo u licu da je jako tesko opisati... i na kraju je razredna ili nastavnicko vijece, ne mogu da se sjetim, odlucilo da odgovara iskljucivo pismeno, mislim da je dobijala sve petice.

u odbranu slavoljuba, mozda ima slican problem.

Agota

• 4
  • 3
« Reply #7 on: 16-01-2011, 00:38:59 »
@simerijanac  e i ja sam slucajno uvatila tu emisiju sa zlatkom vidim poznat mi covek  i seti se cuvenih najava kst  :) posle skole idemo u zezanje  naravno petkom dj bure subotom koncert -to su bili dani :?: pa pecat ko svinjama   ponedeljkom  u skoli  xrotaeye
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #8 on: 17-01-2011, 01:16:25 »
A šta ćemo s ovim?

Slagalica: takmičar pobesneo i napustio studio-sinhronizovano

Da je Slavoljub bio tako nervozan, ne bi daleko dogurao.  :D
Nekoć si bio punk, sad si Štefan Frank.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #9 on: 17-01-2011, 13:27:43 »
A šta ćemo s ovim?

gledo sam tu emisiju, pred novu godinu je emitovana.

a sta tek reci za poklon knjigu  "Izgubljena riznica manastira Mileševa"? kome bre to treba?
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #10 on: 17-01-2011, 16:35:13 »
Potpuno mi je nerazumljiv nedostatak bilo kakvog budžeta za nagradni fond Slagalice. Mislim, dele buđave majice i pravoslavne knjige! Zašto bi se neko takmičio za to?
Šta je sledeće, deliće pobednicima stripove o Zagoru?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #11 on: 17-01-2011, 16:39:55 »
Nije baš tako. Na kraju ciklusa ima sasvim solidnih nagrada - putovanja, tehnika i tako te stvari. Bio je i onaj kineski džip i ona montažna kuća u jubilarnom ciklusu. Ali neće da dele ljudima koji dođu u jednu emisiju (i izgube), a to su ti koji dobiju knjigu i biomed, neke zaista vredne stvari, pa to bi bilo podsticanje neuspeha, što je nedopustivo.

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #12 on: 17-01-2011, 16:49:38 »
U Supergeniju su još luđi. Ko polomi one skrndave ručice mora da pljune 1000 dindži.
Na kraju će stvarno da uvedu kvizove koje su Nadrealisti još davno predvideli.

nagradna otimanja

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #13 on: 17-01-2011, 16:58:11 »
Nisam se dosad ovde oglašavao jer još uvek ne mogu da se upasuljim od spoznaje da sam, mada Slagalicu mrzim, uspeo da ulovim oba gorespomenuta takmičara. Štaviše, čekao sam da se Slavoljub pojavi u sledećoj jer je bilo očigledno da će biti šege i šale.

Svojevremeno sam, inače, pokušao da proturim urbanu legendu da je Milka Canić mrtva i da se za njeno prikazivanje koriste arhivski snimci. Ako neko Slagalicu prati, zna da pre pet-šest-sedam godina nije izgovarala ono poznato "dobro veće", nego se samo ukočeno osmehivala kameri. Ozbiljno sam pričao okolo da to zapravo samo ubacuju u montaži, da imaju nekoliko snimaka u različitim odelima i to je to. Naravno, to nije bila istina jer je Milka poznata po muštranju one dve voditeljke (naročito one koja se potom slikala gola, ne znam im imena), što se u jednom intervjuu čak dalo naslutiti, ali između redova. Onda je Milka, dal čuvši trač o sebi, dal zato što joj je dosadilo da se ćuteći kezi, počela nešto i da priča i d rest iz histri.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

cutter

• 4
  • 3
« Reply #14 on: 17-01-2011, 17:09:28 »
A jesi li ulovio ovu gospođu?

Jedan poen u TV Slagalici

Zamalo da izjednači Slavoljubov rekord ali joj se na kraju omakao jedan krak asocijacija.

cutter

• 4
  • 3
« Reply #15 on: 17-01-2011, 17:10:29 »
Mislim da je postavljač klipa ne voli...

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #16 on: 17-01-2011, 17:10:48 »
Pazi,ovo za Milku da je morala da se oglasi da bi demantovala te priče znam i ja samo nisam znao da si ti sve zamesio. :)

Obe voditeljke su uradile neke umereno provokativne fotke za muške magazine,tipa CKM ili Maxim ali ništa više od toga što i nije neka šteta jer su težak prosek,ova Danijela čak i ispod toga.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #17 on: 17-01-2011, 17:11:23 »
Nisam se dosad ovde oglašavao jer još uvek ne mogu da se upasuljim od spoznaje da sam, mada Slagalicu mrzim, uspeo da ulovim oba gorespomenuta takmičara. Štaviše, čekao sam da se Slavoljub pojavi u sledećoj jer je bilo očigledno da će biti šege i šale.

Svojevremeno sam, inače, pokušao da proturim urbanu legendu da je Milka Canić mrtva i da se za njeno prikazivanje koriste arhivski snimci. Ako neko Slagalicu prati, zna da pre pet-šest-sedam godina nije izgovarala ono poznato "dobro veće", nego se samo ukočeno osmehivala kameri. Ozbiljno sam pričao okolo da to zapravo samo ubacuju u montaži, da imaju nekoliko snimaka u različitim odelima i to je to. Naravno, to nije bila istina jer je Milka poznata po muštranju one dve voditeljke (naročito one koja se potom slikala gola, ne znam im imena), što se u jednom intervjuu čak dalo naslutiti, ali između redova. Onda je Milka, dal čuvši trač o sebi, dal zato što joj je dosadilo da se ćuteći kezi, počela nešto i da priča i d rest iz histri.

Slikale su se obe, ne baš gole gole, ali ono, Maksim, FHM. Da nam ih Alah poživi. Ja ih obožavam kao svoju decu.

A to za Milku jeste zanimljivo. Sećam se kad je jedan takmčar rekao da mu je jedni motiv za učešće bilo to da uživo vidi Milku jer su on i njegovi prijatelji njeni veliki obožavatelji, posvetili su joj Internet sajt itd. Prelepo.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #18 on: 17-01-2011, 17:14:07 »
jer su težak prosek,ova Danijela čak i ispod toga.

Ali Danijela potpuno dominira duhovnim vrednostima. Na primer, žena je vegetarijanka, magistar komunikacija plus piše internet roman u nastavcima koji je neka vrsta paranormalnog trilera. Ja... je mnogo poštujem.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #19 on: 17-01-2011, 17:16:14 »
Obe su se slikale gole? Pa vi sad ladno možete da mi kažete i da postoje tri voditeljke.  :x

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #20 on: 17-01-2011, 17:18:27 »
Ne BAŠ gole, ponavljam.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #21 on: 17-01-2011, 17:23:58 »
Najgore gole, pretpostavljam.  :lol: Jesu bile gole, ali se ništa nije videlo?  :lol:

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #22 on: 17-01-2011, 17:30:47 »

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #23 on: 17-01-2011, 18:07:09 »
а она друга, Марија, се сликала за СКМ...тај број је иначе био један од најгорих, не због ње, него уопште...а и она је тотални дудук у сваком погледу.

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #24 on: 17-01-2011, 18:10:16 »
Vidi stvarno Mehmete,i Danijela bojkotuje meso.

Ortak koji zna Danijelu mi je obećao taj bestseler u najavi al nikako da se pojavi.
Evo ličnog utiska jednog od učesnika Slagalice o njoj:

Danijela je mnooogo bolja i  zgodnija i bolja kao osoba od Marije. Mozda je malo nos jebe !  Verujte mi , bio sam u Slagalici i tad je imala majicu sa dekolteom i uske crne pantalone i jedna je od lepshih guza koje sam video
Sumnjam da je bi je Milka pustila da se u takvom autfitu pojavi u emisiji,biće da je ovaj takmičar nesrećno zaljubljen u nju pa mu se pričinjavaju stvari.

Evo i Marije.

Ups,pogrešne fotke,to su rani radovi,evo pravih:

Šta ja znam,možda je ovaj snimak reprezentativniji al nekako mi ima prostu facu.

Marija Veljkovic Plato Club

Milka na Dan zaljubljenih.
Milka Canić na Dan zaljubljenih

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #25 on: 17-01-2011, 18:16:59 »
Данијела ми је увек била једно 100 пута готивнија, Марија је оличење безличности...

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #26 on: 17-01-2011, 19:05:37 »
Danijela je mnooogo bolja i  zgodnija i bolja kao osoba od Marije. Mozda je malo nos jebe !  Verujte mi , bio sam u Slagalici i tad je imala majicu sa dekolteom i uske crne pantalone i jedna je od lepshih guza koje sam video

Užasnut sam i očajan što se o Danijeli razgovor svodi na nos i stražnjicu. Ta žena je toliko više od toga!!!!

tomat

• 4
  • 3
« Reply #27 on: 17-01-2011, 21:55:02 »
šta ja znam, meni su ovi Marijini rani radovi sasvim u redu. je l' ova što se vidi s' leđa stvarno ona?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #28 on: 17-01-2011, 22:13:25 »
To znaju samo ona i njen duhovnik.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #29 on: 18-01-2011, 00:13:31 »
Obe su se slikale gole? Pa vi sad ladno možete da mi kažete i da postoje tri voditeljke.  :x
Pa i postoje.  :lol:
Sećate se Nataše?

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #30 on: 18-01-2011, 00:16:06 »
ух, како да не, Наташа је непревазиђена!  xcheers

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #31 on: 18-01-2011, 00:17:09 »
Eto ti ga sad. A evo baš razmišljam da li da ispadnem najgluplji u društvu i pitam da li je Slagalicu ikad vodila neka crnka. Slična ovima, doduše, ni dupeta ni sisa.

#Τζούτσε

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #32 on: 18-01-2011, 00:30:05 »
јесте, једном сам је видео у бусу, носила је неки зелди доњи део тренерке, али се дало установити да су твоја запажања у вези физичког изгледа тачна! :)

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #33 on: 18-01-2011, 00:44:48 »
Tomat,jeste,ona je,ima još jedna dobra fotka iz tog serijala koja je dostupna na netu ali mislim da je ipak malo tu mač za ovaj Forum.
Poznavaoci njenog lica i tela kažu da je karijeru počela kao erotski foto model ali  autor najboljih fotki iz tog perioda ih još uvek čuva samo za sebe. :cry:

Nataša je bila kod mene na poslu ali su nažalost njen predmet obradile žene iz moje firme tako da nisam mogao da iskoristim priliku da joj dodelim kompliment da uživo izgleda mnogo bolje i iskažem svoje divljenje za njen veličanstven doprions u uzdizanju kulta ove legendarne emisije.

Posle Nataše je kolko se sećam voditeljka bila Mila Arsić.
Stvarno nemam pojma na koju crnku misle Džon i Erp,bila je još na samom početku emitovanja jedna dugonoga i sisata crnka sa malo konjastom facom koja je jednom prilikom svojim dekolteom toliko dekoncentrisala takmičare da su čak i favoriti podbacili i završili emisiju sa mizernim brojem poena,al nema šanse da se setim imena. :(

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #34 on: 18-01-2011, 00:51:53 »
ова на коју ја мислим је била неко кратко време пре неких, шта знам, 5-6 година...можда је мењала неку од ових битнијих, јебем ли га.

Professor

• 1
« Reply #35 on: 18-01-2011, 00:53:56 »
A ova Nataša Nešković je li štogod Nikoli Neškoviću, kreatoru samoga kviza? Ćera? Naš'o sam o čemu ću da pišem u prvom postu. :D  :|

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #36 on: 18-01-2011, 10:37:28 »
To ne umem da kažem ali ja sam Natašu Nešković video sa daljine od metar i po (vodila je jednu od manifestacija koje je organizovao Crveni krst Srbije a ja sam sedeo u prvom redu da prevodim za svog šefa) i... er... pa, to je to.

dejann

• 4
  • 2
« Reply #37 on: 18-01-2011, 11:27:32 »
ajde da ofiram svoju (nekadasnju) geek-ovstinu... once upon a time, negde tokom '95. tj. nekih 10 godina b.m. (pre milke :)), ucestvovao sam u slagalici... cuj ucestvovao - pobedio u trecemo ciklusu xnerd

koliko se ja secam, na pocetku je kviz vodila dragana (cini mi se milicevic), studentkinja prava, jako fina devojka... kasnije se pridruzio ivan bauer, pa jedna mala krestalica cijeg se imena ne secam... crna devojka, koju je neko pomenuo, je verovatno mira pesev, nekakva manekenka or something... tek posle svih njih je dosla natasa neskovic (no relationship to nikola, as far as i know)
I caught a petal fallen from cherry tree in my hand. Opening the fist I find nothing there.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #38 on: 18-01-2011, 11:30:44 »
Rispekt.

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #39 on: 18-01-2011, 13:57:28 »
@ Simerijanac & Meho:

Ih, ako ćemo da se hvalimo, ja sam se s Natašom vozio kolima (i to njenim!) i više puta vodio ugodan razgovor što uživo, što telefonom. Beat that!  8-)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #40 on: 18-01-2011, 14:03:49 »
 :? :? :?  Nisi mi... nikada pričao o tome.  :(

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #41 on: 18-01-2011, 14:06:17 »
Mogu jednom i fotke da ti pokažem...  :oops:

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #42 on: 18-01-2011, 14:09:57 »
@ Simerijanac & Meho:

Ih, ako ćemo da se hvalimo, ja sam se s Natašom vozio kolima (i to njenim!) i više puta vodio ugodan razgovor što uživo, što telefonom. Beat that!  8-)

Jesil sedeo napred il pozadi? Dal je bilo leto ili zima? Jel čita stripove?

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #43 on: 18-01-2011, 14:26:20 »
Napred. Jesen, ali je bilo toplo za to doba godine. Čitala je kao mlađa, ali je rado saslušala svaku moju priču o Teksu kao stubu i klasiku evropskog stripa i zašto su francuski strip albumi superiorniji u odnosu na Bonelijeve sveske (morao sam o nečemu da pričam).

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #44 on: 18-01-2011, 16:41:38 »
I? I?

#Τζούτσε

DušMan

• 5
  • 3
  • Urbana gradska faca
« Reply #45 on: 18-01-2011, 16:46:30 »
Ostali smo u prijateljskim odnosima.  :|

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #46 on: 18-01-2011, 17:31:18 »
Evo,saznadoh kako se zove ona crnka, samo nema nigde slike da ilustrujemo.

Da li se neko uopste seca pre par godina mozda nesto vise mislim da je kviz Slagalica vodila jedna riba sa uzasno dobrim sisama,malo buljava ali sjajne sise
Moguce da se zvala Violeta Prascevic ili tako nesto
Nju trazim veoma dugo ali slaba vajda...

Ako trazimo pravu macku medju svim bivsih i sadasnjim voditeljkama slagalice to je sigurno Violeta Prascevic

Ej bre,pa Slagalica ima i svoj sajt na kojem budući takmičari mogu da treniraju a fanovi da razmenjuju utiske,pohvale i kritike u vezi svoje omiljene emisije.
Tu ćete naći jednostavno objašnjenje kosmičke popularnosti ovog kviza kod svekolikog srpstva:
Ја "Слагалицу" волим управо зато што не претендује да буде, као остали квизови, шоу. 
  xrofl

ali i odgovore na večitu dilemu svih vernih slagaličara - Danijela ili Marija?
-Мене Марија нервира зато што сваки пут покушава да на духовит начин представи Милку Цанић. Па онда измишља којекакве глупости

-Данијела магистар... како да не.... можда на неком приватном ''факултету''. У једној емисији је у спојницама два пута (тако да се искључује могућност лапсуса) рекла ГДЊАСК!!! Боља је _____ од ове друге, али лошије води емисију.

-Danijela: "IZ KOG JEZIKA SMO PREUZELI REC PISTA?"

Takmicar: "IZ ENGLESKOG?"

Danijela: "Nnnne. Iz francuskog... NA ENGLESKOM BI TO BILO FASHION."

-A sta kazete na pitanje:-  Sta ima novo kod Vas?, koje Danijela redovno postavlja takmicarima koji su pre petnaest minuta zavrsili snimanje prethodne emisije. Sta covek da odgovori? - Eto, bas sam popio sok, prosetao do toaleta... ili nedajboze jos nesto gore.

http://www.slagalica.tv/forum/tema/7/Danijela-Pantic-vs-Marija-Veljkovic#unread

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #47 on: 18-01-2011, 18:39:06 »
-A sta kazete na pitanje:-  Sta ima novo kod Vas?, koje Danijela redovno postavlja takmicarima koji su pre petnaest minuta zavrsili snimanje prethodne emisije. Sta covek da odgovori? - Eto, bas sam popio sok, prosetao do toaleta... ili nedajboze jos nesto gore.

Ahahaha, genijalno  xrofl xrofl xrofl xrofl

cutter

• 4
  • 3
« Reply #48 on: 24-01-2011, 19:53:07 »

E upravo sam overio ovaj kviz i ne može se reći da nije doneo nešto novo na naše televizijsko nebo. Pošto na pitanje odgovara takmičar koji se prvi javi, teraju ih da pomeraju nešto što se može opisati kao križanac između menjača i palice automata. I to nešto se svako malo polomi u žaru borbe za sokić i onda izlazi neka riba da popravi. Sad dolazimo do tvista. Kada dođe do loma ručice, voditelj pita takmičara da li želi da mu redukuju poene ili se obavezuje da uplati hiljadarku u nagradni fond. Stanoviti Mane je polomio dve ručice i pošto je hazarder moraće da plati dve crvene. Onda su nastavili da drngljaju i pukla je još jedna a onda više nisam gledao.

Alex

• 4
  • 3
« Reply #49 on: 29-01-2011, 21:41:10 »
Hm...eto iza kako nezanimljivog naziva se krije zanimljiv topik sa umetničkim fotografijama.
Avatar je bezlichna, bezukusna kasha, potpuno prazna, prosechna i neupechatljiva...USM je zhivopisan, zabavan i originalan izdanak americhke pop kulture

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #50 on: 21-05-2011, 19:21:50 »
veceras je neki tip osvojio -4 poena, dok je njegov protivnik stigao do 206. :!:

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible

Giovanni Larsson

• 4
  • 2
« Reply #52 on: 22-05-2011, 12:43:58 »
Pa i nije baš bio tolika katastrofa koliko rezultat pokazuje. U nekoliko igara je bio blizu. Jedino što mu matematika nije jača strana, a ni poznavanje fudbala  :?:

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #53 on: 14-07-2011, 20:15:51 »

E upravo sam overio ovaj kviz i ne može se reći da nije doneo nešto novo na naše televizijsko nebo. Pošto na pitanje odgovara takmičar koji se prvi javi, teraju ih da pomeraju nešto što se može opisati kao križanac između menjača i palice automata. I to nešto se svako malo polomi u žaru borbe za sokić i onda izlazi neka riba da popravi. Sad dolazimo do tvista. Kada dođe do loma ručice, voditelj pita takmičara da li želi da mu redukuju poene ili se obavezuje da uplati hiljadarku u nagradni fond. Stanoviti Mane je polomio dve ručice i pošto je hazarder moraće da plati dve crvene. Onda su nastavili da drngljaju i pukla je još jedna a onda više nisam gledao.

Da, da. Bese ovo bas "genijalno"! Secam se lika koji je na pitanje tipa: "Koji je popularan naziv za crtace i stripove koji dolaze iz Japana?" kao iz topa odgovorio: "Hentai!"
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Gaff

• 4
  • 3
« Reply #54 on: 14-07-2011, 20:17:15 »

Da, da. Bese ovo bas "genijalno"! Secam se lika koji je na pitanje tipa: "Koji je popularan naziv za crtace i stripove koji dolaze iz Japana?" kao iz topa odgovorio: "Hentai!"

xrofl xrofl xrofl xrofl xrofl xrofl
Sum, ergo cogito, ergo dubito.

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #55 on: 15-07-2011, 07:13:02 »
Što će reći da čovek zna i više neg' što je potrebovano ;-)
Jelte, jel' i kod vas petnaes' do pola dvanaes'?

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #56 on: 15-07-2011, 11:20:00 »
Aha. Supergenije. Videlo se to odmah po nacinu kako barata rucicom.  ;)
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #57 on: 15-08-2011, 19:30:43 »
Danas u Slagalici, na pitanje za šta se dodeljuje nagrada Lazar Komarčić jedan takmičar među ponuđenim opcijama bira balet! :!:
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #58 on: 15-08-2011, 20:15:34 »
Danas u Slagalici, na pitanje za šta se dodeljuje nagrada Lazar Komarčić jedan takmičar među ponuđenim opcijama bira balet! :!:

Albedo 0

• Guest
« Reply #59 on: 15-08-2011, 20:35:30 »
Ghoul, ti znaš da je zvučni film nastao 1927. godine, a da je i prije toga imao titlove 8-)

ne kaki već napiši nešto

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #60 on: 15-08-2011, 22:10:24 »
Habibi, moliću fino, moGul ti ja prezentovati nešto sa zvukom?  xfuck5

Prljavi Dripci - Odjebi

Milosh

• 5
  • 3
« Reply #61 on: 30-12-2011, 20:27:48 »
Danas u Slagalici, na pitanje koji je popularni naziv za Botaničku baštu u Beogradu takmičar odgovara Kuća cveća!  :!:
"Ernest Hemingway once wrote: "The world is a fine place and worth fighting for." I agree with the second part."

http://milosh.mojblog.rs/

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #62 on: 30-12-2011, 20:53:47 »
A koji je popularan naziv za Botanicku bastu?  :oops:
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

scallop

• 5
  • 3
« Reply #63 on: 30-12-2011, 20:54:37 »
Jevremovac
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Boban

• 3
« Reply #64 on: 30-12-2011, 20:55:58 »
Jevremovac nije popularni naziv, nego prvobitni naziv po čoveku koji je dao svoju zemlju i platio da se bašta napravi. To je zvaničan naziv, a popularni naziv je "botanička bašta"
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #65 on: 30-12-2011, 20:56:55 »
Hvala. Sad znam da sam znao. O popularnosti necemo sada :)
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

scallop

• 5
  • 3
« Reply #66 on: 30-12-2011, 21:01:25 »
Mda. Popularni naziv za Botaničku baštu je - Botanička bašta.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience. - Mark Twain.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #67 on: 30-12-2011, 21:57:57 »
Pa, to, i mene je iznenadilo. Mislim, nikada nisam čuo nikoga iz svoje ili očeve generacije da to naziva Jevremovcem... Milka Canić je krenula da igra kvarno.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #68 on: 30-12-2011, 22:11:05 »
A, dedu nisi pit'o? Dobro što Boban ne zna, ali ti!!!! Ni tvoj tata!!!!!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #69 on: 31-12-2011, 00:18:57 »
Deda je ipak upokojen pre dosta godina. Da imam kontakt sa onostranim, proverio bih. Al nemam.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #70 on: 31-12-2011, 00:34:06 »
Jebiga, nikad ne pitamo na vreme. Ni mene ne pitaju, a pitaće se što me nisu pitali. :lol:

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #71 on: 07-02-2012, 15:55:26 »
Zbogom Milki Canić

Voditeljka "Slagalice" Danijela Pantić novo lice Prve televizije

Od ponedeljka, 13. februara na Prvoj startuje nova emisija "Tačno 1", a jedno od pojačanja voditeljske ekipe je Danijela Pantić.

"Veliko mi je zadovoljstvo da sarađujem sa timom Prve. Bilo je vreme za nove izazove i ovo je pravi trenutak i pravo mesto za to. Kviz 'Slagalica' sam vodila na RTS-u skoro sedam godina i poželela sam nešto novo i drugačije. Ovaj kviz je veoma popularan ali sigurna sam da će to biti i 'Tačno 1'", rekla je voditeljka.

"Tačno 1" emitovaće se radnim danima u 13 časova na Prvoj. Osim što će se informisati i zabaviti, gledaoci će biti nagrađeni, jer je jedan od segmenata emisije i nagradni kviz.

(MONDO)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #72 on: 07-02-2012, 16:02:15 »
Pa stvarno.  :-x :-x  Mislim, ajde, žrtvovao bih se, gledao bih Prvu televiziju, ali u 13 časova? Pa tad sam na poslu!!!!! Prokletnici!!! Hvala Alahu na JuTjubu. Danijela, ostaću ti veran!!!

Truman

• 4
  • 3
« Reply #73 on: 03-03-2012, 15:13:40 »
Neko ovde napisa da je Danijela prosek...osećam potrebu da reagujem - Danijela je jedno od najzgodnijih ženskih stvorenja koje sam u životu video...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #74 on: 03-03-2012, 16:00:12 »
Онда мора да си млађи малолетник. 

Truman

• 4
  • 3
« Reply #75 on: 03-03-2012, 16:05:11 »
Ili sam je video uživo pa ne pričam napamet...
There is neither creation nor destruction, neither destiny nor free will, neither path nor achievement. This is the final truth.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #76 on: 03-03-2012, 16:29:31 »
Divna je Danijela, ima Truman pravo.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #77 on: 03-03-2012, 16:35:22 »
Meni je vazda bila dosadnjikava i blago odbojna.
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Truman

• 4
  • 3
« Reply #78 on: 03-03-2012, 16:37:23 »
Kakve to veze ima s estetskim momentom? :o
Sri Ramana

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #79 on: 04-03-2012, 00:50:51 »
Veze vi nemate! Danijela je krs! Ona druga razbija..  :-| .Mislim, ko god voli amateur porn zna o cemu pricam... I, nije da se hvalim, ali jednom sam sedeo pored nje na nekoj svadbi.
Meni je vazda bila dosadnjikava i blago odbojna.
e, to sam hteo da kazem!

Inace, bese neke putopisna emisija na tv Avala (valjda?) koju su vodili ona i Z.Kesic...  bljakpink 

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #80 on: 04-03-2012, 06:14:30 »
Б`ате Росмане, сад си пао у мојим очима...значи теби је шугава Марија Пожеравац стајл-нека- сам- курчева-глумица-ал-нигде-не глумим-ал-зато-се-сликам-за - ЦКМ-за-све-паре-а-притом-сам-скроз-просечна-рибизла добра?!  :shock: Мислим, далеко је Данијела од влажног сна, али...јбт...мајку му стару...:) :)

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #81 on: 04-03-2012, 09:43:11 »
Nikada! Marija do penzije!!!  :-| Jos kad joj pobegne levo oko... eee.  :!:
Mada, mlatimo ovde praznu slamu, jerbo kad dodje ona nova sve ove prazne price pasce u vodu. ;)

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #82 on: 04-03-2012, 14:30:59 »
We can hardly wait!  :lol:

Truman

• 4
  • 3
« Reply #83 on: 04-03-2012, 14:35:30 »
Danijela će uvek biti u mom srcu... xnerd
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #84 on: 04-03-2012, 15:45:05 »
Ja imam i pun folder njenih slika i klipova skinutih sa JuTjuba za svaki slučaj.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #85 on: 04-03-2012, 15:50:38 »
JAVNO TE POHVALJUJEM!
Sri Ramana

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #86 on: 04-03-2012, 18:43:15 »
Sram vas bilo, nesrecnici!  :lol:

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #87 on: 04-03-2012, 18:52:24 »
Što sram? Mi ne posmatramo Danijelu kao neki objektivizovani komad mesa već kao punu ličnost, blogera, vegetarijanca, autora web-proze, jednom rečju: realizovanu, složenu osobu. Dobro, to su tri reči.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #88 on: 04-03-2012, 18:57:28 »
Da, Danijela nije ni malo glupa. U jednoj emisiji je čak objašnavala i Kejnsovu teoriju kad su spominjali ekonomsku krizu ( mislim, ne u slagalici nego je ona bila gošća negde xnerd). Ako pratiš njen blog baci linak ak te ne mrzi...
Sri Ramana

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #89 on: 04-03-2012, 19:02:24 »
Što sram? Mi ne posmatramo Danijelu kao neki objektivizovani komad mesa već kao punu ličnost, blogera, vegetarijanca, autora web-proze, jednom rečju: realizovanu, složenu osobu. Dobro, to su tri reči.
A putopisca? Negde sam naleteo na link njenog putesestvija u Prag. Bese to neprocenjivo iskustvo, ali sad ne mogu da pronadjem tu vezu kako bi se svi zajedno nasladjivali njenom produhovljenoscu.

Ljudi, priznajem da su ukusi razliciti, ali izgleda da je moja majka skroz normalna zena, tako da onaj natur (aj dobro, amateur  :wink: ) osecaj koji Marija siri svojom pojavom dopire samo do ovde.  xrofl Danijeline fore su tako passe, da ne mogu da opisem gnusanje koje proizilazi iz njene pojave. Plus udruzivanje sa Keeesicem. Mis'im, hello?  xyxy

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #90 on: 04-03-2012, 19:02:46 »
Prestala je ona odavno da piše blog, avaj.

Doduše, ne bih je nazvao najpametnijom ženom na televiziji, suviše često žuri da doda neke trivije vezane za pitanja u Slagalici koje je razotkrivaju kao ženu koja još puno toga ima da nauči, a o Keynesovoj ekonomiji vajda sve znaju i vrapci na grani. Ali ona je žena koja izgleda kao da je nije strah da uči i to cenim.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #91 on: 04-03-2012, 19:03:59 »
Da, Danijela nije ni malo glupa. U jednoj emisiji je čak objašnavala i Kejnsovu teoriju kad su spominjali ekonomsku krizu ( mislim, ne u slagalici nego je ona bila gošća negde xnerd ). Ako pratiš njen blog baci linak ak te ne mrzi...
E, za ovo nisam znao! U tom slucaju, povlacim sve sto sam rekao...  :wink:  Kejnsova teorija...mmmm. Hot!  xrotaeye

Truman

• 4
  • 3
« Reply #92 on: 04-03-2012, 19:11:06 »
A šta fali Kejnsovoj teoriji? I nije on hot, nego ona dok objašnjava njegovu teoriju! :evil: Zamisli sad recimo Megan Foks kako tumači Teoriju relativiteta.
Sri Ramana

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #93 on: 04-03-2012, 19:15:00 »
Kejnsovoj teoriji ne fali nista, ali ko ti je sad ta Megan Foks, dodjavola?  :?

Gaff

• 4
  • 3
« Reply #94 on: 04-03-2012, 19:40:23 »

A putopisca? Negde sam naleteo na link njenog putesestvija u Prag. Bese to neprocenjivo iskustvo, ali sad ne mogu da pronadjem tu vezu kako bi se svi zajedno nasladjivali njenom produhovljenoscu.

Je l' ovo:

Code: [Select]
http://www.dj-media.net/navigacija.php?naziv=danijela&strana=clanak_put&sid=4405

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #95 on: 04-03-2012, 19:52:51 »

Je l' ovo:

Code: [Select]
http://www.dj-media.net/navigacija.php?naziv=danijela&strana=clanak_put&sid=4405

Hell yeah!  :|

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #96 on: 15-04-2012, 00:53:03 »
Nego, Meho, ikakvih reakcija po pitanju nove slagaruše - Kristine Radenković Šljiviković?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #97 on: 15-04-2012, 07:48:38 »
Meni je Kristina od samih svojih početaka, kada je sanjala da vodi  Pesmu Eurovizije pa joj ta prijatna dužnost izmakla u korist Jovane Janković, bila simpatična. Nije ona Danijela, naravno, ali niko nije Danijela. Kod Kristine mi se dopada jedna skromnost, smernost. Kaže da joj mnogo znači što je Milka Canić tu da je vrati da snimi ponovo ako neku reč izgovori pogešno. Za nekoliko godina možda izraste u dostojnu naslednicu Danijeli, mada... Danijela je tako mnogo više od voditeljke Slagalice... Evo, recimo, ovde kaže da je odbila da se slika za Plejboj.

Ili se ne osećam prijatno u svojoj koži, ili sam mnogo stidljiva, pa ne mogu da se opustim kad imam malo garderobe na sebi

Kakva žena! Kakva žena!!!

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #98 on: 03-05-2012, 19:49:03 »
večeras je neki tip osvoji -6 poena u četvrtfinalu. možda ne bi bilo loše ustanoviti prestižnu nagradu 'slavoljub' ili 'zlatni ćivot' ili takvo šta. :idea:

Truman

• 4
  • 3
« Reply #99 on: 03-05-2012, 20:01:08 »
Žao mi je što nisam gledao. Pa kako je uopšte došao dotle, koliko je imao pobeda?
Sri Ramana

tomat

• 4
  • 3
« Reply #100 on: 04-05-2012, 00:17:01 »
večeras je neki tip osvoji -6 poena u četvrtfinalu. možda ne bi bilo loše ustanoviti prestižnu nagradu 'slavoljub' ili 'zlatni ćivot' ili takvo šta. :idea:

ja dok sam gledao imao je -10. znači, do kraja se popravio.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #101 on: 04-05-2012, 12:56:19 »

ja dok sam gledao imao je -10. znači, do kraja se popravio.

briljirao je u asocijacijama. :mrgreen:

Gaff

• 4
  • 3
« Reply #102 on: 04-05-2012, 12:59:17 »
Moguće da će da igra i danas. Nešto su na kraju emisije brbljali o njegovom sledećem učešću, no ne sećam se tačno da li o tome da li će ponovo da se prijavi ili da će da igra i danas.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #103 on: 04-05-2012, 13:00:25 »
hoće. danas je drugo poluvreme četvrtfinala.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #104 on: 20-05-2012, 16:42:48 »

Savajat Erp

• 4
  • 3
« Reply #105 on: 20-05-2012, 22:07:56 »
Крађа!  :mrgreen:

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #106 on: 19-06-2012, 22:18:26 »
juče je bilo pitanje ko glumi glavnu žensku ulogu u filmu tom brajder?

HAL

• 4
  • 3
« Reply #107 on: 19-06-2012, 23:03:31 »
Да  :D

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #108 on: 19-06-2012, 23:14:39 »
juče je bilo pitanje ko glumi glavnu žensku ulogu u filmu tom brajder?

Jeste!   xrofl

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #109 on: 19-06-2012, 23:58:14 »
Slavoljub - legenda kviza "Slagalica" sa 0 i -5 poena (ćivot) :D

konj?????????????
bože mili gospode arhanđeli deset godina započinjem partiju tako što mi zakorakne pijun na ,primer, g2 i lovca katapultiram na h3!!! lovca
lovac : ((((((((((((((((

RedSonja

• 4
  • 3
« Reply #110 on: 20-06-2012, 00:01:16 »
žao mi za slavoljuba : ((((((((

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
« Reply #111 on: 20-06-2012, 00:20:49 »
како да ти не буде кад су га на крају и оштетили
...barcode never lies
FLA

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #112 on: 20-06-2012, 01:16:12 »
Jes vala. Pravda za Slavojluba!!!

tomat

• 4
  • 3
« Reply #113 on: 20-06-2012, 12:56:51 »
како да ти не буде кад су га на крају и оштетили

kada smo već kod štete, kakvo je ono pitanje "koja je vrsta životinje bizon?"

može li ko da potvrdi da je bizon zaista jelen?

дејан

• 4
  • 3
« Reply #114 on: 20-06-2012, 13:29:41 »
човек лепо рекао да је папкар...тј род му је папкар а фамилија...ма ево википедије
...barcode never lies
FLA

tomat

• 4
  • 3
« Reply #115 on: 20-06-2012, 13:35:48 »
da, ali da li su jeleni sinonim za sva šupljoroga goveda?

дејан

• 4
  • 3
« Reply #116 on: 20-06-2012, 13:36:05 »
не колико ја знам  http://sr.wikipedia.org/wiki/Artiodactyla
...barcode never lies
FLA

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #117 on: 20-06-2012, 13:39:53 »
Bizon nije jelen. Bizon je bizon. Bizon i jelen pripadaju redu preživara, ali različitim familijama.

EDIT: vikipedija je čudo, elem red papkara, a podred preživara. Bizon je u familiji šupljorogih goveda, a jelen u familiji jelena.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #118 on: 20-06-2012, 13:40:58 »
Izgleda da i kitovi dolaze u obzir.

дејан

• 4
  • 3
« Reply #119 on: 20-06-2012, 13:41:54 »
и китови су папкари!
...barcode never lies
FLA

scallop

• 5
  • 3
« Reply #120 on: 20-06-2012, 13:45:39 »
To znači da su i krave jeleni. Jedino je problem da li se može duvati u rog ili ne može. U jelenski rog se ne može duvati. Ni u kitov rog.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #121 on: 20-06-2012, 15:07:22 »
Bizon nije jelen. Bizon je bizon. Bizon i jelen pripadaju redu preživara, ali različitim familijama.

EDIT: vikipedija je čudo, elem red papkara, a podred preživara. Bizon je u familiji šupljorogih goveda, a jelen u familiji jelena.

pa je l može onda neka peticija za Slavoljuba. mislim, ajde što mu nisu priznali očigledno tačan odgovor, nego se još voditeljka u čudu našla koliko je ovaj omašio. mislim, bizon = jelen, pa to svako zna.

HAL

• 4
  • 3
« Reply #122 on: 16-10-2012, 20:07:28 »
Само за најверније фанове
http://www.slavoljubpetrovic.rs/index.html

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #123 on: 16-10-2012, 20:11:57 »
Danas je na B92 kvizu bio neki lik koji je prvo nabrojao sve što je studirao i gde je zaposlen i kako je sada na master studijama .... i onda je otpao na prvom pitanju - nije pogodio ime Kita Ričardsa.
E NES NI TI U BECEJ!

tomat

• 4
  • 3
« Reply #124 on: 16-10-2012, 20:17:37 »
Danas je na B92 kvizu bio neki lik koji je prvo nabrojao sve što je studirao i gde je zaposlen i kako je sada na master studijama .... i onda je otpao na prvom pitanju - nije pogodio ime Kita Ričardsa.

ukačio sam i ja taj kviz pre neki dan. ja ne znam ko tu vrši selekciju kandidata, ali posle gledanja kviza imam mnogo bolje mišljenje o sebi i sopstvenom znanju, obzirom da je Slavoljub za sve njih hodajuća enciklopedija.

DeHickok

• 4
  • 2
    • BVIZ
« Reply #125 on: 26-10-2012, 00:40:33 »
Verovali ili ne  :-? Ali ovo pise u Press-u

[Nekadašnju voditeljku „Slagalice" Danijelu Pantić već godinama prosi Slavoljub Petrović, najgori takmičar u istoriji ovog kviza koji je jednu epizodu takmicenja završio sa pet poena u minusu, a drugu sa nulom!     On je otvorio sajt na kome jeobjavio četiri pesme posvećene Danijeli - „Kaži dušo kad ću doći", „Danijela, zlato moje", „Ja sam meda" i „U šabačkom kraju".   - Nijedan učesnik mi se nikad nije udvarao, Slavoljub je izuzetak. Godinama mi je slao pisma, zakazivao sastanke, čak me je i prosio. Nisam očekivala da ću mu biti inspiracija za poeziju. Rekla bih da je zaljubljen u mene, ali ništa više ne smem da kažem jer nisam sigurna na šta je taj čovek spreman. Ne želim da rasplamsavam vatru, jer ne znam šta će sledeće da uradi - kaže Danijela i otkriva zašto u poslednje vreme ne dobija pisma od Slavoljuba.
 - Zamolila sam kolege da mi ne dostavljaju njegova pisma - kaže Pantićeva.
   Slavoljubova poezija     „Danijela, zlato moje,  daj da ljubim usne tvoje,  usne tvoje, al' i moje,  Danijela, milo moje".     „Ja sam meda, meda,  karakter mi je od reda,  veđe su mi sve veće,  nosim Daci cveće u proleće" ]

ali ono sto je sigurno jeste da sajt naseg dragog Slavoljuba postoji a tamo su i pesme  xrofl

http://www.slavoljubpetrovic.rs/

http://www.slavoljubpetrovic.rs/poezija.html
Kako je Biograf razotkrio samog sebe i ostale 'vinjarije...

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #126 on: 26-10-2012, 01:22:05 »
u jebem ti lebac!  :P :shock: :?

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #127 on: 26-10-2012, 07:19:07 »
Mislim da mu je proza ipak zanimljivija ...  :mrgreen:
E NES NI TI U BECEJ!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #128 on: 26-10-2012, 10:09:04 »
Ja došo da to isto okačim  :oops:  Eh, Slavoljube, mi mislili da si samo komedijaš a ti i poetska duša.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #129 on: 26-10-2012, 10:14:58 »
"Internet prezentacija Slavoljuba Petrovica, samostalnog mislioca, tumaca i graditelja sveta" EJ!!!  :D :D :D

Truman

• 4
  • 3
« Reply #130 on: 26-10-2012, 10:35:31 »
Verovali ili ne  :-? Ali ovo pise u Press-u

[Nekadašnju voditeljku „Slagalice" Danijelu Pantić već godinama prosi Slavoljub Petrović, najgori takmičar u istoriji ovog kviza koji je jednu epizodu takmicenja završio sa pet poena u minusu, a drugu sa nulom!     On je otvorio sajt na kome jeobjavio četiri pesme posvećene Danijeli - „Kaži dušo kad ću doći", „Danijela, zlato moje", „Ja sam meda" i „U šabačkom kraju".   - Nijedan učesnik mi se nikad nije udvarao, Slavoljub je izuzetak. Godinama mi je slao pisma, zakazivao sastanke, čak me je i prosio. Nisam očekivala da ću mu biti inspiracija za poeziju. Rekla bih da je zaljubljen u mene, ali ništa više ne smem da kažem jer nisam sigurna na šta je taj čovek spreman. Ne želim da rasplamsavam vatru, jer ne znam šta će sledeće da uradi - kaže Danijela i otkriva zašto u poslednje vreme ne dobija pisma od Slavoljuba.
 - Zamolila sam kolege da mi ne dostavljaju njegova pisma - kaže Pantićeva.
   Slavoljubova poezija     „Danijela, zlato moje,  daj da ljubim usne tvoje,  usne tvoje, al' i moje,  Danijela, milo moje".     „Ja sam meda, meda,  karakter mi je od reda,  veđe su mi sve veće,  nosim Daci cveće u proleće" ]

ali ono sto je sigurno jeste da sajt naseg dragog Slavoljuba postoji a tamo su i pesme  xrofl

http://www.slavoljubpetrovic.rs/

http://www.slavoljubpetrovic.rs/poezija.html

A ja se mislio da l da budem ''drugi''. Možda bolje što nisam, da ne završim kao nesrećni Slavoljub. Pravda za Slavoljuba!
Sri Ramana

smrklja

• 5
  • 3
« Reply #131 on: 30-10-2012, 12:43:32 »

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #132 on: 02-02-2013, 20:48:44 »
ako ovako nastave ceo tiraž knjige SVETA GORA FRUŠKOGORSKA biće podeljen takmičarima.

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
« Reply #133 on: 24-07-2013, 23:10:50 »
http://www.kurir-info.rs/slavoljub-slagalica-danijela-ovo-si-mogla-da-budes-ti-clanak-906967

"Tuga i neki čemer su oprhvali mene o Danijelo prokleta ljubavi zar neki IT stručnjak da te ljubi. Šta znači uopšte IT stručnjak,a mogli smo šetati po rosnim livadama,peći rakiju,šuriti,plastiti,balirati,pisati knjige i čitati dela vojvode Šešelja zagrljeni uz flašu vina dok nas greje toplo julsko sunce", napisao je Slavoljub.
Ni ja ne sedim skrštenih ruku...Danijela ovo smo mogli biti ti i ja da znaš, napisao je Slavoljub.
Podsetimo, Danijela Pantić se nedavno udala za kompjuterskog stručnjaka Nenada Conića, sa kojim čeka prvo dete.
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #134 on: 24-07-2013, 23:43:06 »
 :|

У праву је човек. Уместо да пече ракију, шури свиње и чита Шешеља уз вино, она се уватила с неким тамо шоњавим компјутеристом. Ове данашње водитељке су туга и јад.

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #135 on: 25-07-2013, 09:17:51 »
  Dajte bre ljudi, sta ste se isprimali, pa ta stranica na fejsu je sprdnja, ne vodi je on... Gde bi on znao to da napravi, samo bi kliktao "dalje" na kompu a nista ne bi odabrao od ponudjenih opcija :)))         

mada, naravno, svaki pravi muškarac je pustio setan uzdah i otro vrelu suzu iz oka na vest o Danijelinoj udaji. Ja sam samo zahvalan bozima da je ta divna žena konačno pronašla pravu sreću.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #136 on: 25-07-2013, 15:47:35 »
Pa otkud znaš da je našla pravog čo'eka?! Možda je tuče, ako neće da uči C++.
Sri Ramana

DeHickok

• 4
  • 2
    • BVIZ
« Reply #137 on: 25-07-2013, 22:31:53 »
Pa otkud znaš da je našla pravog čo'eka?! Možda je tuče, ako neće da uči C++.

ma taj C++ zna koliko i Danijela....koliko sam video 'strucnjak' je za wordpress a sajt na kojem mozes saznati 'sve' o njemu je upravo

ovaj :

http://umetnickipresskaravan.com/?p=431

ali dobro, mozda se praveci taj sajt nije previse trudio...  ;)
Kako je Biograf razotkrio samog sebe i ostale 'vinjarije...

Usul

• 4
  • 3
« Reply #138 on: 26-07-2013, 00:22:03 »
Meni je to najgore kad cujem da neko kaze - ja sam wordpress programer...
God created Arrakis to train the faithful.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #139 on: 26-07-2013, 08:58:42 »
Kakvi ste to ljudi, pa radujte se malo zbog Danijele. Šta sad, dizajnira čovek wordpress stranice, bolje to nego da prodaje amfetamine klincima na velikom odmoru, važno je da je pažljiv prema njoj, da ume da pogodi šta ona želi iz samo jednog njenog pogleda, da zna da je nasmeje kad je setna, da je isprati u san milovanjem po kosi i probudi lakim poljupcima u rame. A vi se uvatili wordpressa...

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #140 on: 26-07-2013, 09:21:41 »
Ти заправо желиш да кажеш да Данијела заиста не жели да пече ракију, шури свиње и чита Шешеља?  :cry:

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #141 on: 26-07-2013, 09:30:10 »
Pa, žena je vegetarijanac, tako da sam za svinje prilično siguran. Što se tiče rakije i Šešelja, siguran sam da i ona, iako na prvi pogled deluje savršeno, ima neki porok, ali ne verujem da su to njeni poroci. Njeni poroci mora da su sofisticiraniji, recimo da voli da noću sama ode u šumu, da tamo skine sa sebe svu odeću i na svetlosti mesečine, pijući apsint čita Bordel muza.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #142 on: 26-07-2013, 09:41:48 »
Žene vegetarijanci ne znaju da odu u šumu i na mesečini izvedu to što si zamislio.

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #143 on: 26-07-2013, 09:47:18 »
Pa, žena je vegetarijanac, tako da sam za svinje prilično siguran. Što se tiče rakije i Šešelja, siguran sam da i ona, iako na prvi pogled deluje savršeno, ima neki porok, ali ne verujem da su to njeni poroci. Njeni poroci mora da su sofisticiraniji, recimo da voli da noću sama ode u šumu, da tamo skine sa sebe svu odeću i na svetlosti mesečine, pijući apsint čita Bordel muza.

Можда би требало дотурити Данијели ове лепе речи, па да Ненад и Славољуб добију озбиљног ривала?  :idea:  Бубњеви против Врдпреса? Па Врдпресс шансе ту нема!

#Τζούτσε

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #144 on: 26-07-2013, 10:05:42 »
Žene vegetarijanci ne znaju da odu u šumu i na mesečini izvedu to što si zamislio.

O ye of little faith!!!!!!!!!!! Iznenadili bi se kad bi videli šta sve žene-vegetarijanci aka vegetarijanke umeju da izvedu i kojim sve delovima tela!!!!!!!!!

Можда би требало дотурити Данијели ове лепе речи, па да Ненад и Славољуб добију озбиљног ривала?  :idea:  Бубњеви против Врдпреса? Па Врдпресс шансе ту нема!

Ma, ne, ne, ja Danijelu obožavam iz daleka, kako i dolikuje i uostalom i moj blog je na vrdpresu, ne bi bilo u redu.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #145 on: 26-07-2013, 10:23:19 »

O ye of little faith!!!!!!!!!!! Iznenadili bi se kad bi videli šta sve žene-vegetarijanci aka vegetarijanke umeju da izvedu i kojim sve delovima tela!!!!!!!!!

Big Mama matrijarhata nije bila vegetarijanac. Vegetarijanci nisu zapisani ni u legendama ni u istoriju. Oni su stranputica sa ćorsokakom na kraju.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #146 on: 26-07-2013, 10:26:11 »
Bilo bi dobro da neko to javi Indusima.

scallop

• 5
  • 3
« Reply #147 on: 26-07-2013, 10:45:49 »
Pametni Indusi su pobegli u Evropu i sada se zovu Cigani.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #148 on: 26-07-2013, 10:48:36 »
Da, sigurno su pobegli od terora glupih vegetarijanaca.  :lol:

scallop

• 5
  • 3
« Reply #149 on: 26-07-2013, 10:50:36 »
Ko je rekao teror?

Usul

• 4
  • 3
« Reply #150 on: 26-07-2013, 14:02:04 »
Ko jos moze nesto da cita posle nekoliko absinta...
God created Arrakis to train the faithful.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #151 on: 26-07-2013, 14:12:45 »
Danijela nije makar ko. Ona je jedinstvena. Za nju ne važe pravilnosti kojima drugi robuju.

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #152 on: 20-01-2014, 18:06:10 »

mac

• 3
« Reply #153 on: 20-01-2014, 18:16:11 »
Znam odgovor!

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #154 on: 20-01-2014, 18:42:12 »
"...najbolji prijatelj"?  xrofl

HAL

• 4
  • 3
« Reply #155 on: 24-01-2014, 01:08:08 »

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #156 on: 01-01-2015, 16:33:19 »

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #157 on: 05-01-2015, 14:37:48 »

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #158 on: 05-01-2015, 17:48:17 »

Slavoljub iz "Slagalice" novom rekorderu: Samo ja znam kako ti je!

Slavoljub Petrović, koji se proslavio kao negativni rekorder kviza "Slagalica", više ne drži ovaj rekord. Presto mu je preoteo izvesni Vasilije koji je kviz završio sa minus 10 poena, što je za pet poena manje od starog rekordera. Kontaktirali smo Slavoljuba u želji da saznamo šta on misli o svemu ovome, i evo šta nam je rekao.

- Samo ja znam kako mu je i kako to funkcioniše. Najveći problem je u našem društvu, koje je ljubomorno, polupismeno i zavidno, pa će zato svakoga da ismeva. Ja konkretno nisam ni hteo da se takmičim, ali su me nagovorili. Otišao sam, a nisam znao ni jedno pravilo, i na kraju sam završio tako kako sam završio - ističe Slavoljub za "24 sata".

On se već duži niz godina bavi književnošću i poezijom, a kako kaže, dugo je bio i politički angažovan i izdao je veći broj naučnih radova. Nakon svega, smatra da je celo iskustvo sa "Slagalicom" ipak bilo pozitivno.

- Bio sam tamo, upoznao ljude, pričao sa Milkom Canić... Saznao sam neke nove stvari, što da ne, bilo je pozitivno iskustvo - zaključuje on.

Nadajmo se da će i novi rekorder Vasilije na svoj "uspeh" u kvizu moći da gleda ovako pozitivno.

http://www.24sata.rs/slavoljub-legenda-slagalice-porucuje-novom-rekorderu-ja-znam-kako-ti-je/1455

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #159 on: 02-02-2015, 21:16:01 »
Večeras u Slagalici:

Svi su se kliberili ko da su se naduvali.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #160 on: 02-02-2015, 21:19:45 »
I koju reč je kompjuter sastavio?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #161 on: 02-02-2015, 22:14:16 »
Vragolast, ov kors.

tomat

• 4
  • 3

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #163 on: 05-02-2015, 00:03:14 »

mac

• 3
« Reply #164 on: 05-02-2015, 01:51:16 »
Pa da, ljudi ne znaju, pa se smeju. Misle da se smeju Slavoljubu, ali se smeju sopstvenom neznanju.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #165 on: 10-02-2015, 13:34:42 »
kivot, kelija, ... nisam siguran da je štos u samoj reći, ceo Slavoljubov nastup je po malo komičan.

mada, mislim da su Slavoljuba oštetili na onom pitanju "koja je vrsta životinje bizon?". ima li neko ko stvarno može da potvrdi da je bizon jelen?

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #166 on: 10-02-2015, 13:44:27 »
Bizon nije jelen niti jeleni i bizoni spadaju u istu familiju (bizon je bovide, jelen cervide, ili kako se već izgovaraju ta latinska imena). I jedni i drugi spadaju u artiodaktile.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #167 on: 10-02-2015, 14:06:16 »
dakle, Slavoljubu je ipak smešteno!

mac

• 3
« Reply #168 on: 10-02-2015, 14:13:03 »
Artiodaktile, iliti po naški - papkari.

mac

• 3
« Reply #169 on: 10-02-2015, 14:18:09 »
Vidim nešto mi poznato ovo pa pogledam malo... Tomate, pa ti si ovo već pitao pre dve i po godine na ovom istom topiku, i čak i dobio odgovor :)

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #170 on: 10-02-2015, 14:19:59 »
tomat je truman sa brkovima!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #171 on: 10-02-2015, 14:24:27 »
Nije to, nego ga samo žulja nepravda počinjena čoveku čiji je jedini greh bio to što je volio.

Što se tiče papkara, da, da, nego sam hteo da delujem učenije koristeći latinski!!!!!!!!!!!

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #172 on: 10-02-2015, 14:28:10 »
И успео си, за тренутак сам помислио да су ти бизони и јелени некакве преисторијске санџаме, кад оно обични папкари.

#Τζούτσε

tomat

• 4
  • 3
« Reply #173 on: 10-02-2015, 14:38:14 »
Nije to, nego ga samo žulja nepravda počinjena čoveku čiji je jedini greh bio to što je volio.

da, ovo što Meho kaže.

a i volim da na svake dve godine obnovim gradivo :)

дејан

• 4
  • 3
« Reply #174 on: 10-02-2015, 14:45:50 »
ццц....просветар  xnerd
...barcode never lies
FLA

tomat

• 4
  • 3
« Reply #175 on: 10-02-2015, 15:08:43 »
ццц....излапели просветар  xnerd

ispravljeno!

Truman

• 4
  • 3
« Reply #176 on: 11-02-2015, 01:08:28 »

Nije šta? Meho, da te podsetim da si na mojoj buddy listi. Ali nikome tu mesto nije zagarantovano doveka...
Sri Ramana

Albedo 0

• Guest
« Reply #177 on: 11-02-2015, 11:35:38 »
Kakav obrt za obrtom! Meho ignoriše Trumana! 8-)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #178 on: 11-02-2015, 11:45:12 »
A izvinjavam se, nije bila namera da se nemešanjem umešam u povremeno okrutnu grupnu šalu koja se pravi na Trumanov račun. Nadam se da je priroda mojih osećanja prema Trumanu jasna (prijateljska, muška ljubav) i da ne odobravam stalne natuknice o tome da je on kao neka forumska seoska luda. Verujem da su one u najvećoj meri nedužna i dobronamerna zabava ali sigurno nije prijatno stalno biti meta iste šale samo zato što ste otvoreni i srdačni na internetu. Budimo ljudi iako smo Sagitaši i ukažimo Trumanu uvažavanje koje se svakom Sagitašu mora ukazati već time što je kontributor radu foruma.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #179 on: 11-02-2015, 13:56:42 »
Hvala Meho.
Sri Ramana

Albedo 0

• Guest
« Reply #180 on: 11-02-2015, 14:23:41 »
ali Truman nije otvoren i srdačan, pa on ignoriše bar 5 ljudi! 8-)

Truman

• 4
  • 3
« Reply #181 on: 11-02-2015, 14:39:23 »
Svega troje i to one koji su baš zaslužili.
Sri Ramana

tomat

• 4
  • 3
« Reply #182 on: 11-02-2015, 15:14:36 »
ali Truman nije otvoren i srdačan, pa on ignoriše bar 5 ljudi! 8-)

možda ih je gomila na buddy listi?

Truman

• 4
  • 3
« Reply #183 on: 11-02-2015, 15:15:41 »
Svega troje i to oni koji su baš zaslužili.
Sri Ramana

tomat

• 4
  • 3
« Reply #184 on: 11-02-2015, 15:23:47 »
pa to je OK, tri na ignoru, tri kao ortaci.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #185 on: 11-02-2015, 15:30:37 »
To i ja kažem. Batta samo voli da provocira i s trumanom koketira.
Sri Ramana

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #186 on: 11-02-2015, 16:00:30 »
Nadamo se da iz toga izraste neki topao, prisan odnos dvojice muževa.

pokojni Steva

• 4
  • 3
« Reply #187 on: 11-02-2015, 16:16:51 »
I ja se nadam, pa da sva trojica odjezdite nekud daleko, pravo u sanset.

Truman

• 4
  • 3
« Reply #188 on: 11-02-2015, 16:18:16 »
Nadamo se da iz toga izraste neki topao, prisan odnos dvojice muževa.

Teško bez direktnog susreta...A Batta mi je mnogo dalji od tebe.
Sri Ramana

Albedo 0

• Guest
« Reply #189 on: 11-02-2015, 19:14:25 »
čemu uopšte služe te buddy liste, mislim, ja sam jedno 2-3 godine držao D. na njoj 8-)

Truman

• 4
  • 3
« Reply #190 on: 12-02-2015, 00:12:14 »
To je tvoj problem. Ja na buddy listu stavljam samo ljude koji su mi dragi.
Sri Ramana

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #191 on: 14-10-2015, 15:57:56 »
...Bentley.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #192 on: 20-12-2015, 00:54:04 »
odeljenje specifičnih uređaja potpisano na odjavnoj špici slagalice...za čega to služi?

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #193 on: 20-12-2015, 01:12:12 »
odeljenje specifičnih uređaja potpisano na odjavnoj špici slagalice...za čega to služi?

služi samo za specifične namene.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #194 on: 20-12-2015, 01:16:03 »
a domaćin studija?

Ghoul

• 4
  • 3
« Reply #195 on: 20-12-2015, 01:39:02 »
a domaćin studija?

to je onaj koji goste/takmičare dočekuje sa leb & sol.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #196 on: 20-11-2016, 15:42:08 »

tomat

• 4
  • 3
« Reply #197 on: 20-11-2016, 15:46:27 »
prota izdominiro u ko zna zna

http://youtu.be/ysMBDmRsbt0

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #198 on: 12-07-2018, 19:28:01 »
bora izdominirao sa -11 poena!

scallop

• 5
  • 3
« Reply #199 on: 12-07-2018, 19:44:23 »
QQ LL. Ipak, napredovao je od -15.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #200 on: 20-07-2018, 22:07:53 »
emisija od 19.07.

pitanje: u prevodu s engleskog ime te muzičke grupe glasi tamnoljubičasto. o kojoj je grupi reč?

plavi takmičar: guns n' roses.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #201 on: 20-07-2018, 22:18:04 »
Gledao, u toj igri bio dobar i crveni, konta ako se ne javlja neće ništa ni da ukenja.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #202 on: 07-09-2018, 19:16:28 »
kog vraga ovi amateri sa rts-a repriziraju jučerašnju emisiju?

btw. dragan brzaković (plavi takmičar) je opasan sajko. na ovakvoj facijalnoj ekspresiji pozavideo bi mu i billy drago.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #203 on: 18-10-2018, 23:08:42 »

Hrundi V. Bakshi

• 4
  • 3
« Reply #204 on: 04-02-2019, 11:48:21 »
Sinoć u Slagalici pitanje: navedite ime filma u kojem Piter Selers tumači lik čoveka koji je greškom pozvan na holivudsku zabavu...

...nisu znali odgovor...

...pa kuda ide ovaj svet...  xfoht