Author Topic: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man  (Read 48705 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #200 on: 06-07-2011, 01:24:14 »
Ma otkud znam da gotivis Sarapu meni je on tak nekako sirov, a Olja mi je standardno ista i mora zena da ih prekida pobogu,al ne brini nece te ona zvati ,mislim sta ces ti tamo?
Bilo bi strava  da se pojavis kod Velje u Nivo 23,naravno bez kurcevitog stava i prostakluka

E, da ti ispričam jednu kratku storijicu o tom Nivou 23, dakle to je isti onaj nivo 23 od pre 4 godine gde je isti taj Velja Selja koga sam do tad poštovao doveo dva retardirana debila, one metalce iz Valjeva od kojih se jedan liže i sa Ghoulom, i naravno, pogađaš, promovisali su čuvenu knjigu, besteseler SRPSKI PSIHO. Naravno ja tad pojma nisam imao da se i takve stvari dešavaju u jednoj tako cenjenoj emisiji da voditelj ili ne pročita knjigu koju promoviše ili ga neko od izdavača cimne laktom u fazonu "ubaci ove moje klince, valja ih pogurati", i onda čovek nahvali knjigu koju nije ni pročito, ja je sutra kupim i oću se ubijem šta mamlazi napraviše, uostalom svako ko je bar prošarao SP zna o čemu pričam.

E sad, na stranu što nema šanse da bi ja gostovo u bilo kojoj TV emisiji (falaqrcu ne bi me ni zvali), i ne znam odakle ti ideja, ja to nigde nisam napisao, niti bilo šta slično, ali posle ove ispale, posle takvog blama, pa nema šanse da bi imao išta sa tim Veljom, JER LAŽE KO PAS, nabijem ga na tri qrca, da bude po pravoslavlju, srpski, a daće neki od bogova da  ga sretnem negde, ima da mu zavalim šlajmaricu i to onako sočnu da se seti te PREVARE, jer nije samo mene prevario nego ko zna jos kolko ljudi, sramota.

@ginger toxiqo 2 gafotas - dal' mi se to učinilo ili ste Vi gospodine GINGER upravo branili  raspalu droljetinu sa PINK-a koja tripuje da je pisac ?! Ček, ček, a možda i Vi tripujete da je ta krava pisac ?! Ako je tako ja bih Vas najkulturnije zamolio da više ne pišete na ovom topiku jer očigledno ali znači ništa niste skapirali. Dakle zalutali ste ovde, i ono, bolje da zaista ne zalutate. Imate svoju priču, ja se u to ne mešam, i znači zdravo.

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #201 on: 06-07-2011, 02:37:44 »
@ginger toxiqo 2 gafotas - dal' mi se to učinilo ili ste Vi gospodine GINGER upravo branili  raspalu droljetinu sa PINK-a koja tripuje da je pisac ?! Ček, ček, a možda i Vi tripujete da je ta krava pisac ?! Ako je tako ja bih Vas najkulturnije zamolio da više ne pišete na ovom topiku jer očigledno ali znači ništa niste skapirali. Dakle zalutali ste ovde, i ono, bolje da zaista ne zalutate. Imate svoju priču, ja se u to ne mešam, i znači zdravo.

Ma ginger reaguje jer je on autor prikaza. A u tom prikazu je poprilično popljuvao roman raspale droljetine sa PINK-a koja tripuje da je pisac. :mrgreen:
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #202 on: 06-07-2011, 04:45:56 »
Ma brate bre sto se mene tice nek pise kritike i za Mirjanu Bobic, Vidojkovica i slicne, ali da taj kurac ne drka na mom topiku, nego ima svoje mesto, ne zanimaju me ti ljudi i necu da citam o tome barem ne ovde. Ja mislim da je to fer.  I ako ja kazem da je to stelovano, stelovano je i nema sta bilo ko da mi tu kenja dalje, i daje nekakve gistro kontra argumente. Dakle, meni je obecala Mina da ce moja kritika izaci u junu, nije izasla u juna izasla ova koza, zakljucak je jasan. I nema sta mi da se raspravljamo, jer da bi se bilo ko raspavljao sa mnom mora da ima argumente, ali ne ove argumente sto neki ovde misle, nego zna se, dakle ne kurobecaj se ako si slabiji da ne upotrebim neku ruzniju rec. Molim lepo.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #203 on: 11-07-2011, 01:45:35 »
Intervju za jedan tuzlanski fanzin :

- OK, za početak jedno formalno pitanje. Za one koji nisu pratili tvoj rad, ko je Bojan Pandža?

Bojan Pandža je niko, al’ bez zajebancije, niko. Sitan lopov, bivši džanki, al’ ne onaj gospodin narkoman na pajdu nego ološ tabletoman, duvač lepka, i zlorabitelj svega što je jeftino. Da prašina sobna može da se šmrče on bi je šmrk’o. Dakle, jedno đubre od čoveka, pizda, pičketina, i jadan je onaj koji ga je uživo poznavao, svi su se pokajali, jer na prvi pogled kad čitate te njegove tekstove dobijete dojam da je to neki kul lik, neka OK faca il’ štatijaznam, a ono zapravo DNODNA. Jadna je i ta majka koja ga je okotila, i otac kome je puko kurton, i taj otac, taj babo i dan danas proklinje taj dan, ma proklinje kad mu se uopšte i dig’o, bolje da ga je izdrk’o ili čak na vreme odsek’o da je znao kakvog skota će da dovede na svet, kakvu ljucku nepogodu. Pa bre njega se rođeni pradeda, koga nikad nije upoznao, odrekao, o čemu dalje da pričamo ? Dakle, kad pomislite na Beograd, taj grad čemera i sivila, i kad pomislite na one prigradske seljačine, e to vam je Bojan Pandža. Dakle nedobog nikom, daleko bilo...

- Iako će u ovom intervju biti riječ o mnogim temama, glavni povod za ovaj intervju je tvoja knjiga sumanutog naziva 'A znaš li ti jadan da smo mi ođe za okultno zaduženi?' i normalnijeg podnaslova 'Abraxasov vodič kroz dokumentarni film.' Reci mi malo više o tome, kakvi su to dokumentarni filmovi u pitanju?

Oni koje niko drugi nije hteo da gleda, oni sa margine, bizarni, bolesni, a ja sam ih samo doveo u fokus, tj. dao im na značaju jer su zaista značajni i dobri ali zbog ovog mainstream sranja koje se vrti po kablovskim televizijama nisu imali prilike da se dokažu. Dakle, to je ko jedno ogromno podzemno jezero, ili još bolje poređenje, kad vidiš ogromnu santu leda, ti vidiš samo onaj tip of the iceberg, a ispod ogromna masa leda, ko zna kolko puta veća od ovog naizgled glomaznog vrha koji viri iznad vode. I to ti je tačno to, ovo što viri su dokumentarni filmovi koje prosečan čovek može da pogleda na TV-u ili po festivalima a ono što se krije ispod to je tek pravo blago, i ja sam uspeo zahvaljujući isključivo sopstvenom samopregalaštvu da pogledam 70% takvih filmova i da obrnem tu ledenu santu naopačke, i naravno u knjizi je prezentovan samo delić tog megalodonta, pravo ludilo se krije zapravo na blogu sa preko 700 dokumentaraca, no o tom potom.

- Kako napreduje prodaja knjige i da li vlada veliko interesovanje za nju? Vidio sam na blogu da si već imao prilike da promovišeš knjigu, sa par zanimljivih dogodovština na promocijama

Knjiga je skoro pa otišla tj. barem to prvo izdanje od 500 primeraka, ali tome nisu tolko doprinele promocije, nego je, pazi sad ovo, knjigu „slučajno“ kupio i savetnik predsednika Srbije, Nebojša Krstić, inače svojevremeno član čuvenog novotalasnog benda VIS IDOLI sa početka 80-ih, tako da je zapravo on uradio najveći hajp knjige, pišući o njoj na svom blogu, a svi znamo da kad o knjizi piše faca tog kalibra da staro i mlado samo prati, ko ovce, tako da eto, iz andergraunda pređosmo na trenutak u mainstream, tako da trenutno moj izdavač sprema i drugo prošireno izdanje knjige koje će biti gotovo za nedelju-dve, a ja privatno spremam i izdanje na engleskom jer sam naravno alav na pare ko i svi jebiga, i volio bih živeti od toga a ne da se akam u fabrici nekoj, jer škole nemam tako da mi to ne gine ako ne proguram ovo sa knjigom.

- Pored knjige što si izdao, prilično aktivno vodiš blog, gdje se također mogu naći recenzije svih filmova koji su obrađeni u knjigi ali i mnogo toga drugog. Par riječi o njemu?

Blog je zapravo suština biti, i ko nije čuo za taj blog a da je sa ovih naših balkanskih prostora taj je džaba kitu o tastaturu mlatio, jer ništa vido nije, i odgovorno tvrdim bez ikake skromnosti, Abraxas blog je numero uno, najjači blog u regionu pa i šire, i to zna sva raja od Brazila do Seula, a ko ne zna saznaće. Mislim, nema šta puno da kenjam ja o tome, taj blog sad da ja umrem bi nastavio svoj život i bez mene, dakle ja se tu više ne pitam al' bukvalno ništa, jer tu ima toliko materijala, da sad čovek sedne da ga razgleda trebalo bi mu pola godine samo da pročita a još 7 da pogleda te dokumentarce, i šta dalje da pričamo, dakle nije do mene...jebiga...

- Zanimljivo je da se na tvom blogu, osim recenzija dokumentaraca, mogu naći i linkovi za iste. Ideja za svaku pohvalu, s obzirom da je vecinu takvih dokumentaraca za obične ljude maltene nemoguća misija nabaviti, pa tako i dolazimo do toga: ako nije državna tajna, kako do vraga dolaziš do njih?

Pa lepo si rek'o, mora da odem upravo do tog vraga, đavla, šejtana, da bi nabacio te raritete, dakle da prođem svih 9 krugova pakla i nazad samo da bi sirotinja raja mogla to da gleda, jer prvobitna ideja je bila da tim blogom pokrijem samo ex-YU, da ova naša ratovima i užasima napaćena raja malo odmori ono malo duše, da pogleda kakvih tek skotova ima na zapadu, da nismo mi najgori majku li im jebem u pičku američku, englesku il' koju već francusku, ali se to kasnije primilo i međ evropljanima a posebno međ latino-amerikancima, tako da sam skontao da takav tip bloga uopšte ne postoji nigde na svetu, jer ja sam kontao toga ima na gomile, al' malo morgen, zaista nema, čim svi dolaze kod čiče. Uglavnom, postoji par privatnih torrent trekera i 2 foruma, i sad da mi kažeš ime dokumentarca ja mogu u roku od odma' da ti kažem dal' je taj dokumentarac na internetu ili ga nema al' bukvalno niđe. Tako sam pouzdan jebiga, ko google, šta ću.

- Otkud interesovanje za serijske ubice, pogotovo za čika Mansona?

Čika Manson je tata, tj. duhovni otac, i on nema veze sa ovim serijskim ubicama, al' ga ovi mainstream mediji često povezuju, jer kao tolko je to bolesno trte-mrte, ma foliranje obično. I kako to otkud interesovanje ? Pa zar tebi to nije interesantno, evo nek digne ruku onaj kome to nije zanimljivo. Molim lepo.

- Osim serijskim ubicama, na blogu se bavis svim mogucim vrstama 'drugacijih' dokumentaraca, svim vrstama okultnog, huliganima, raznim incidentima, kultnim filmova itd... Ima li neka zajednička nit koja povezuje sve ove teme, ili jednostavno si objedinio sva svoje interesovanja u jedno?

Zajednička nit sam ja, i ne samo ja, svi mi koji to volimo, jer to je sve povezano neraskidivim vezama. Naravno neće se svima sve svideti, ali taj blog i nije pravljen za takve, jer oni su, što se kaže, „padobranci“, a fala kurcu, danas ima milion tih blogova pa nek idu tamo, ja se neću buniti da me oslobode svog politički korektnog, moralnog il' kojeg već sranja.

- Zašto je po tebi pop kultura (pogotovo čitav taj hippie pokret šezdesetih) bio toliko povezan sa okultizmom?

Pa zato što je u tome suština, okultne pizdarije brata Kroulija, na tome je bazirana čitava pop kultura, i ko drugačije kaže taj laže, dakle Krouli je tata i bez njega danas ne bi imali ni rokenrol a kamoli bilo šta drugo.

- Meni, jedna od najzanimljivihijih stvari vezanih za tvoje recenzije i textove, je da imaš ubjedljivo jedan od zabavnijih načina pisanja ikad, mislim, čitaoc u većini recenzija više sazna o tebi, tvojim dogodovštinama, a opet se sve nekako savršeno uklapa i tematski se veže za film koji obrađuješ.

To je neistina, ja se bavim isključivo self-promocijom, a dokumentarci su mi samo izgovor za moja kurčenja i tripovanja.

- Jedan si od osnivaca benda Unison i tokom devedesetih si bio aktivan ucesnik hardkor scene u Beogradu. Možeš li mi reći kako je sve to izgledalo u to vrijeme, koncerti, ekipa i ostalo?

Jebo im i ti i ja mater, celoj toj beogradskoj sceni, dakle ološ onaj najgrđi, a posebno Unisonima, to su jajare i takve pušike da ih više i ne pominjem, sad se vade kao na tu staru slavu, a zapravo su go kurac, sviraju neki metal jebo im pas mater, ej bre koja izdaja, al' neka, neka, dobiće oni specijalno mesto u mojim memoarima gde ću sve da opišem kako je bilo, pa nek se posle žale Milu Đukanoviću, ološ onaj crnogorski, nabijem ih baš na kurac po tri puta.

- Top pet najboljih dokumentaraca ikad i zasto?

1. Paradise lost – zna se
2. Charles Manson Superstar – Čarli dobio prvi put priliku da kaže sve što misli bez cenzure
3. The Wild and Wonderful Whites of West Virginia – white trash raj, američki jug
4. R.I.P., Rest in Pieces – Joe Coleman, portret najvećeg živog umetnika
5. Divine Trash – John Waters, dovoljno

- U ranijim danima pobornik straight edge-a, muzičar, huligan, experimentisanje sa opojnim sredstvima, boravak u ustanovama zatovrenog tipa, hodajuca enciklopedija za dokumentarce drugacijeg tipa i na koncu pisac. Moram priznati da se ovakva biografija rijetko kad susrece i doslovno može čitati kao napeti triler sa žešćim primjesama crnog humora. Šta sljedeće možemo očekivati od tebe? Novu knjigu, ili možda odlazak na Mjesec?

Vaistinu, čudnovata biografija, svojevremeno su mi se rugali na tim akcijama a danam se klanjaju, miševi. Uglavnom mogu svi da ga popuše kolektivno, svi koji mi se sad uvlače u bulju a do pre samo par godina su sa podsmehom gledali. Jebaću ih sve i to najlošije jer Beograd je danas moj grad, a njihove su samo rupe da se sakriju, jer to je jedino što mogu, a onda nek se zapitaju, kakav je to grad i kakva država u kojoj ološ kakav sam ja može da ispliva na površinu i da pobedi, jer ja sam pobednik, i to jači od onog beogradskog na Kalemegdanu, ja sam pobednik zato jer mi se može a ne zato što sam zaslužio, ja sam pobednik jer su svi ostali pičke, samo o tome se radi, jer da ima jače raje pa realno je da mene nigde ne bi bilo, al' došlo takvo vreme da mi najgori isplivamo, i tu onda nema boga, i zaista NEMA GA ! Živio !

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #204 on: 11-07-2011, 02:15:18 »
Uh, tebra, pa zapao si u totalno džidžialinovski trip, ono... skampank jači od Pobednika:

I pledge allegiance to disobedience
For which I stand
One nation swimming in blood
One nation living in sin
Death on every city street corner
No laws to keep us down
Every church a slaughterhouse
Every courtroom a vicious shoot out

A pig hanging from every flagpole
A knife shoved up the systems asshole
No future for the moralists
No future for the weak
From the shadows within my soul
I cry for brutality and bloodshed for all

Nego, jesam li ja tebi pričao da sam bio jednom na koncertu Junižna, a da nisi svirao ti? Vodila me žena dok mi još nije bila žena, isponapijali smo se u ex-Bunkeru na mrtvo ime i kad je krenula svirka (a bilo je još neke sirotinje raje na stejdžu), ono što sam čuo nije mi se ič dopalo. I onda, naravno, kreće oldskul dobacivanje; reko bi čovek, znaju momci za jadac, odgovoriće ili će me bar gađati palicom kao bubnjar Soulfly jer sam im neprestano dizao srednji prst kad su poslednji put svirali u Beogradu (čuvam tu palicu, kod kuće mi je). A stajali smo kod onih levih vrata koja vode ka holu Doma omladine, ne prema stepenicama, čujem se i unutra i napolju. Ide ta svirka, ide, a ja se smorio ko lav i provalim da se uz onog pevca može fristajlovati, tačnije provalim da ako apstrahuješ reči, to kako on izvikuje tekst može da se svede na prosto "jaooo", "kukuuu", "lelleee" i tako to. I sad ja tako naričem tokom pesama, ova moja vrišti od smeha, kad - pojaviše se neki mrštavci. Ja reko - dobro veče, mrštavci, računam i ako nastane sranje, uskočiće baunseri jer su se tad cepale karte malo posle klonje tu s leve strane, pa će prekinuti sve. Al džabe i to, mrštavci se pomeriše nadesno prema bini i dalje se ne sećam šta je bilo. Verovatno ništa.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #205 on: 11-07-2011, 07:24:00 »
 xrofl xcheers

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #206 on: 11-07-2011, 09:08:11 »
jer prvobitna ideja je bila da tim blogom pokrijem samo ex-YU, da ova naša ratovima i užasima napaćena raja malo odmori ono malo duše, da pogleda kakvih tek skotova ima na zapadu, da nismo mi najgori majku li im jebem u pičku američku, englesku il' koju već francusku,
xrofl

Eto vidiš,ja na vrućini ne mogu ni da radim ni da razmišljam, a Sindža tad ima najveću inspiraciju.

Odgovor na prvo pitanje mora da ide na zadnju koricu Fragmenata - o autoru.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #207 on: 11-07-2011, 15:38:22 »
Vaistinu, kad krenu ove vrućine mene nešto dovati, i zaista me krene. :!:

J.Stickman

• 2
  • pretty as a picture
« Reply #208 on: 08-08-2011, 15:43:42 »
Intervju za jedan tuzlanski fanzin :

- OK, za početak jedno formalno pitanje. Za one koji nisu pratili tvoj rad, ko je Bojan Pandža?

Bojan Pandža je niko, al’ bez zajebancije, niko. Sitan lopov, bivši džanki, al’ ne onaj gospodin narkoman na pajdu nego ološ tabletoman, duvač lepka, i zlorabitelj svega što je jeftino. Da prašina sobna može da se šmrče on bi je šmrk’o. Dakle, jedno đubre od čoveka, pizda, pičketina, i jadan je onaj koji ga je uživo poznavao, svi su se pokajali, jer na prvi pogled kad čitate te njegove tekstove dobijete dojam da je to neki kul lik, neka OK faca il’ štatijaznam, a ono zapravo DNODNA. Jadna je i ta majka koja ga je okotila, i otac kome je puko kurton, i taj otac, taj babo i dan danas proklinje taj dan, ma proklinje kad mu se uopšte i dig’o, bolje da ga je izdrk’o ili čak na vreme odsek’o da je znao kakvog skota će da dovede na svet, kakvu ljucku nepogodu. Pa bre njega se rođeni pradeda, koga nikad nije upoznao, odrekao, o čemu dalje da pričamo ? Dakle, kad pomislite na Beograd, taj grad čemera i sivila, i kad pomislite na one prigradske seljačine, e to vam je Bojan Pandža. Dakle nedobog nikom, daleko bilo...

Čitao sam. ovo je intervju za malosutra.org ako se ne varam? Primjetio sam da u Tuzli ljudi često spominju ovu knjigu nakon ovog intervjua.
Između ovdje i tamo.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

Kunac

• 4
  • 3
« Reply #210 on: 31-08-2011, 09:11:53 »
Čestitke! Kako je krenulo, treće izdanje će morati da bude tvrdoukoričeno. Obim knjige se sve više povećava....
"zombi je mali žuti cvet"

Josephine

• Guest
« Reply #211 on: 31-08-2011, 09:43:58 »
Drago mi. :)

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #212 on: 31-08-2011, 10:20:24 »
Samo da se setim da i ovo pazarim. Jel' stiglo u prodavnice?

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #213 on: 31-08-2011, 10:38:18 »
Neće ga biti u knjižarama do nove godiine, al zato ga mož naručiš od mene  :|

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #214 on: 31-08-2011, 10:42:49 »
Komplikovan si. Sigurno imaš i Fejsbuk stranicu preko koje prodaješ ovo...  :lol:

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #215 on: 31-08-2011, 10:49:58 »
Čestitam, Sine!  :|

Vidimo se u... petak, recimo?

I vi ostali, nemojte biti stipse, kupite od čoveka knjigu, treba mu pošteno zarađena stolica.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #216 on: 31-08-2011, 12:13:40 »
Vaistinu ljudi, pomognimo ovom jađi Sinu da kupi tu jebenu stolicu  :( :cry:

:evil: :|

HAL

• 4
  • 3
« Reply #217 on: 31-08-2011, 12:15:43 »
Kako ide procedura ako kupujemo od tebe, nalazimo se lično ili putem pošte to ide?

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #218 on: 31-08-2011, 13:28:56 »
Javi se na mejl  xwink2

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

HAL

• 4
  • 3
« Reply #220 on: 28-09-2011, 08:05:40 »
Son, jel znaš kada će izaći (A)sexual?

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #221 on: 30-09-2011, 14:39:29 »
Sta mu dodje to ?

HAL

• 4
  • 3
« Reply #222 on: 30-09-2011, 20:44:54 »
http://www.facebook.com/pages/Asexual/209804579046546?sk=info
Release Date   June 2011
Genre   Documentary
Studio   Arts Engine, Inc/Big Mouth Film in association with TuckerGurl
About   formerly known as Asexuality: The Making Of A Movement
Description   Facing a sex obsessed culture, a mountain of stereotypes and misconceptions, and a lack of social or scientific research, asexuals – people who experience no sexual attraction—struggle to claim their identity.

(A)sexual follows the growth of a community that experiences no sexual attraction. In 2000, David Jay came out to his parents. He was asexual and was fine with it. And he was not alone. Studies show that 1% of the population is asexual. But in a society obsessed with sex, how do you deal with life as an outsider? Combining intimate interviews, verite footage, and animation with fearless humor and pop culture imagery, David and our four other characters grapple with this universal question and the outcomes might surprise you.
Directed By   Angela Tucker
Produced By   Katy Chevigny, Beth Davenport and Jolene Pinder
Website   http://www.artsengine.net/asexuality

tomat

• 4
  • 3
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #224 on: 16-10-2011, 19:03:52 »
Stvarno, 28 baka je brutalno.

Father Jape

• 4
  • 3
« Reply #225 on: 16-10-2011, 19:50:55 »
Piše seller Knjižara, a na njihovom sajtu se prodaje za 432 din.  :lol:
Blijedi čovjek na tragu pervertita.
To je ta nezadrživa napaljenost mladosti.
Dušman u odsustvu Dušmana.

https://lingvistickebeleske.wordpress.com

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #226 on: 16-10-2011, 20:08:47 »
 :shock:

Ko se tu kolko ugradio ?

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #227 on: 14-11-2011, 19:49:12 »

Moj novembarski prikaz za slovacki casopis Vzlet.
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #228 on: 11-12-2011, 14:42:48 »
Uh ja tek ovo sad videh, fala tebra šta god napisao  :-|

Moze tekst u Wordu da si prevedem ?

Mark

• 4
  • 3
    • Janko Takac
« Reply #229 on: 11-12-2011, 17:26:40 »
Je li ti stigao PM?
E NES NI TI U BECEJ!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #230 on: 12-12-2011, 16:37:18 »
How yes no  :wink:

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #231 on: 12-12-2011, 16:38:31 »

Ajmo ljudi, ako boga ne znate, ako doista želite da podržite ovaj blog - kupite knjigu, još samo 20 komada je ostalo, i mojne da vas starost pita što niste u mladosti nabacili ovaj okultni kult, jer ko zna kolko će cena ovog rariteta za samo 5-6 godina skočiti na eBay-u. A na drugu stranu, za 100 godina, kada svi ljudi koji danas životare budu pokojni, sve vas koji ste me podržali vodim na tulum-party-žurku-igranku kod mog oca, na žur koji će trajati 365 eona na 365 nivoa u 365 paklenih rajeva. I zaista, ne bih vas džaba cimao, jer vaistinu, krajnja vremena su došla, evo bre i za lekove se jedva krpim, a da ne pričamo o tome da Litijum više ne može da se nađe u apotekama, navodno riknula fabrika koja ga je proizvodila, i šta ja sad treba da radim, možda da naručujem iz inostranstva ?! Pa dal' su oni normalni ? Ej bre, pa znate li kolko ljudi u Srbiji pije taj Litijum ? Mnogo ljudi, i previše bre, tako da ozbiljno slutim katastrofu, al' bez zajebancije. I nemojte ništa da vas začudi ako u budućim mesecima dođe do ekstremnog porasta samoubistava, do porasta maničnih ljudi koji šenluče ulicama, jer to je sve upravo plod toga. Naime, Litijum je psiho-stabilizator koji ublažuje te manične faze kada ste ultra-hiperaktivni, ali isto tako i depresivne kada ste skloni suicidu, i ako se ne uzima redovno, sve vrlo lako mož' da ode u božjumater. Al' zaista se ne zajebavam. A evo vam i dokaza, naime neki su se pitali što me nema na blogu prethodnih metar dana, i aj', šta da im odgovorim ? Pa nema me jebiga, iz kreveta nisam izbivo, nisam mogo da funkcionišem, da razmišljam, od interneta me podilazila jeza, tako da sam bio prinuđen da primenim terapiju "Mućkama". Jebeš mi sve, to je zaista jedina serija koja uvek može da me oraspoloži, iako sam je gledo nebrojeno puta, a posebno prve tri sezone sa Lenardom Pirsom u ulozi deke. Maestralno, vaistinu. Doduše gledo sam i okultnog Šerloka Holmsa sa Džeremi Bretom u glavnoj ulozi, i najtoplije mogu da vam preporučim prve dve sezone, jer to kad se davalo na TV-u mi smo realno bili deca, i svima vama koji ste tu oko mog godišta, znači 5-6 godina gore-dole, ovo bi bio samo takav fleš bek, verujte mi na reč, a posebice ona scena kod vodopada gde se odigrao konačni obračun sa žešće zajebanim Profesorom Moriartijem. Prajsles. Pa čak i ona muzika na špici udara tačno tamo gde treba i nekako uspokojava, ublažuje te strahove. Eh, da je više takih serija. Uglavnom, tako sam ja proveo ove klimatske promene, ali taj strah od interneta to je doista neobjašnjiva pojava, zapravo to mu više dođe ko neki stid od svega što sam ikada napisao, što na blogu, što na fejsu i tom jednom forumu na kom sam navodno aktivan, i opet mi se javilo ono moje, ona misao da bi' najrađe obrisao i nalog na fejsu, i blog, ma obrisao bi sve što svedoči da sam ikad postojao kolko me sramota. Sreća pa u tim trenucima beznađa nisam u stanju ni da odem na jedan od tih sajtova kolko me bre blam od svega. Užas bre, užas. I što je najgore, to je sve češće počelo da mi se dešava, uostalom pogledajte koliko sam bio aktivan na blogu u poslednje tri godine pa ćete izvaliti konstantu tog pada u bezdan. Ej bre, pa u sezoni 2009-2010 sam imao i po 40 postova mesečno, a gle sad jebotebogdatejebo. Naravno, neko će reći, čemu žurba, opušteno, ionako ne stižemo da pogledamo sve što postaviš, ali ne radi se o tome braćo i sestre, radi se o bezizlaznoj situaciji u koju sam upao, jer te "krize" su mi ranije trajale do nedelju dana maksimum, a sad malo, malo, pa me niđe nema i po metar dana, te skontavam da umesto da mi je bolje od svih tih anti-depresiva i ostalih ludomila koje pijem, meni je sve gore, i najiskrenije se plašim da će doći taj dan kad više neću imati volje ni komp da upalim, a kamoli da bilo šta smisleno napišem. I da me neko ne bi pogrešno shvatio, tu se nikako ne radi o zasićenju, već baš naprotiv, ja imam želju, ja hoću, ali ne mogu, ne mogu bre, volja i koncentracija me jebu pa me rasturaju, i onda me nema nigde. No dobro, dosta mračenja, jer svakom je svoj problem najteži ma kolko okolini to izgledalo bezazleno, stoga evo LINKA ako se kome javi da mu treba knjiga, da ja završavam ovu tiradu, i samog sebe sam smorio. Aj' pa živeli ako se to uopšte može tako nazvati...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #233 on: 10-01-2012, 21:18:32 »
INTERVIEW ZA HELLY CHERRY WEBZINE: 7-10. januar 2012.

Sa fotke ođe :
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2012/01/intervju-za-helly-cherry-webzine-2012.html

1. Pozdrav Bojane. Možeš li se predstaviti čitaocima Helly Cherry fanzina?

- Pozdrav tebi Đorđe,
naime, ja sam isti onaj što me možda neka raja i znaju sa bloga ABRAXAS 365, a inače svirao sam i po nekim HCpunk bendovima 90-ih, pisao rivjue koncerata, te kolumne za fanzine, i tako...

2. Krenuo bih od nekih tvojih početaka. Kako si se zainteresovao za celu tu HC priču? Bio si aktivan u grind i hc bendovima. Starija ekipa se verovatno seća da si svirao i sa Unison.

- Pa pazi, taj HC je došao nekako totalno nespontano, mada je bio taj Biohazard na MTV-u na koji smo se svi ložili, ali smo ubrzo batalili te komercijalne Pantere i sranja i prešli na NYC hardcore, dakle većina na old school ali je bilo i ovih ložačkih bendova tipa AGNOSTIC, MADBALL i tako tih, no u biti to je bila ta tzv. SXE scena, znači Gorilla, YOT, Bold, JUDGE, da ne nabrajam, svi ih znamo. A posebno me na priču navukla ta njihova ideologija koja je po meni suštinski pank, dakle pankeri su tripovali kao FUCK ROKENROL, da bi na kraju završavali isto ko i te rok mega zvezde, dok je SXE pokret bio nešto skroz novo, jer odbacivao je sve pošasti rokenrola u vidu znamo več čega, i kontam da svako ko čita ovaj zin, zna tačno o čemu pričam, te neću detaljisati i proseravati se. I jeste, vaistinu sam svirao u par tih bendova, prvo GRIND jer smo se ložili na ACROHOLIU i rani URGH!, a kasnije onaj pravi nekršteni old skul u vidu UNISONA. Naravno, svirao sam sa još par bendova ali bih još samo izdvojio AUSTERITY gde smo cepali, taj neki, tad tako nazvani "new school", što je zapravo bila metalizirana verzija HCpunka samo ne ovaj crossover ko Dead Ideas, D.C. i ta ekipa, nego više 108, koji su pritom bili i Hare Krišna bend, a mi smo te '95 baš hteli da ispratimo priču od preko i da jednu verziju tog zvuka donesemo i srbskoj nejači. Znači, ko je slušao Shelter zna za jadac, ali smo mi bili mnogo agesivniji, s obzirom da su gitare svirali Aref (Stonewall, On the Run) i Srđa iz legendarnih OVERDOSE. Dakle, jako, jako, kvalitetan bend na svim poljima, i ko je slušao te snimke ZNA! Šteta jedino što nije potrajalo duže od godinu i po dana, al' jebiga, svakog dana neko umre il' se rodi, što bi reko pokojni brat Moskri, za koga iskreno mislim da je iako reper, bio jedan od retkih REAL beogradskih pankera, što naravno mogu i da dokažem ako neko ima problem.

3. Pomenuo si 108 i Shelter, a i iz nekih priča sam čuo da je i Austerity bio deo cele Krišna priče. Koliko je vama u to vreme značilo da spoznate svesnost Krišne? Šta danas misliš o svemu tome i da li misliš da bi i dalje mogao da praktikuješ učenje Krišne?

- Kako da ti kažem, što bi reko Pera Luković, ma DA bre, zapravo DA, ladno DA, sad kad bi se uvatio toga sasvim opušteno bi mogao da postanem pravi bakhta, jer tad sam bio dete, šta sam imao 18 godina, i više sam gledao skroz prelepe devojke u sarijima u beogradskom Hramu, nego što sam praktikov'o tu tzv. bakhti jogu. Mislim, trudio sam se ja da mantram Hare Krišna mantru, ali brate 16 krugova po 108 puta dnevno da ti izgovoriš mantru, i to sa mojom koncentracijom kojota (divljeg psa, ne ovog našeg), pa nema šanse, stizao bi do 2-3 kruga a onda bi se pitao gde sam stao, a još mantra kao mora pažljivo da se sluša kad se izgovara da bi uopšte imala bilo kakvog efekta, tako da sam tako ko robot na silu mantrao po 6 krugova maskimalno i čudom se čudio kako neki moji drugari iz Austerity, npr. Cobe, nisu imali ni najmanji problem da ispale 16 krugova, što ako aktivno radiš treba ti bar 3 sata dnevno, al' da šljakaš samo to, a ne ono, kao perem veš, peglam i mantram, znači to ne pali, barem ne iskreno ako si već tu. I naravno, čim sam bio u toj priči pa logično je da smo i u takvim bendovima hteli da sviramo, tako da smo, Cobe, Aref i ja osnovali AUSTERITY a ova ekipa na čelu sa Milomirom u Novom Sadu STRIVE FOR MORE, gde je svirao i Spale iz originalne postave UNISON-a, i skroz iskren da budem nismo svi bili na istom nivou što se tiče spoznaje Krišne kao vrhovnog Boga, npr. Arefa to nije nimalo zanimalo, dok se Cobe baš fanatično ložio, tako da sam ja bio tu negde između, jer nisam znao gde je levo a ne šta hoću zapravo sa svojim životom, a posebno kao je tu sad neka kao religija u pitanju, mada što se tiče hrane, odeće, te izvorne muzike, ljudi, Hrama uopšte, to "Društvo Za Svesnost Krišne" je bilo dojaja, ali baš dojaja, šteta što danas toga u tom obliku više nema, jer bi ti se ta njihova specifična vegetarijanska hrana svidela provereno, a onda i sve ostalo.

4. Vrh. Kontam da je indijska vegetarijanska kuhinja sigurno vrh, pošto znam da većina dobrih začina potiče baš iz Indije. Kasnije si se uključio u studentske proteste?

- Ja, ja, baš u to vreme, jeseni '96, počeo je i world wide čuveni studentski protest a ja sam tad igrom slučaja bio brucoš, pa mi to baš leglo onako pravo, jer nisam morao na faks, već svaki dan na Plato a tamo more dobrih riba, i ono, baš dobra atmosfera uz surovu muziku, dakle svašta se slušalo od tih kao novih domaćih indie bendova preko Brejkersa do naravno neizbežne Discipline, i kad sad gledam skontavam da je to bio zapravo najlepši i najaktivniji period mog života jer protest je trajao čini mi se do februara ili marta sledeće godine, i svaki put nas je bilo sve više, što bi neki rekli: revolucija se osećala u zraku. Naravno, to je sve bila super akcija, odgurali smo Slobamiru do provalije al' niko nije smeo da ga samo takne da bi ovaj odleteo u bezdan istorije, i to opet jer stanovite jajare nisu imale muda, jebiga uvek su te vođe protesta drvile kurac, npr. Čeda 1 i Čeda 2 tj. Jovanović smrad iz LDP-a i onaj analitičar-istoričar Antić koji sad deluje i OK, al' je tad bio pravi onaj napaljeni Srbin pravoslavac sa istorije na filozofskom, klasična utovljena nacionalistička svinja za čvarke, tako da smo po njima ubrzo provalili da je to "piši propalo" i okrenuli se curama i zajebanciji, i vaistinu nikad bolje žurke i zezanje na otvorenom iako je bila ciča zima. Jedino u čemu nisam učestvovao je ono patetično i folirantsko "probijanje kordona" od strane patrijarha Paje (što mi glođe jaje), dakle to je bilo tol'ko ogavno da nisam hteo da budem deo te nečastive procesije koju neki zovu i Litija, te koristim ovu priliku da im se poserem na sve te Litije, Molebane, Bogosluženja i ostala Bogopušenjakuracavladikama!

5. Da li bi mogao da mi predočiš koliko su tada svi ti protesti, uključujući tvoje aktivnosti u anarhističkim skupinama i ALF akcijama, urodile ploda u tadašnje Slobovo vreme, pre nego sto su ga svrgnuili sa vlasti? Da li je bilo teško biti aktivista u to vreme nekog kvazi socijalizma koji bi se mogao porediti sa totalitarnošću fašizma što se tiče prava glasa i osnovnih ljudskih sloboda?

- Iskreno ću ti reći, cela ta naša priča sa anarhizmom možda jeste bila iskrena ali govoriti o nekakvim plodovima je smešno, previše smo mi bili loše organizovani, bilo nas je malo i brate smešni smo bili, taman smešni ko ovi današnji anarhisti, samo što smo mi bili deca a oni imaju i po 30 godina, pa jebote za toliko godina, da si pravi uradio bi valjda nešto, al' jok, njima je samo cilj da se slikaju za TV, da malo robjaju da bi se čulo za njih, i to je to, ČISTA POZA, i zato uvek kažem kad me neko pita za anarhiste u Srbiji, da ih jednostavno nema, jer anarhisti su u Grčkoj, šta će pobogu ovde međ' decom buržuja, uostalom pogledaj tu ekipu, retko ko je ono, ispod da mu je roditelj neki ultra tajkun ili budža, al' sad su smislili foru kad pitaš nekog od tih bahatih puniša, niko ti neće reći da je u nekoj od organizaciji, svi su samo ortaci ortaka. E, to mogu nekom drugom, jebote dođe mi da postanem onaj low-life nazi scum kad vidim kakva je ova ekipa, jer ovamo bar ima prave radničke klase, a ovi bre putuju po svetu, neki čak snimaju i filmove za budžet od par miliona dolara, a karta do USA košta sama da mož’ tebe i mene sad da kupi i još da nam zafali par zdravih zuba da bi se našli na toj ceni...alo rođaci, koga vi lažete? Samo sebe jebiga, al’ šta ih briga kad imaju keša, i ja da imam keša verovatno bih bio još gori folirant i gistro-anarhista.

6. Može nešto u vezi knjige?

- "A što ne bi moglo?". Ma CLS mi je izdao knjigu u aprilu prošle godine, naslov je „Abraksasov vodič niz dokumentarni film“ mada piše nešto skroz drugo, jebemliga zašto?! Knjiga se logično bavi dokumentarcima, tj. tim mojim rivjuovima sa bloga, i što se mene tiče odlično je ispala kako sam se nadala, a doživela je i drugo, prošireno izdanje, te sam više nego zadovoljan, konačno i ja nešto korisno u životu da uradim, i da još ljudi to masovno cene, čak su mi neki konzervativni stariji ljudi sa kojima i nisam baš nešto dobar, rekli da ih je knjiga kupila tj. promenila im sliku o meni kao čoveku, i ne smatraju me više samo ološem narkomanskim, kako su mislili donedavno. I vaistinu je ova prošla, 2011. godina bila u tom smislu jako značajna za mene, čak krucijalna, jer su ljudi koje znam od ranije počeli da mi se osmehuju na ulici, da pričaju sa mnom, a ne da odma’ skreću pogled ili beže na drugu stranu ulice. Inače, knjiga može da se nabavi za 500 dinara još samo preko mene (sonofman653@gmail.com), jer je više nema ni u knjižarama ni niđe.

7. Zašto baš Abraxas 365 za ima bloga?

- Pa pazi, Čarli sebe između ostalog naziva i avatarom Abraksasa, tj. vrhovnim gnostičkim bogom, koji je po predanju iznad ova druga dva, jednog dobrog a drugog navodno zlog, da ih ne imenujem sad jer su nebitni, tako da kad sam pokretao blog u jesen 2008. meni je glavni cilj bio da se bavim Čarlijevom pričom, zatim serijskim ubicama, opasnim religijskim kultovima i tako tim akcijama, pa sam kontao da je to jedino prikladno ime, ime koje će ljudi koji su u priči najbolje skontati, a i zaista bi bilo smešno da piše u zaglavlju nešto tipa ZLO, SOTONA, 1389, NAŠI 666 i slično. A ovo 365 je zapravo numeričko ime Abraxasa, jer kada u grčkom alfabetu u kom svako slovo predstavlja stanoviti broj, sabereš sve brojeve, dobiješ tačnu cifru od 365, i to nije nimalo slučajno ako mene pitaš, zapravo to je jedan od glavnih razloga zašto je blog tako dobro prošao u skoro celom svetu, dakle prodao sam ovu polovnu dušu Šejtanu pred sabah i sad nema nazad jebiga.

8. Na blogu uglavnom kačiš dokumentarce o raznim zločinima. Da li bi čitaocima mogao da preporučiš neki dokumentarac koji bi trebali obavezno da pogledaju i da li na tvom blogu kačiš i nešto što nije vezano za dokumentarce?

- Preporučio bih za početak celu onu moju listu "69 docs you must see before (21.12.) 2012", a posebno Paradise Lost, The Staircase, Charles Manson Superstar, The Bridge, Waco, R.I.P., Rest in Pieces, Sick: The Life & Death of Bob Flanagan Supermasochist, The Pervert's Guide to Cinema, Teenage Tourettes Camp, Off the Grid: Life on the Mesa, Burden of Dreams i The Wild and Wonderful Whites of West Virginia, to znači obavezno, a neobavezno BUKVALNO sve ostalo sa bloga. Inače, pored dokumentaraca kačim i ekstremnu muziku sviju vrsta, knjige u PDF formatu, poneki baš dobar film ako naletim, i tako neke moje lične frustracije, tj. kratke tekstove o nekim mojim užasima, koje ljudi začudo najviše i gotive.

9. Kakve su reakcije i komentari ljudi koji prate tvoj blog?

- A šta ti misliš? Pa naravno, do sad samo pozitivni, jer ne bih ni u ludilu radio nešto što bi bilo loše, mislim koji će mi to u životu, zar ne? Normalno, uvek ima i provokatorskih komentara kad pišem o crkvi i moralu pa se pojedinci nađu uvređenima, ali ja sam im otvoreno rekao da ima milion blogova na svetu i da ih niko ne bije po ušima da čitaju baš ovaj, al’ eto, šta ćeš, izgleda ih zaista neko ZLO tera (haha).

10. E, sad opet da se vratimo na tvoj privatni život. Kakvim se stvarima danas baviš? Kakvu muziku slušaš danas?

- Moj privatni život je izuzetno postao zabavno-intezivan od kad je izašla knjiga, i svodi se na relaciju kuća-pošta-bez birtije (jebiga), što znači da se bavim samo i isključivo pisanjem, čitanjem i gledanjem filmova, tako da spavam možda 4 do 5 sati u vrh glave, sve ostalo vreme radim ono na što sam se obavezao potpisom u krvi. E sad, jebena muzika, pojma nemam, slušam najviše američku akustiku, onda ovaj NEOFOLK, military industrial, i naravno obožavam domaći pop-rok do ’91 godine, bez toga doista dan ne prođe. A ako me pitaš za konkretne bendove, evo trenutno slušam Judy Collins (akustika), Jadranku Stojaković, neke partizanske pesme u originalu, zatim Azru, Bojd Rajsa i NON, Radio Werewolf, Bombaj Štampu, Plavi Orkestar, Marlona Brutala, onda prvi album Crvene Jabuke, dakle sa pokojnom legendom Draženom Ričlom - Zijom, pa onda Slayer, Anthrax, rani Iron Maiden i naravno prvi nadrkano-dodrkani album DISCIPLINE, hell, yeah!!!

11. Da li su se tvoji stavovi promenili vremenom ili si ubacio neke novine? I da li danas drugačije gledaš na svet s obzirom da si bio aktivan u toliko sfera tokom 90ih?

- Pih, pa moji stavovi se menjaju na dnevnoj razini, jedan sat sam četnik, drugi ustaša, onda antifa, pa izdajnik svega što je srbsko, zatim Antihrist koji širi nemoral međ srpskom blejači, drugi dan sam borac za ljudska a ponekad i ne baš tol'ko ljudska prava, treći sam huligan, ološ, a četvrti narkoman-tabletoman, i tako u krug, stavovima nikad kraja, a menjam ih ko kanale na kablovskoj. Što se tiče apropoa (edgara alana) pogleda na svet, identični su ko i 90-ih, dakle MRZIM GA i želim KRAJ što pre! Ko čita blog to vrlo dobro zna.

12. Zahvaljujem ti se na vremenu koje si potrošio odgovarajući na ova pitanja. Da li imaš neku poruku koji bi voleo da preneseš čitaocima za kraj?

- Pa možda ne čitaocima, pre tebi: Ne bi bilo loše da mi uletiš neku kintu za ovo maltretiranje, mora kupim lepak i trodone da se izdrogiram k'o čovek bar ovaj put, fali mi to jebiga, nostalgija. Eto, PEACE/WAR brate moj, pa se čitamo još 12 metara, živio!

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #234 on: 22-01-2012, 13:24:46 »
"Ako ništa drugo, čedo Bojana Pandže, uz već dokazane (gore napomenute) autore (M. Đorđevića, S. Spasojevića, D. Ognjanovića (R.I.P.)...) predstavlja mali, ali značajan doprinos u op(o)ravljanju hronično obolelog srpskog filma."  - Herman Štern

Vaistinu, pogolema mi je čast naći se uz ova tri imena (+Žika Kišobranac), jedino bedak što autor (samo da nije neko odavde, jebaću vas loše) nije turio i el grande Acu Radivojevića, jer ipak je on zamajac cele priče, al' kontam da je valjda računo samo ove reditelje, pa kao tu je Spasojević u ime Ace, gistro mi ga šatro. Naravno da se ja pitam, ja bi ovde turio i prekodrinskog brata Harvija, zatim Simketa, Lošmija, i još neke ljude koji se aktivno bave filmom, al' jebiga sad, možda čovek nije upoznat sa Sagitom, mada sumnjam, i sve mi je ovo jako sumnjivo dok ne utvrdim ko je nigga, a istraga je naravno već u toku.

Ceo tekst ovde: http://img80.imageshack.us/img80/6591/avangrad365.jpg

Inače, radi se o "besplatnom listu za kulturu AVANGRAD", broj 12 - januar/februar 2012, pa ako nekom treba nek se javi, imam ga u PDF-u.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #235 on: 22-01-2012, 15:05:31 »
DODATNO PLJUVANJE PO STANOVITIM REDITELJIMA I UOPŠTE SRPSKOJ KINEMATOGRAFIJI OĐE:

http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2012/01/abraksasov-vodic-36-komada-u-prodaji-od.html

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #236 on: 27-01-2012, 19:42:55 »
 Rezanje na diskove "69 docs you must see before 2012"!   

Koga mrzi sve ovo da skida, tj. ovih 69 dokumentaraca sa liste 69 Docs You Must See Before 2012, mada sad i ne može da ih skine sve i da 'oće dok ne prebacim sve na RS, evo po meni fer ponude:

Dakle, 69 dokumentaraca sa ove liste + 2 koja još nisu na listi (Paradise Lost 3 + još jedan), na 14 diskova, Verbatimovih naravno, za samo 850 dinara, jer 14 diskova izađe 350 dinara + ruke 500, i to je to. Jel' vama to OK cena, ja kontam da jeste s obzirom da ću morati da prebacujem sve ovo na hard pa tek onda da režem?

I još nešto, ne moramo se ograničavati samo na ovih 69 komada, jer ako ste neki pogledali možemo da ga zamenimo sa bilo kojim drugim sa bloga, a može i preko toga, dakle ko šta voli, slobodno nek se javi, jer svi dokumentarci postavljeni na blog tokom 3 i po godine su u šteku, a nemam baš nameru da ih bacam ko prljavu giju u reku.

Znači, 71 dokumentarac za 850 dinara, početna akcija, a ako neko slučajno 'oće i knjigu pride, cena je 1200 dinara, dakle uštedite na knjizi 150 dinara, tj. knjiga vas izađe 350 umesto 500. Jel' to OK? Ja mislim da je ponuda full, jer sve bitno dobijete na jednom mestu jebiga, zar ne?

OK, koga ovo zanima nek' se javi na standardni mejl: sonofman653@gmail.com
WAR!

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #237 on: 27-01-2012, 20:06:52 »
Sunce ti Zarkovo!  :shock: Aj ovako: ja tebi to sve platim , a ti se revansiras u alkoholu? (bromici su do mene  ;)) Pa da bude 1:1?  xrotaeye
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #238 on: 27-01-2012, 23:26:28 »
I ti to meni ovako javno, pa za sta sluzi PM pobogu?  :-x :lol: xcheers

Karl Rosman

• 4
  • 3
« Reply #239 on: 29-01-2012, 17:25:34 »
Sala, Sine, jebo ga ti...  xrofl
"On really romantic evenings of self, I go salsa dancing with my confusion."
"Well, I've wrestled with reality for 35 years, Doctor, and I'm happy to state I finally won over it"

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #243 on: 26-02-2012, 10:45:42 »
Ako me pitaš za žene serijske ubice, znam dosta o tome, al' nisam siguran da me to pitaš. :)

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #244 on: 26-02-2012, 11:39:47 »
Da, pitam za žene serijske ubice.  :)

Iz tvojih postova sam stekla utisak da ih ima mnogo manje nego muških u istom zanatu  :lol: , a ovde ispade da ih možda ima i podjednako, samo ih teže uhvate.
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #245 on: 26-02-2012, 18:22:01 »
Pa pazi, mnogo je više muškaraca u poslu, al su žene efikasnije i neuhvatljivije. :wink:

Jer ono, muškarac oće sve i sad, a žena lagano, što nimalo ne čudi jer su žene daleko racionalnije od muškaraca, muškarci se povode više strašću, a žene...žene su žene... :)

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #246 on: 26-02-2012, 19:00:32 »
A je l' bilo i muških u fazonu Milosrdnih anđela? Ili je to baš specifično ženski?
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #247 on: 27-02-2012, 01:40:43 »
Mislim da je to eksluzivno zenski specijalitet mada je bio onaj Harold Shipman u UK koji ih je tako pobio preko 100, al za druge ne znam zaista.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #248 on: 27-02-2012, 10:01:22 »
Svakome treba neki hobi... Ili specijalitet.  :lol:
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #249 on: 14-03-2012, 11:49:41 »
http://www.facebook.com/events/289622567777216/

Bojan Abraxas Pandža autor knjige "A znaš li ti jadan da smo mi ođe za okultno zaduženi?!" i vlasnik savršeno kontraverznog bloga:
http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/
Pakleniše sa Dunduew~Oooom na ovaj petak, o dokumentarnom filmu, paklu, ludilu, anarhiji i svim magijskim i paramagijskim pornjavama.....tune in...

Dakle, da ponovimo termin za ove površne koji tripuju da je ovo samo još jedna dosadna radio emisija u nepreglednom nizu:

Radio NOFM
www.nofm.rs

PETAK, od 14h pa navodno do 16...što naravno nema šanse, jer ja kad uđem u kafanu ja pijem dok sve ne popijem, i tu nema boga kao što ga ni nema uostalom, što je, nadam se, svakom dobronamernom čoveku jasno. Dakle, dođite, uniđite, pohodite ovo bogoneugodno hodočašće kroz rajeve pakla na 365 nivoa, u 365 poza kojih nema u Kama Sutri...i nećete se vratiti...jer promocija knjige je bila realni plač silovane sweet bebe Isusa u odnosu na neizdrživo mozgoparajuće kukurikanje moga OCA, koji će se specijalno za ovu priliku pojaviti na radiju, ne bi li me podržao...anderstend? Ne čujem dobro? Molim bre? Dal' sam to čuo da je neko može biti reko, ma puši ga majmune?! Ohohoho, znači, pogolema greška, ali baš PO-GO-LE-MA! OVER.