Author Topic: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man  (Read 49561 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...

Ja mislim da je sve jasno, doduše knjiga još nije izašla, al' će, pa ti Bobane brate vidi de ćeš sa ovim topikom, gde god da ga metneš meni je OK.

Intervju sa mnom uradio je Ghoul i možete ga pročitati zna se gde, a čim ovo čudo izađe baciću dojavu. Aj' živeli!

E da, ko prvi pogodi odakle je maznuta forica za podnaslov (naslov?) - tj. ovo iz mog potpisa, dobije knjigu.  :lol:

lilit

• 5
  • 3
Re: Abraksasov vodič niz dokumentarni film - by Son of Man
« Reply #1 on: 12-02-2011, 15:31:23 »
BRAVO SINE!!!

Intervju ti je odličan, nisu ni Gulova pitanja loša  :lol:.

"E sad, zašto bi to neko kupovao, pa papir je ipak papir, i vodeći se ličnim iskustvom da nemam živaca da čitam iole duže tekstove na netu, skontao sam da bi pojedini ljudi voleli da imaju to i na papiru, bogato ilustrovano & shit. "

Pa kupovali bi ga zato što se tu nalaze najbolji rivjui dokumentarnih filmova na srpskom (a i šire :) ).

Nadam se da će se naći izdavač kome bi bilo interesantno da objavi i roman čije delove smo čitali na Sagiti, imaš ti taj pripovedački talenat, samo treba da se nateraš da ga privedeš kraju.

Sve najbolje i da se okultni vodič dobro prodaje!
Some things you have to do yourself.

tomat

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 12-02-2011, 15:57:35 »
meni to liči na Dečka koji obećava?

samo je tamo bila u pitanju bezbednost, zar ne?
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #3 on: 12-02-2011, 16:15:28 »
ne priznaje se polovičan odgovor, pravi filmofil bi morao da zna i Lečićev tekst i Mirov  :evil:

Zezam se naravno, imas kartu za koncert Dobrih Decaka tj. knjigu cim izadje  xcheers  :|

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #4 on: 12-02-2011, 16:27:56 »
A jel ima i linkovi za skidanje u knjizi?

Zezam se, rispekt i čestitke!!!

sandjama

• 4
  • 3
« Reply #5 on: 12-02-2011, 16:35:07 »
 svaka cast sinko, da si ziv i zdrav:)! btw naslov je najbolji moguci!
ja sam psihicki ubica
covek sa dva lica
danju pocivam u miru
nocem vitlam sa sekiru
licnos' svoju krijem
nocas cu te ubijem!

tomat

• 4
  • 3
« Reply #6 on: 12-02-2011, 16:40:15 »

Aferim za knjigu, i hvala mnogo  xcheers
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics: even if you win, you're still retarded.

дејан

• омнирелигиозни фанатични фундаменталиста
  • 4
  • 3
« Reply #7 on: 12-02-2011, 17:19:47 »
свака част сине!
...barcode never lies
FLA

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
    • Hronika mačjeg škrabala
« Reply #8 on: 12-02-2011, 17:33:05 »
Čestitam! :)
We're all mad here.

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
« Reply #9 on: 12-02-2011, 17:36:21 »
Честитам, Синак, и нек` је сасрећом!  xcheers
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

Mark

• 4
  • 3
  • The proverbial stopped clock.
    • Janko Takac
« Reply #10 on: 12-02-2011, 17:41:34 »
O, odlicno!  
Dos'o Sveti Petar i kaze meni Djordje di je ovde put za Becej, ja mu kazem mani me se, on kaze: Pricaj ne's otici u raj!
E NES NI TI U BECEJ!

http://kovacica00-24.blogspot.com/

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #11 on: 12-02-2011, 17:49:01 »
cestitam! xcheers
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #12 on: 12-02-2011, 20:16:13 »
Fala ljudi, fala  xwink2

Zaboravih da dodam, tiraz je 500 komada, i bice u skoro svim knjizarama, ili su me bar tako slagali ovi robijasi... :| 

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
« Reply #13 on: 12-02-2011, 20:18:56 »
Interesantna ilustracija. Mora da je okultno dizajnirana samo da bi zainteresovala ljude za knjigu.

Perin

• 8
  • 3
  • *
    • Klub Knjige
« Reply #14 on: 12-02-2011, 20:22:05 »
Hej hej, pa čestitke buraz! Sve najbolje i da nastaviš tako!  xcheers

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #15 on: 12-02-2011, 20:51:04 »
Interesantna ilustracija. Mora da je okultno dizajnirana samo da bi zainteresovala ljude za knjigu.

Pa meni je upravo to cilj, da to sareno ludilo navede ljude koji inace ne bi citali takvo nesto, da pazare knjigu, dakle udjes u knizaru, npr. plato, setas okolo snimis zesce zajeban omot i kupis da vidis sta je to, a to znam iz iskustva posto sam radio tamo da ima dosta tako tih bakica koje dodju pune kesa i kupuju sve redom, a posle nek radi sta oce, nek pokloni deci i unucima...

a sa druge strane na tim koricama je oslikan moj stav...da ne kazem da sam to zapravo ja na slici...tj. svi mi...koji smo malo tako... xnerd 

Agota

• 4
  • 3
« Reply #16 on: 12-02-2011, 21:32:30 »
Moj divni soul-mate ,izbacio si najbolji deo sebe. 
Naslovnica je bomba sad samo cekamo tik-tak, tik- tak…  xtwinkle
This is a gift, it comes with a price. Who is the lamb and who is the knife. Midas is king and he holds me so tight. And turns me to gold in the sunlight ...

Nightflier

• Geek Royalty
  • 5
  • 3
  • Wolf Who Rules
    • Nightflier's Bookspace
« Reply #17 on: 12-02-2011, 21:40:35 »
Svaka čast. Ko je izdavač?
Sebarsko je da budu gladni.
First 666

Anomander Rejk

• 4
  • 3
  • Strah je ubica uma.
« Reply #18 on: 12-02-2011, 21:46:51 »
Sone  xcheers. Ekstra ti je intervju kod ,, zna se koga ''  :). Brutalno iskreno, kako i zašto se radi blog i sve to, svaka čast.
Tajno pišem zbirke po kućama...

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #19 on: 12-02-2011, 23:19:37 »
Izdavac je Centar za Liberterske Studije (CLS), u prevodu ASI, tj. ova ekipa sto je lezala u CZ-u, Trivunac i Kurepa konkretno, do sad su izdavali samo anarhisticke klasike, a sad kao aj da malo prosire delovanje, pa se dovatili mene ne znam ni ja po kom osnovu, doduse Trivunca znam od '98 pa mozda po toj liniji, ipak smo mi bili prvoborci.  :mrgreen:

Uglavnom fazon je fuck-profit tj,. sve sto zarade ulazu u nove knjige, te debele (Kropotkin, bakunjin, ema goldman i ekipa),  dakle DIY, ko pravi pankeri sto podrzavam apsolutno, uostalom ko bi drugi imao jaja da stane iza ovakvog nedela koji navodi omladinu na zlo, svuda bi me cenzurisali, na prvom mestu korice, ili se barem ja tako tripujem, jebiga nisam imo iskustva...

E sad ako se neko pita otkud anarhisti u skoro svim knjizarama, jebemliga, rekose mi da im distribuciju radi stanoviti RENDE (ako se dobro secam imena), a ti kao svuda imaju prolaz, tako da ono, dajboze da je istina.

Mme Chauchat

• 8
  • 3
  • *
« Reply #20 on: 12-02-2011, 23:26:56 »
Čestitke!

Ygg

• 4
  • 3
« Reply #21 on: 12-02-2011, 23:28:22 »
Čestitam i ovdje!
xcheers
"I am the end of Chaos, and of Order, depending upon how you view me. I mark a division. Beyond me other rules apply."

Albedo 0

• Guest
« Reply #22 on: 13-02-2011, 00:27:24 »
Svaka čast!

Brock Landers

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
« Reply #23 on: 13-02-2011, 12:16:20 »
Čestitamo, Sinko!

Alex

• 4
  • 3
« Reply #24 on: 13-02-2011, 16:52:34 »
Nisam baš u toku sa dokumentarnim filmom, ali maksimalno podržavam da se sve vredno i interesantno što potiče sa interneta prebacuje na papir.

Čestitam.
Avatar je bezlichna, bezukusna kasha, potpuno prazna, prosechna i neupechatljiva...USM je zhivopisan, zabavan i originalan izdanak americhke pop kulture

Vampirella

• 4
  • 3
  • Crew Slut
« Reply #25 on: 13-02-2011, 20:12:55 »
Cestitke i od mene! :)
Satan my master.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #26 on: 18-02-2011, 11:41:32 »
Od silnih starosedelaca Sagite ladno mi je samo 20-ak ljudi cestitalo na ovom vrhunskom neprevazidjenom nadljudskom pothvatu ?!  :?

Ljudi bre, dal' vi shvatate da je ovo prva ozbiljna studija o dokumentarnom filmu na ovim prostorima a bogme i sire, dal ste vi svesni da se ovde bre stvara nova istorija srpskog naroda ? Alo bre ?  Se cujemo ?

Ocigledno niste, zabole vas za istoriju, gledate te vase Avatare i ostala sranja i cvile vam jajasca za knjigu koja je postala kult i pre nego sto je izasla. Ali OK, nema problema, nije Sin zlopamtilo (gistro), pitace vas starost gde vam je bila mladost, i kurcicete se jednog dana pred unucima da ste nekada znali ONOG Sina, ej ONOG SINA, THE SINA, SINČINU, BOGOSINA, SINA BOGA, original SIN-a !!!

Neka, neka, seticete se vi mene  kad mi se reklama bude vrtela na RTS-u po 10 puta dnevno (sredjuje mi Rejnolds), samo da izgladim odnose sa volinom (Tijanicem) i odo ja u mejnstrim. Mislim sta reci kad ce cak i Vidojkovic i Selic hteti da me imaju za frenda na fejsu, al mene tad nece biti, o da, nece  8-)

A sad cu lepo da popisem ko me lajkovo, da znam ko mi je friend a ko foe...cisto kad me slava pokvari da ne zaboravim ko me u startu podrzo kad je bilo najteze  xfrog

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #27 on: 18-02-2011, 12:02:16 »
sine, drugujes  sa pogresnim ljudima; ako hoces hvalospeve nadji vezu na popboksu, city magazine-u itd.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • 3
    • IP Tardis
« Reply #28 on: 18-02-2011, 12:12:23 »
 :evil:

sinko, ne daj se smoriti! :)
Why shouldn't things be largely absurd, futile, and transitory? They are so, and we are so, and they and we go very well together.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #29 on: 18-02-2011, 13:33:57 »
More necu hvalospev, ocu pljuvanje po svim pisanim medijima , ocu full notorajeti da bi se knjiga bolje prodavala.  xtwak

A sto se tice popboksa, bolje u pecatu da me pohvale nego tamo, jebes mi sve  :evil:

Sad bez zajebancije, ubedljivo najjaca akcija bi bila da se o knjizi bukvalno nigde ne pise, dakle ni da je ne pljuju, niti pomenu u bilo kom kontekstu, a da se legenda o njoj ipak siri po podzemljima beograda, jer jedino tako moze da postane kult, zar ne ?

A realno ispod kulta ja nista ne priznajem, eventualno okult, dakle to mi je cilj, il pukovnik il pokojnik.  8-)

Nego Rejnoldse tebra kazi dragicka :lol:,  urednici CLSa su procitali intervju gde sam kukao kako nemam izdavaca (namazano)  i ladno mi ponudili da objave i autobiografiju pod radnim nazivom FRAGMENTI SECANJA, dakle dojaja, jos samo da je napisem  xrofl

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #30 on: 18-02-2011, 13:45:31 »
Brte, pa našli bismo izdavača, mjkumu. Samo ti umesto da noću vrtiš filmove po glavi, sedi i nažvljaj ponešto. Moja ponuda i dalje stoji, šalji fragmente meni, pa ćemo posle zajedno da ih polepimo, eventualno dopuni/ispravi nejasnoće i biće nešto. A posle - HC scena.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #31 on: 18-02-2011, 14:58:40 »
Uh, de me nadje, HC scena bi bila bestfakinseler u startu, uostalom i ranije sam pisao o tome i ljudi su realno odlepili, otiso bi prvi tiraz samo tako...u roku od nedjelju dana, ovde me seci...

Glas (ne)razuma(n) :  Sine, ne zanosi se, jos ti nije izaslo ni ovo prvo a ti bi vec NINovu nagradu, koji ti je, poguban uticaj Ghoula ili sta ?  :roll: 

:evil:

Джон Рейнольдс

• 4
  • 3
  • @
« Reply #32 on: 18-02-2011, 15:06:49 »
Gde si pisao o sceni? Pazi, u "Fragmentima" će scena morati da postoji, ali neće biti glavna. Meni bi bilo zanimljivije da se ti malo iscimaš pa da evociraš uspomene s nekim likovima, kao što Meho, Simke, Žika, ti i ja radimo na Punk's Not Dead topiku, pa da od toga nastane... nešto. Jer taj tvoj stil bio bi sjajan za prikaz scene, ljudi, odnosa, svirki, sukoba, itd.

Ali da ne pravimo račun bez krčmara, prvo skoči pa reci hop, daj počni da radiš na Fragmentima. Vidim da si u gornjoj amplitudi, počni već jednom da radiš, ali s ciljem, pa da vidimo kako će to da ispadne.
America can't protect you, Allah can't protect you… And the KGB is everywhere.

#Τζούτσε

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #33 on: 18-02-2011, 19:37:12 »
Ispravka, samo trenutno sam u gornjoj amplitudi, dakle ne zna noc sta nosi dan i obratno. :x

O sceni sam pisao potanko na 2 foruma al su oba riknula nazalost a i brdo ljudi mi kukalo i prigovaralo posto sam pored onih OK stvari opisivao i svadje i sva sranja koja su se desavala, tako da sam odusto barem sto se foruma tice, a inace za taj podugacak topik sam dobio nagradu na popboks forumu 2006-e, ali sam i to kasnije obriso jer su teli da me kalupe, da od mene prave nekakvog tolko-i-tolko-slova tako-i-tako-se-pise recezenta-kolumnistu, nedobog nikom, mislim Ok su te pare ali nisu vredne izdavanja koncepta. Naravno vecina se nece sloziti, cenim i postujem svacije pisanje tamo a posebno Mehovo, ali to nije moja prica, ja to ne umem.

E sad, aproBO Punks not dead topika, to je jako zanimljivo da svi mi imamo totalno razlicitu percepciju desavanja tih godina na sceni, doduse mozda je to zbog razlike u godinama, npr. Meho i ja smo nebo i zemlja, ko da nismo visili na istim mestima i tako dalje, ali mozda je to i dobro jer kontam da sam ja zapravo brdo stvari umislio i istripovo u svom onom entuzijazmu i ludilu mladosti, tako da mi vi stariji dodjete ko smirela, kao neki otklon, da skontam da nije bilo bas sve tako belo ili sa druge strane mracno, posto kod mene nema izmedju, tako da bi ta saradnja bila full kad vec Meho nema jaja da nesto svoje napise... xfrog

SIMERIJANAC

• 4
  • 3
« Reply #34 on: 19-02-2011, 05:17:15 »
Znači,ima nade... :!:
Još ako se prva knjiga dobro proda, onda nema nazad.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #35 on: 19-02-2011, 07:13:21 »
Bome, ako ne ode ceo tiraz ja izvrsavam ritualno samoubistvo.

Mica Milovanovic

• 8
  • 3
  • *
« Reply #36 on: 19-02-2011, 10:18:51 »
Gledaj da to dokumentuješ. Ima sledeće izdanje da se razgrabi.  :)
Mica

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #37 on: 19-02-2011, 11:59:01 »
Ma imam omanji problem sa izdavacem, naime oni stampaju knjige na svakih 5 meseci il tako nesto, jer posto su non-profit skupljaju po 3 knjige i tek onda stampaju da bi ih izaslo sto jeftinije, a posto su druge dve knjige pozamasna anarhisticka dela, koja jos pritom treba i prevesti, onda je to uzas, uostalom zato ja i cekam vec skoro 2 meseca i ko zna jos kolko, inace bi knjiga izasla najkasnije za svetog savu, cak se moj burazer ponudio da uradi prelom za tri dana (decko je full profi, time se bavi) ali dzaba kad mora da cekam te razne Ruse i sranja... xuss

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #38 on: 19-02-2011, 12:56:20 »
A iskreno, nije da nisam razmisljao da izvrsim suicid. Bas me u januaru uvatilo to neko dno, neki uzas, i po prvi put posle 2 i po godine nisam metar dana ama bas nista napisao na blogu, a to je najbolji pokazatelj u kakvom kurcu sam bio, ali sam i kalkuliso da pre suicida napisem testament gde bi obavestio izdavaca da ne odustaje od knjige ma sta da se desi pa cak i moja smrt, jer tek bi tad to bio realan hit, em sto bi dokazao da sam bio totalno TRUE u svom fanatizmu i bolesti, em bi mi na grobu citali odlomke iz knjige, a da ne pricam o tome da bi posto prva prava realna ikona beogradskog andera, kakav crni Milan Mladenovic, mislim svaka njemu cast al da se ne lazemo on je bio mejnstrim i to samo takav, i jedini koji bi EVENTUALNO mogli da mi pariraju su Satan Panonski i naravno Moskri, s tim sto je Satan nepaznjom pogino, a Moskri nenamerno overio te ih to na "rang listi umetnika" degradira za barem par mesta.

Posto kontam da nekima nije bas najjasnije kako izgleda ta rang lista umetnika (umetnik - onaj koji ti ga u-metne), sa cu da pojasnim. Dakle, na najnizim mestima se nalaze oni likovi koji umiru prirodnom smrcu u 80-oj ili 90-oj godini, dakle to je bas ono low life, totalno nezanimljivo, jer ti su najgori, da ne kazem skroz bezvredni, smaraci jednom recju.

Dalje, na sredini liste se nalaze face cija je karijera prekinuta u zenitu, dakle u 50-im godina i okolo, znaci Zoran Radmilovic, Ljuba Moljac i tako ta ekipa, ljudi koji su mogli jos mnogo toga da ponude al jebiga.

Iznad sredine, tj. na pola puta do vrha se nalaze mladi ljudi koji su ubijeni, zatim koji su nastradali u saobracajkama, znaci Zijo i Toše npr., ali i ovi koji su mladi umrli od neke bolesti tipa Milan Mladenovic, Bojan Pecar i slicni.

U predvorju vrha obitavaju takodje mladi ljudi koji su stradali uglavnom od side i gudre, znaci likovi poput Moskrija i VDa, dok je vrh predvidjen samo i iskljucivo za postene samoubice, Branko Copic, Tomaz Hostnik i ko se jos vec casno ubio ko covek, s tim sto ovde godine igraju jako bitnu ulogu pa se npr. Hostnik sa svojih 21 godinu daleko bolje kotira od Copica mada je Copic ipak legenda za sebe, jer realno treba imati muda pa skociti na ladan beton a ne ko tamo neke pickice u Savu, pa ih posle kao spase obalska straza, foliranti bre. Znaci, nacin na koji je izvrseno samoubistvo je takodje jako, jako bitno za ovo rangiranje, jer neko ko se npr. overi pilulama ili isece vene i nece bas daleko da dogura, takodje isto vazi i za pucače, dok na drugu stranu skakači, ljubitelji motornih testera i noževa se daleko bolje kotiraju. Naravno, vešanje kao tradicionalan srpski (pa i balkanski) način da se pošten čovek oslobodi bede drži ubedljivo prvo mesto već vekovima, i teško da će ga bilo ko smeniti sa tog trona. Dakle Hostnik je u ovom slučaju pobednik i faca nad ultra facama, uostalom ne bi ja džaba njegovu sliku držo na blogu, mada imam i Branka Ćopića, što zbog genijalnih knjiga što zbog pomenutog betona. E, vidite, to su moji heroji, i naravno da želim da budem kao oni, ali jebiga, nije svakom suđeno... :cry:

Shozo Hirono

• 4
  • 3
    • http://www.myspace.com/plan9soundsystem
« Reply #39 on: 19-02-2011, 13:26:26 »
pa znači kod tebe bi pri vrhu, a neki i na samom, bili ludi japanski trio samoubica akutagava, kavabata i posebno mišima. :)

čudi me da poster ovog potonjeg nemaš na blogu.

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #40 on: 19-02-2011, 13:45:26 »
Da, Mišima bi trebalo da drži nultu poziciju. Čovek je prvo napisao priču u kojoj naturalistički detaljno opisuje sepuku, a posle ga je i izvršio.

Melkor

• 5
  • 3
« Reply #41 on: 19-02-2011, 13:47:39 »
Uf. A Jesenjin?
"Realism is a literary technique no longer adequate for the purpose of representing reality."

lilit

• 5
  • 3
« Reply #42 on: 19-02-2011, 14:29:52 »
Joj Сине, диж' се из тих гована, пишеш ко краљ, све би потукао на Сагита радионици, посебно у фебруару.
Some things you have to do yourself.

Albedo 0

• Guest
« Reply #43 on: 19-02-2011, 15:19:15 »
Sin ima stream of consciousness u rangu najboljih pisaca, ne mora to uopšte biti čista autobiografija, ako bi John ili neko drugi tome pridodali na nivou strukture to bi mogao biti jebački roman, srpski Clockwork Orange.

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #44 on: 20-02-2011, 10:59:46 »
Sine, po toj tvojoj rang-listi bi Vilijam Barouz bio totalni smarač.
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #45 on: 20-02-2011, 12:40:39 »
A ne , Barouz je bio hardkor dzanki tako da je van svake konkurencije , on i tata Liri  8-)

angel011

• PsychoKitty
  • 5
  • 3
  • meow
« Reply #46 on: 22-02-2011, 21:45:50 »
Tako može. :mrgreen:
We're all mad here.

Son of Man

• 4
  • 3
  • See ya in Bambiland...
« Reply #47 on: 12-04-2011, 17:54:07 »
Abraksasov Vodič Niz Dokumentarni Film - rezerviši svoj primerak il' umri !

Raja, Abraksasov Vodič Niz Dokumentarni Film je konačno u autu, u prevodu izišo je, evo upravo se presijava na dlanu moje otvorene leve šake, a sve u smislu Left-Hand Path filozofije. Knjiga će najverovatnije tokom sledeće nedelje moći da se pazari u svim većim knjižara diljem Srbije (da, dobro ste pročitali, biće je i u svim većim gradovima verovali ili ne), sa posebnim osvrtom na Beograd, a kad kažem Beograd naravno da se tu podrazumevaju i Plato i Beopolis i još 365 čuda, no sa tačnijim informacijama se javljam čim ih bude bilo. Inače, cena u knjižarama će biti 400 dinara, i ja mislim da je to skroz fair price, šta vi kažete ?

A sad ono što je možda i najbitnije. Što se tiče ex-YU prostora da ne kažem "regiona", pošto tamo ne dosežu ove srbijanske legalne distribucije, bacamo se na stari dobri anderground DIY distro fazon, dakle svi koji želite da posedujete ovaj omanji o-kult u nastanku, javite mi se na mejl sonofman653@gmail.com da bi' znali koliko primeraka u koju državu da šaljemo, jer šta sad, pošaljemo npr. 20 komada u Sarajevo a tamo samo 3 kupca, tako da se nadam da kontate šta sam hteo da kažem.

Da zaključim, javi se na sonofman653@gmail.com i rezerviši svoj primerak SADA da te unuci ne bi kleli SUTRA, jer su svi drugi đedovi sačuvali svoj Vodič a njihov đedo jok. Peace/War.

http://abraxas365dokumentarci.blogspot.com/2011/04/abraksasov-vodic-niz-dokumentarni-film.html

Savajat Erp

• gospodar izgubljenog vremena
  • 4
  • 3
« Reply #48 on: 12-04-2011, 18:05:19 »
Go, Son of Man, go, go!!!  :|  xcheers
Niste mi verovali da ću da pucam?!
ZAŠTO MI NISTE VEROVALI?!!!!

lilit

• 5
  • 3