Author Topic: Jeb'o ježa, ali stvarno...  (Read 4424 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

crippled_avenger

  • 4
  • 3
  • Posts: 21.573
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« on: 14-09-2006, 02:55:17 »
Srpski narod je čudo...

13. septembar 2006.
JEB'O JEŽA U LEĐA
Jedan Kragujevčanin seksualno opštio sa ježom po savetu vračare kako bi bio bolji ljubavnik, pa izbušen završio na operacionom stolu
KRAGUJEVAC - Tridesetogodišnji mladić iz okoline Kragujevca javio se na Urološku kliniku u Kragujevcu sa izbušenim penisom i obilnim krvarenjem. Narodski rečeno, opalio je ježa i nadrljao. Po savetu lokalne vračare, kojoj se požalio na svoj seksualni život, uhvatio je ježa s one strane puta, polio ga vrućom vodom da se upiša, od ježevog urina skuvao kaficu, a onda opštio s njim. Završio je na operacionom stolu u strašnim bolovima i izbušenim polnim organom.

Ovo je samo jedan od primera kako Kragujevčani pokušavaju da ojačaju svoju muškost i "osveže" seksualni život. Profesor dr Srećko Đorđević, specijalista urologije u Kliničkom centru u Kragujevcu, kaže da je momku koji je opštio sa ježom uspešno izlečio povrede, te da je naivni mladić uz pomoć lekara prebrodio sve muke. Profesor Đorđević kaže da se sve češće u svom radu susreće sa muškarcima koji se prosto iživljavaju nad svojom muškošću.

- Jedan od mojih brojnih pacijenta takođe je poslušao savet vračare za povećanje potencije i stavio testise između dva vodenička kamena. Na odeljenje je stigao sa neverovatnim oteklinama među preponama. Gotovo redovno se događa da nam na kliniku dolaze muškarci sa raznoraznim stranim predmetima u bešici. I oštrim i tupim. Kako bi pojačali ili izazvali erekciju, u mokraćni kanal stavljaju eksere, ukosnice, pa čak i zrna pasulja, a onda im to tokom odnosa uleti u bešiku - priča profesor Đorđević.

Kako je čuo od svojih pacijenata, zrno pasulja kasnije služi vračarama da prebajaju za bolji uspeh kod žena.
- Pre nekoliko godina imao sam pacijenta koji je stavio pijavicu na penis tokom erekcije, takođe po savetu vračare ili vračara. Nažalost, najčešći uzrok impotencije je psihološki, a ne organski faktor, ali ljudi pribegavaju raznim metodama kako bi postigli cilj - navodi dr Đorđević.

On kaže da nije retkost da se impotentni muškarci namerno povređuju kako bi imali opravdanje kod svojih partnerki zbog čega ne mogu da imaju polni odnos. Prošle godine dr Đorđević je Kragujevčaninu R. S. (23) prišio potpuno odsečeni penis, koji je i danas u funkciji. Momak je sebi sekirom presekao polni organ na panju, a samo zahvaljujući veštoj intervenciji profesora ostao je - muško!

Upotrebio je veliku sekiru, penis stavio na drveni panj i sa dva udarca se opasno osakatio. Odsečenu alatku je zatim okačio na drvo kajsije u svom dvorištu i tu sačekao Hitnu pomoć, koju su pozvale komšije. Kada je došao u kragujevački Klinički centar, bio je u kritičnom stanju.
- Penis je bio potpuno odsečen, uvijen u peškir. Pacijent je izgubio dosta krvi. Hitno smo ga, pod lokalnom anestezijom, uveli u hiruršku salu i operacija je trajala oko 45 minuta. Nisam verovao da će uspeti, ali sve se dobro završilo. Na sreću, R. S. je imao "dosta materijala", pa je imalo šta da se zakrpi i prišije - kaže dr Đorđević.

Na poslednjoj kontroli doktoru Đorđeviću se pohvalio da sve radi bez greške, skoro svakog dana, ali da malo oseća bolove kad se menja vreme. Kako kaže naš sagovornik, retko se dešava da se prišiveni penis "primi". Uglavnom se sve završava amputacijom jer krvotok ne funkcioniše i tkivo se ne hrani.

(O. J.)
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Ghoul

  • 4
  • 3
  • Posts: 33.205
    • The Cult of Ghoul
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #1 on: 14-09-2006, 03:06:34 »
genijalno.

Black Mamba

  • 4
  • 3
  • Posts: 1.208
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #2 on: 14-09-2006, 03:55:58 »
au sunce ti, sto rece Milisav, obrukase me sopstveni sugradjani samo tako :roll:

Boban

  • 3
  • Posts: 22.791
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #3 on: 14-09-2006, 04:50:46 »
Quote from: "Ghoul"
genijalno.


dobio si ideju?
koji metod ćeš da primeniš?
možda ovo s ježom i ne bi bilo loše, ali ga prvo treba uspavati.
koja doza hloroforma je potrebna da bi jež odremao dovoljan broj minuta?
jebem li ga, kako razlikovati muškog od ženskog ježa, to valjda ne bi trebalo da je svejedno?
brinem se za tebe...
Put ćemo naći ili ćemo ga napraviti.

Mixitron M. Storm

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 2.172
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #4 on: 14-09-2006, 09:00:56 »
Nešto mi patkasto miriše ovaj tekst...  :evil:

Ghoul

  • 4
  • 3
  • Posts: 33.205
    • The Cult of Ghoul
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #5 on: 14-09-2006, 11:51:47 »
Quote from: "Boban"
Quote from: "Ghoul"
genijalno.


dobio si ideju?
koji metod ćeš da primeniš?
možda ovo s ježom i ne bi bilo loše, ali ga prvo treba uspavati.
koja doza hloroforma je potrebna da bi jež odremao dovoljan broj minuta?
jebem li ga, kako razlikovati muškog od ženskog ježa, to valjda ne bi trebalo da je svejedno?
brinem se za tebe...


ehh, ala nekog ovde drma klimax...  :roll:

pravo doba/stanje za lek: jež!!!

Tex Murphy

  • 4
  • 3
  • Posts: 16.908
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #6 on: 14-09-2006, 14:54:03 »
Ovo sa panjem i sjekirom je grozno, bilo izmišljeno ili ne  :(

Mixitron M. Storm

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 2.172
Re: Hm...
« Reply #7 on: 14-09-2006, 16:11:54 »
Ma neee, 1000% je bilo BAŠ tako, potvrdio i Vatikan.
Pogotovo mi se sviđa *velika* sekira.

crippled_avenger

  • 4
  • 3
  • Posts: 21.573
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #8 on: 14-09-2006, 18:37:20 »
Ako se sećate, prvi je odsecanje penisa uveo, danas nažalost pokojni Vilotije Milosavljević iz okoline Niša  :evil: koji je sebi nožem i sekirom odsekao polni organ :? . Prvo je otpuživao da su mu to uradili neki ljudi 8)  a potom je priznao da je sam uradio. Upitan, zašto je to učinio, SAMO JE SLEGAO RAMENIMA. :oops:

Ipak, besmrtan gest...
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Mixitron M. Storm

  • 8
  • 3
  • *
  • Posts: 2.172
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #9 on: 14-09-2006, 21:15:59 »
Naljutio se pop na selo - ok, ima psihopata koji će to sebi da urade, ali NEMA ŠANSE da će si neko 'velikom sekirom' odseći đoku da bi izlečio impotenciju. Tako obično žene muževima leče nešto izraženiju pot. nego što bi trebala da bude  :evil:

varvarin

  • 5
  • 3
  • Posts: 3.766
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #10 on: 14-09-2006, 23:53:19 »
Quote from: "crippled_avenger"
SAMO JE SLEGAO RAMENIMA

Potseća na onaj kaubojski fazon: ...Pa, bila je to najbolja zabava u gradu!

crippled_avenger

  • 4
  • 3
  • Posts: 21.573
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #11 on: 15-09-2006, 00:58:16 »
Taj gest više govori od milion reči...
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

Ghoul

  • 4
  • 3
  • Posts: 33.205
    • The Cult of Ghoul
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #12 on: 15-09-2006, 05:34:41 »
Quote from: "crippled_avenger"
Taj gest više govori od milion reči...


čekj bre, ako mislimo na isti slučaj, to je bio SENILNI starac.

a kad senilni starac slegne ramenima, ili kaže, ili uradi bilo šta, to je smesta lišeno bilo kakvog značenja koje bi sleganje ramena imalo kod 'svesnog' i 'razumnog' čoeka koji uradi to isto.

Jake Chambers

  • 5
  • 3
  • Posts: 3.489
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #13 on: 15-09-2006, 10:14:32 »
Jaoj... video sam ovo preksinoć na kiosku na naslovnoj nekih novina i glat sam zaboravio!!!  :x  :x
Dopisi iz Diznilenda - Ponovo radi blog!

crippled_avenger

  • 4
  • 3
  • Posts: 21.573
    • http://dobanevinosti.blogspot.com
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #14 on: 15-09-2006, 11:28:28 »
Bio je senilan, ali nekako je ipak mislio u dobrom pravcu...
Nema potrebe da zalis me, mene je vec sram
Nema potrebe da hvalis me, dobro ja to znam

džin tonik

  • 4
  • 3
  • Posts: 17.929
Jeb'o ježa, ali stvarno...
« Reply #15 on: 15-09-2006, 12:16:07 »
zgodno, postaje mi jasno zasto u vasem tisku sve vrvi od reklama nekih baba ljuba, jula... nigdje drugdje nisam vidio takve oglase.