DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > RAZONODA, ZABAVA, DOKOLICA...

Best topic EVER!!!

(1/248) > >>

Tex Murphy:
Nedostajali su mi novi postovi na forumu, pa dok čekam odgovore Komija i onog drugog tipa na svoje nacionalističko blebetanje, odlučio sam da pokrenem najbolji topik EVER. Dakle, evo ga. Mislim da mi ljubitelji Znaga Sagite možemo da budemo ponosni što se najbolji topik EVER nalazi upravo na našem forumu. Naravno, samo postojanje topika nije dovoljno, potrebno je da mu ukažemo dužnu pažnju i da ga ne zapostavljamo. Eto.

Son of Man:
Moje neko neskromno mishljenje je da bi jedan topik bio DIE BESTE ever mora da ispuni sledece uslove mora da budi nabolesniji ikada...znachi predlazem da svako ko nema barem jedan papir iz neke od psihijatrijskih ustanova da odma treba da se skloni...ili barem par dana zatvora tj. pritvora...zatim mora da zivi sa roditeljima iako je mator konj, i da je klosharchina bez ikakog morala, znachi da je bar jednom na ulici zicao za pivo ili vec shta i to u skorije vreme, ne rachuna se ono ko klinac panker/metalac to su svi radili, zatim ne sme da ima curu niti zenu, znachi mora da bude maksimalno seksualno isfrustriran jer tako nastaju najbolji topici, upravo iz besa, iz boleshtina...iz dokonosti, nerada, bahatosti, samozivosti, chim mi visimo ovoliko po NET-u to znachi da se slabo druzimo i to...drazi nam komp od zive reci, tj. barem meni...ja se npr. ni sa kim ne druzim, ne izlazim chak ni iz kuce...

Molim Harvestera da malo pojasni shta je hteo ovim topikom, koje vrednosti da se potenciraju...mozda ja greshim, mozda treba upravo obrnuto...mozda trebaju akademske vrednosti da se forsiraju ? :shock:

Milosh:

--- Quote from: "Harvester" ---Nedostajali su mi novi postovi na forumu, pa dok čekam odgovore Komija i onog drugog tipa na svoje nacionalističko blebetanje, odlučio sam da pokrenem najbolji topik EVER. Dakle, evo ga. Mislim da mi ljubitelji Znaga Sagite možemo da budemo ponosni što se najbolji topik EVER nalazi upravo na našem forumu. Naravno, samo postojanje topika nije dovoljno, potrebno je da mu ukažemo dužnu pažnju i da ga ne zapostavljamo. Eto.
--- End quote ---

Hoćeš da pričamo o tvojih 22 inča?

Tex Murphy:

--- Quote from: "Milosh" ---
--- Quote from: "Harvester" ---Nedostajali su mi novi postovi na forumu, pa dok čekam odgovore Komija i onog drugog tipa na svoje nacionalističko blebetanje, odlučio sam da pokrenem najbolji topik EVER. Dakle, evo ga. Mislim da mi ljubitelji Znaga Sagite možemo da budemo ponosni što se najbolji topik EVER nalazi upravo na našem forumu. Naravno, samo postojanje topika nije dovoljno, potrebno je da mu ukažemo dužnu pažnju i da ga ne zapostavljamo. Eto.
--- End quote ---

Hoćeš da pričamo o tvojih 22 inča?
--- End quote ---

Pa, sad... Skromnost mi ne dozvoljava da sam pričam o tome i hvalim se, ali ostali koji su upoznati samo nek navale. Ako mi se bude dalo, možda uslikam i postavim sliku kao dokaz.

Alexdelarge:
Drago mi je Harvi, da si naceo jednu izuzetno zanimljivu temu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version