DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > UMETNOST I KULTURA

U Kini jedu pse

(1/2) > >>

S.:
E, treba mi info, ako ko zna. Tema je naslov DK filma  (I Kina Spiser De Hunde tj. IN CHINA THEY EAT DOGS, rezija Lasse Spang Olsen).

Sad, znam da je i u Srbiji bilo moguce pozajmiti iz video kluba film, negde krajem prosle godine i ako uzmem da je rec o legalnom video izdanju,  zanima me koja je kuca izdala kasetu?

Pitam prevashodno zbog nastavka, http://www.kamera.co.uk/reviews_extra/old_men_in_new_cars.php , hoce li se i to naci u video izdanju ili DVD ili DivX (ako bas ne moze nikako drugacije, jel' te. ;) )

iNCUBUs:
Ima prvi deo u DivX-u, ako te to zanima...
Za vhs izdanje neka ti neko drugi kaze, to nije moj fah :)

Black swan:
zar ih više nisu pojeli...

S.:

--- Quote from: "iNCUBUs" ---Ima prvi deo u DivX-u, ako te to zanima...
--- End quote ---

Vidis, mozda bih konacno mogla da vidim i kako taj DivX format isgleda :) Imam ja oba filma na VHS, ali kako je film danski, a titl na svedskom,  neupotrebljivo je za ljude koji ne govore ni jedan od ta dva jezika :(

iNCUBUs:

--- Quote from: "S." ---
--- Quote from: "iNCUBUs" ---Ima prvi deo u DivX-u, ako te to zanima...
--- End quote ---

Vidis, mozda bih konacno mogla da vidim i kako taj DivX format isgleda :) Imam ja oba filma na VHS, ali kako je film danski, a titl na svedskom,  neupotrebljivo je za ljude koji ne govore ni jedan od ta dva jezika :(
--- End quote ---

Bilo bi pozeljno da tvoja graficka kartica ima tv izlaz pa da mozes da povezes masinu sa televizorom, slika je daleko bolja, stavise nema mnogo razlike u odnosu na dvd (pogotovo ako je film dobro odradjen)
Monitor je uglavnom vrlo podnosljiv, ali tv ti je moja iskrena preporuka :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version