STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > CRTANA POńĆETNICA

How to draw a comic book?

<< < (10/10)

faye:

--- Quote from: "Man Of Steel" ---
Ama treba nesto vise od truda! Jednostavno treba imati neki osecaj za perspektivu za skladnost...
--- End quote ---

mislim naravno, ako se ima imalo smisla  :) mada znam za slucajeve gdje se od nimalo talenta vjezbom doslo do solidnih crteza  :)

--- Quote from: "Man Of Steel" ---Moji crtezi se ljudima svidjaju zato sto su im prihvatljivi i bliski a sto se vezbe tice do sada su nastradale najmanje dve sekvoje praveci papir za mene
--- End quote ---

super  :) a gdje se mogu vidjeti tvoji radovi  :)

Man Of Steel:

--- Quote from: "Sayuri" ---
--- Quote from: "Man Of Steel" ---
Ama treba nesto vise od truda! Jednostavno treba imati neki osecaj za perspektivu za skladnost...
--- End quote ---

mislim naravno, ako se ima imalo smisla  :) mada znam za slucajeve gdje se od nimalo talenta vjezbom doslo do solidnih crteza  :)

--- Quote from: "Man Of Steel" ---Moji crtezi se ljudima svidjaju zato sto su im prihvatljivi i bliski a sto se vezbe tice do sada su nastradale najmanje dve sekvoje praveci papir za mene
--- End quote ---

super  :) a gdje se mogu vidjeti tvoji radovi  :)
--- End quote ---

U principu radovi mi nigde nisu izlozeni,ko se zatekne kod mene moze da ih pogleda,a nemam ni skener tako da nemogu da ih izlozim na net.

malisha:
uh, ja nova na ovom forumu, a vala nova i u crtanju stripova...  :oops:

ako bi mogao ponovo da podignes programcic za crtanje stripova sa prve strane, posto je istekao, bila bih veoma veoma zahvalna...  :D

Man Of Steel:

--- Quote from: "malisha" ---uh, ja nova na ovom forumu, a vala nova i u crtanju stripova...  :oops:

ako bi mogao ponovo da podignes programcic za crtanje stripova sa prve strane, posto je istekao, bila bih veoma veoma zahvalna...  :D
--- End quote ---

Pa uvek mozes naci manga studio a ako ti trebaju neke seme za crtanje delom ti i tu mogu pomoci.

malisha:

--- Quote from: "Mesugahh" ---A mogla bi i svratiti na ovaj link: Klik , tamo mozes svasta naci.
--- End quote ---

wow, hvala!!!  :!:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version