FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > FILMOVI

Terminator 3

<< < (2/22) > >>

DUNADAN:

--- Quote from: "taurus-jor" ---ali nikada se od starog mosta ne moze napraviti noviji i lepshi. Ipak, i dalje se nadam...
--- End quote ---

ih sad...ubi mi nade da ce u Novom Sadu ponovo dici Most Slobode, lepshi, jachi i moralno superiorniji  :x

Lurd:
Jore, iz tvog zakljucka da scena jurnjave u M2 previse lici na video igru, zakljucujem da slabo igras video igre. Posto mi je to glavna preokupacija ovih dana (pozdrav phuzzyiju) zakljucicu i da mislis da je to lose, a to me vec navodi da pocnem da ostrim noz!

Sto se tice scena jurnjava, moji favoriti su Drumski ratnik, Braca Bluz i Vozac.

(P.S. JEDNA ZLOUPOTERBA: JORE, SASTAVI RECENICU OD SLEDECIH RECI MRTVACI, TI, U, SMRT, PONETI, ILI, PETAK!!!!)

Spider Jerusalem:
Dodajem Francusku vezu i Body Parts dobrim jurnjavama.

Miko:
Na akcionom planu, T3 još i funkcioniše - da sam jedno 15 godina mlađi, carski bih uživao!
Avaj, film ne pije vodu na mnogim drugim frontovima...

taurus-jor:
Ok, Monsinjore, i ja volim video igre. Ali u ovom kontekstu mislim na one video igre u kojoj glavni junak ispaljuje MCMXXX metaka bez punjenja, i uzgred ima nekoliko zivota. Prosto, ne oponasha zivot.

E, Bracha Bluz! To je jurnjava. Ali Drumski ratnik... ko ONO ponovi, svaka mu cast. BEZ vizuelnih efekata. Samo kaskaderi i pravo, pravcato krshenje. A pozitivci ginu sve u 16...

Josh dobrih jurnjava:
Smoki i bandit.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version