DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ZADACI, PITALICE, KVIZOVI, NADMUDRIVANJA

Ghoulov NAGRADNI Kviz

(1/16) > >>

Ghoul:
U slavu jubileja mog 3000 posta na ovom sajtu, rešio sam da organizujem mali kvizac haderah sa simboličnim nagradama.
Text pitanja će pokrivati književnost i film, imaće 4 nivoa težine, a da bi svi imali jednako pravo da se takmiče, najaviću unapred kada će pitanja biti postavljena, pa ko bude najbrži i najznalniji...

Pitanja će biti okačena na ovom mestu u petak 10. IX tačno u 15.05 h

Nagrade su Prva i Druga.
Prva- ili primerak romana NAŽIVO, ili DVD rezanac, ili 2 Divxa – po izboru, sa spiska naslova okačenih na Malim Oglasima (USA noviteti).
Druga- 1 Divx.

Pobednik je onaj ko najbrže da najviše tačnih odgovora – s tim što se pitanja dele u 4 grupe težine, od najlakše ka najtežoj (broj date grupe pitanja je broj poena – za pogođen odgovor u I grupi – 1 poen, za pogodak iz IV grupe – 4 poena).
Maximalan br. poena je 50.
Za osvajanje 1. mesta treba prebaciti 25 poena, u suprotnom biće 2 druge nagrade...

Pajke:
Eto, ja cu ljudima dati fore 25 min.  :lol:  :lol:  :wink:

Black swan:
što se književnosti tiče
tu ću imati 0

a valjda ću nešto  iz filmova pogoditi  :o  :x  :(  :cry:

WARLOCK:
zagrevam se polako,budite svi spremni inace Warlock rastura :lol:

Ghoul:
Bez brige komi – bar što se književnosti tiče, samo 5-6 pitanja je odatle, ostalo je iz filma. Ipak sam se trudio da pitanja budu u vezi sa razumno-očekivanim naslovima i podacima, mada – takva su da google, gusle itsl. pomoćnici ovde neće biti od velike pomoći.

Kviz izgleda ovako:

I.   EASY-QUEASY (6 X 1 poen)
II.   PUT KOJIM SE REĐE IDE (7 X 2 poena)
III.   ALAL VERA, DOMAĆINE (8 X 3 poena)
IV.   IŽIVLJAVANJE (4 X 4 poena)

Dakle, ukupan zbir poena je 60, pobednik je onaj koji ih najviše namakne u najkraćem roku, s tim što ja neću u startu da kazujem da li je nešto tačno ili ne sve dok neko ne zaradi više od 25 poena (dakle, i prepisivanje je moguće, ako u nečije znanje toliko verujete - plus, imate šta da na njega dodate).

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version