NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > KOMPJUTERI, HARDVER, SOFTVER, INTERNET, TELEKOMUNIKACIJE...

Bizaran problem sa... kompjuterom!

<< < (2/139) > >>

Kler_Vojant:
comodo.

Albedo 0:
ESET NOD32, ako nađeš neki da se može updatovati, mada i ako ne može, skini najnoviju slobodnu verziju i skeniraj

možda ovdje nađeš user i pass za update
http://www.nod321.co.cc/

Spybot i kad updatuješ neke stvari ne nalazi, pa probaj i neki antimalware program

Meho Krljic:
Meni ovo više deluje kao hardverski problem. Memorija ili ploča ili nešto slično. Za početak, ako ti deluje kao da je IE problem, zašto nisi probo neki drugi brauzer??? Ili zašto makar nisi vratio IE na default podešavanja?

Ako slutiš da je virus, a nemaš AVG, probaj AVAST. S druge strane, otvori task manager (ctrl+alt+delete), idi u procese i za svaki od procesa koji ti je sumnjiv, gugluj šta je. Ja sam time prošli put identifikovao trojanca koji je potpuno promakao Avastu.

CorwinM:
Tebi lagano crkavaju ili procesor ili grafička. Jedno od to dvoje neće još dugo.

Ugly MF:
Meni se to desava kad mi se kuleri napune prasinom...onda odradis usisivac, ili bilo sta drugo,
Obrati paznju na orgomne naslage prasine i u kuleru napajanja...
Stapici za usi su efikasni posle toga da obrises iznutra krilca ventilatora, da budu laksi jer slepljena prasina otezava obrtanje.

Probaj pa javi.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version