NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > TAMNI VILAJET: gde, kako i zašto objaviti priču, roman...

Razni konkursi - gomila odasvud

<< < (3/163) > >>

Perin:
Ma okej to; mislio sam na dužinu priče, svega 900 karaktera. Na to sam mislio kad sam rekao IZAZOV :)

Stipan:
Angel je u pravu za Almu. Čak te ni ne obaveste da si objavljen.
A što se tiče KOS-a, traže baš ogromne pare. Konkurs je prevara, a prolaznost je 100%.
I plaćanje je takođe 100%.
Na oba konkursa sam već prolazio tako da ne pričam napamet.

Meni tu najbolje zvuče "Ulaznica" i "Poziv na putovanje". Na oba već imam poslate radove, ali i na još neke ovde pomenute.

Učestvuje još neko? Na bilo kojem konkursu?

Josephine:
KOS ovog puta, doduše, pominje neke nagrade, statue i povelje, pa se ovaj konkurs možda razlikuje od njihovih standardnih...

angel011:

--- Quote from: Perin on 30-06-2011, 17:24:13 ---Ma okej to; mislio sam na dužinu priče, svega 900 karaktera. Na to sam mislio kad sam rekao IZAZOV :)

--- End quote ---

Znam na šta si mislila.

Meni i nije neki izazov, imam dve priče objavljene po tim njihovim knjigama.  :lol:

Perin:

--- Quote from: angel011 on 30-06-2011, 18:14:47 ---
--- Quote from: Perin on 30-06-2011, 17:24:13 ---Ma okej to; mislio sam na dužinu priče, svega 900 karaktera. Na to sam mislio kad sam rekao IZAZOV :)

--- End quote ---

Znam na šta si mislila mislio.

Meni i nije neki izazov, imam dve priče objavljene po tim njihovim knjigama.  :lol:

--- End quote ---

Preimenova me u žensko, bre! :D

Ja još nemam storija nigde objavljenih...štedim se za nešto jače (ili se barem tešim :lol:)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version