DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJA─îI, KLADIONICE...

U stvari mi je zao sto je otisao Mateus

(1/1)

Boban:
Generalno, Partizan je s njim bio slabiji nego sto bi bio s Tumbakovicem.
Nemac odveo decake na planinu i pustio ih da trce ko divokoze, zatim sastavio tim od najizdrzljivijih. Tako ispalo da neki zaista dobri "lenjiji" igraci sede na klupi a agilni jurcaju po tereno ko muve bez glave.
U susretima sa Zvezdom pod vodjstvom Mateusa Partizan ne da nije uzeo niti jedan bod, nego nije dao ni gol, a jedva da imaju tri-cetiri kornera ukupno.
Mateus jednostavno ne razumne nasu fudbalsku poetiku.
A to ga i nije zanimalo.
Pokupio nam je pare, pozirao za neke reklame, obilazio grad dok mu nije dosadillo da mu se uvlace u dupe, iskarao sve sto se dalo povaliti i sada ide dalje... sta li je sledece? Madjarice ili Ruskinje?

iNCUBUs:
Bilo kako bilo, Mateus je imao tu srecu da vodi Partizan one sezone kada je on prvi (ali ne i poslednji ;)) put usao u Ligu sampiona.
Bice po tome zapamcen ili da iskoristim otrcanu frazu "Njegovo ime ce biti zlatnim slovima ispisano ... "

Sve u svemu, nismo nesto preterano izgubili njegovim odlaskom, pogotovo ako ovi iz uprave budu dovoljno pametni da odrese kesu i dovedu nekoga stvarno kvalitetnog. Pretpostavljas na koga mislim...

Nadam se samo da nemaju Jeshica u vidu :D

johnson bronson:
Partizan je bio slabiji sa nemcem jer nije imao Sava i Mijata i Djukica i one ostale igrace. To je bio ozbiljan tim za razliku od ovog koji 'ce biti zlatnim slovima...'. Mateus je doneo timu iz humske 1 vishe sustavica nego sto je odneo. A i plakako je na konferenciji za stampu, imao sam priliku da vidim nemontirani materijal.

A nasha fudbalska poetika, to je prava tema za sajt o fantastici! nikad nijedan tim ne igra kao kad igra protiv nas. Gledao sam Albanija Engleska u kvalifikacijama za Koreju i Japan i to je bila prava fudbalska utakmica. Kako se nashih jedanaest primadona izmigolje na teren tako prestaju da vaze sva pravila. I gravitacija i ofsajd. Pa to ucetvorostrucish u domacoj ligi. Poetika. Koshmar. Mada ti mozda znas bolje jer si bijo sudijo.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version