DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Ja za Portugal, Grčku i naravno Letoniju

<< < (2/9) > >>

Boban:
I druga reprezentacija na koju sam se kladio je pukla ko zvečka - Engleska.
Možda biste mogli da pratite koga ja favorizujem pa da se kladite na protivnike.

Pajke:

--- Quote from: "Boban" ---I druga reprezentacija na koju sam se kladio je pukla ko zvečka - Engleska.
Možda biste mogli da pratite koga ja favorizujem pa da se kladite na protivnike.
--- End quote ---

Daleko ce dogurati englezi i spanci,eto ti razloga za utehu :)  :wink:

Lurd:
Zidan je...umetnik. Nemam reči. OK, Maradona je bez premca, Ziko, Sokrates, Mateus su stvarno medju najboljima, ali kada se gleda veličina igrača, Zidan je bez premca od onih koje ja pamtim.

Sedim danas sa nekim društvancem i pričamo o našem fudbalu i neko krene temu o Zidanu, i drugar će iskusno "prešli smo na umetnost". Potpuno se slažem. Pričaću unucima da sam bio savremenik Šumahera, Džordana i Zidana.

Tex Murphy:
ovo što Boban reče važi i za mene. I ja sam pukao na Englezima, tako da je jedina utakmica koju sam pogodio od početka šampionata upravo Portugal - Grčka. Sutra idem na Letoniju protiv Češke i ako me to ne izvadi, onda ne znam šta će.  :evil:

Pajke:

--- Quote from: "Invisible_Man" ---ovo što Boban reče važi i za mene. I ja sam pukao na Englezima, tako da je jedina utakmica koju sam pogodio od početka šampionata upravo Portugal - Grčka. Sutra idem na Letoniju protiv Češke i ako me to ne izvadi, onda ne znam šta će.  :evil:
--- End quote ---

Ovakvog igraca jo ne sretoh! Jesi li ti samoubica ili sta!? :wink:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version