DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Stvarno sam ostao bez daha!

<< < (2/3) > >>

arya:
stvarno kenjate.  nije sto mi je lurd ortak, ali trebali bi da pogledate otvaranje....ubedljivo najbolje.  moze da se gleda kao film, ako ne volite sport.

mogao bih ovde da napisem pregled par strana dugacak, ali necu da gusim...jer sam i dalje pod utiskom.

ovo samo potvrdjuje moju teoriju da olimpijade treba odrzavati u zemljama koje tu manifestaciju postuju!!! (znaci gde javno mnenje ne pordzava manifestaciju ne zasluzuju tu cast).

najvise mi se svidela fora sa bubnjevima...i strela koja leti i pali olimpiske krugove...u vodi...

svaka cast grci...pravi ste carevi.

Spider Jerusalem:
To ti je prvi i poslednji put da si me nazvao "javnim mnjenjem", pendejo!

peckerwood:

--- Quote from: "Demo" ---
--- Quote from: "Invisible_Man" --- Ne mogu da zamislim ništa iritantnije ni patetičnije.
--- End quote ---

A 'slet' za Dan mladosti???
--- End quote ---

...a prenos iz Skupstine Srbije?  :x

Lurd:
Tačno to sam i ja pomislio, arya. Poštovanje i tradiciju, mogu samo da zamislim kako će izgledati otvaranje Igara u Pekingu. Mene je, bre, impresionirao i onaj stadionn, ono, ono...čudo. Ne znam kako drugačija da se izrazim.

I naravno skulptura koja se razdvaja u ostrva. Pored samog paljenja plamena, ludački patetičan (u pozitivnom smislu, jer ne postoji nijedan drugi) mi je bio trenutak kada su se kosmonauti javili. Carski, stvarno.

Invisible, ti slušaj...ugh...krisa riu, a ja odoh po milioniti put da gledam kako se betnem šiba sa predatorima i elijenima.

johnson bronson:
shteta shto i igre nisu bile ki otvaranje. izistinski mi  je zao. jos ovaj veslach ode u croate. raspad.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version