FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > FILMOVI

Šta sam lepo od horora gledo:

<< < (989/989)

Labudan:
Inferno (1980) ne pamtim da je volko bio loš, zapravo je nikakva salata jedva povezanih scena

dodatno me nervira što sada mislim da se Arđento uopšte ne zajebava s ezoterijom nego bukvalno vjeruje u ono smeće od Gurdjieffa i drugova i drugarica

i onda malo guglam, ispade Sting isto inspirisan Gurdžievim i ko zna ko još

sve na smetlište istorije

Labudan:
Willy's Wonderland (2021)

https://www.imdb.com/title/tt8114980/

Nikolas Kejdž dominira u najboljem najglupljem najtupljem najluđem filmu 2021!

Kejdž je preporodio sebe ulaskom u horor žanr, čak i ovoj B treši produkciji najbesmisleniju ulogu odrađuje vrhunski.

Jedva čekam da vidim šta je uradio sa Sion Sonom, izlazi u USA ovog mjeseca, samo da što prije procuri!

Labudan:
MALIGNANT

Ghoul nahvalio, ja baš i nisam pomislio da je ovo bolje od onoga što Džejms Van inače snima. Ne treba pretjerivati u hajpu, ovo je B zezanje od glave do pete, love letter horor žanru maybe, zabavno je sve to, može i relativno visoku ocjenu da dobije, ali da sutra pričamo da je to pravac kojim se horor treba kretati - pa ne baš - ovo je prosjek.

Ja ne bih pristao ni na priču da je ovo omažiranje Arđenta. Taman je arđentovsko koliko i kineska rccbok patika. Pa Guadanjinova Suspiria je bukvalno remek djelo za ovo a Ghoul joj dade 2+ a Malignome 3+. Ha!

Da ne dužim, pogledati, zabaviti se, zaboraviti.

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version