FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > FILMOVI

E sad više nema zajebavanja! Tatko se vratio. Kreće AVATAR

<< < (187/187)

Labudan:
jasno, nisam mislio da je tajna, nego da Kameron nešto krije a Skot ne krije pa je zvučalo kao da je Giger neka misterija. Eto taj Moebius je radio i na Alienu i na Abyssu. Mislim, ima previše paralela da mac ne prihvati očigledno! 8-)

mac:
Meni je očigledno da vanzemaljci iz Abyssa, iz Aliena, i iz Avatara, imaju manje veze jedni s drugim, nego što imaju veze sa ljudima.

Labudan:
pa jel Alien liči na čoeka? Mače bre sad već brljaviš... Zamisli The Thing ili War of the Worlds ili Starship Troopers ili Man in Black da vanzemaljci liče na čovjeka... ne kontam više što zboriš... Jedno je vanzemunski negativac, drugo je vanzemunski pozitivac, zašto bi ličili kad ima brdo vanzemunaca, o Star Warsu da ne pričamo, koji nemaju zajedničkih crta, zašto ovi imaju?

jopet, ignorišeš brdo drugih "koincidencija" a pritom gledaš samo slike, predlažem da repriziraš u cugu jer možda i time gubiš u percepciji

Paralele

1. MichaelBiehnovski lik u Aliens, Abyss i Avatar
2. Ista mašina u Aliens i Avatar
3. Sigurni Viver u Aliens i Avatar
4. Xenomorph u Alienu i glider u Abyss (slika gore)
5. Xenomorph facehugger i ružičasta lignja u Abyss
6. Nije kao da Kameron se već nije vrijednosno poigravao, androidi u Alien (1979) i u Aliens (1986) su različiti, a Skot u novim Alienima se vratio na androida kao negativca
7. Isto učinio sa Arnoldom u Terminatoru

ko zna koja još paralela i ja dodam
8. sličnost Aliena i Na'vija u sklopu paralela 4 i 5 zajedno

i sad je to problem... pa jel ovo ostalo isto umišljam?

mac:
Svaka sličnost sa logikom je slučajna..

Labudan:
tislud, sve je jasno i očigledno!

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version