Author Topic: Vlade Divac ispred skupstine  (Read 1891 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

...

• 4
  • 3
Vlade Divac ispred skupstine
« on: 22-09-2007, 23:18:52 »
Nema nista na TVu , a ja se upravo vratio: posalji SMS (kakav god) na 6312 (ako si na 063) da bi ti skinuli sto dinara sa kredita. Pare idu u fond za raseljena lica koja su sad u Srbiji. Posalji SMS na  6412 ako si na 064 mrezi.

Ajde ljudi, 100 din nije malne  ni kafa u centru Beograda, ovako malo po malo i ne trebaju nam politikusi koji se sete sirotinje  samo pred izbore, mozemo nesto i dobrom voljom?
per-SONAAAAAAAAAAAAAA !!!

marlowe

• 4
  • 3
« Reply #1 on: 22-09-2007, 23:26:03 »
Bio je direktan prenos, fantasticno je izgledalo. Poslah dve poruke.
Fly like a butterfly,
Sting like a bee.

...

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 22-09-2007, 23:28:16 »
Hm, nisam bio u kuci pa nisam video prenos. Ajmo ljudi, bolji svet je moguc!
per-SONAAAAAAAAAAAAAA !!!

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #3 on: 23-09-2007, 16:43:12 »
Quote from: "..."
Hm, nisam bio u kuci pa nisam video prenos. Ajmo ljudi, bolji svet je moguc!

U snovima. :evil:

Juce u toku dana su centralne ulice bile zatvorene zbog jednog sportasa i  njegovih prijatelja sportasa.Ukazivati pocast,nekome ko ima poremecaj hipofize i vesto ubacuje loptu kroz obruc,krajnje je neumesno.
moj se postupak čitanja sastoji u visokoobdarenom prelistavanju.

srpski film je remek-delo koje treba da dobije sve prve nagrade.

TomCat

• 4
  • 2
« Reply #4 on: 23-09-2007, 20:08:28 »
Quote from: "Alexdelarge"

...Ukazivati pocast,nekome ko ima poremecaj hipofize...

Poremecaj hipofize ?

Juce u toku dana su centralne ulice bile zatvorene zbog jednog sportasa i njegovih prijatelja sportasa.Ukazivati pocast,nekome ko ima poremecaj hipofize i vesto ubacuje loptu kroz obruc,krajnje je neumesno.

Covek je igrao za nasu reprezentaciju, predstavljao ovu zemlju sigurno bolje od politicara i slicne ekipe (znam da ovo zvuci uzasno ofucano ali ipak je tacno), bio je veoma popularan i sada kad zavrsava karijeru obelezava to pokusavajuci da uradi nesto dobro za druge ljude ... Stvarno ne razumem zasto bi ti to smetalo ?
Vikend je, nema guzve, mogao si opusteno da zaobidjes tih par ulica koje su zatvorene, a onima koji idu peske je cak i lepse za setnju....

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
« Reply #5 on: 23-09-2007, 20:57:34 »
Quote from: "TomCat"

...Ukazivati pocast,nekome ko ima poremecaj hipofize...

Poremecaj hipofize ?

Juce u toku dana su centralne ulice bile zatvorene zbog jednog sportasa i njegovih prijatelja sportasa.Ukazivati pocast,nekome ko ima poremecaj hipofize i vesto ubacuje loptu kroz obruc,krajnje je neumesno.

Covek je igrao za nasu reprezentaciju, predstavljao ovu zemlju sigurno bolje od politicara i slicne ekipe (znam da ovo zvuci uzasno ofucano ali ipak je tacno), bio je veoma popularan i sada kad zavrsava karijeru obelezava to pokusavajuci da uradi nesto dobro za druge ljude ... Stvarno ne razumem zasto bi ti to smetalo ?
Vikend je, nema guzve, mogao si opusteno da zaobidjes tih par ulica koje su zatvorene, a onima koji idu peske je cak i lepse za setnju....

Ne shvataj sve doslovno,ja sam to namerno prenaglaseno rekao.Hteo sam da kazem,da se zasluge sportista precenjuju i da ne mogu da slusam te fraze sportisti-su-najbolji-proizvod-ove-zemlje,ambasadori ove zemlje,uvecavaju investicije i sl.Sve se to ponavlja kao mantra,a ne postoji uzrocno-posledicna veza izmedju toga.S obzirom na broj medalja,ova bi drzava trebala da bude zemlja blagostanja u tom sistemu razmisljanja.Opste misljenje je uvek pogresno misljenje.U krajnjoj liniji i ja sam maestro za manuelno ispravljanje eksera,pa mi niko ne ukazuje pocasti i ceremonije.Sa stanovista opsteg, i ispravljanje eksera i ubacivanje lopte u kos,podjednako je apsurdno. :evil:

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #6 on: 23-09-2007, 22:33:58 »
Pa zar je politika manje apsurdna od ubacivanja lopte u koš?

TomCat

• 4
  • 2
« Reply #7 on: 23-09-2007, 23:17:07 »
...Sa stanovista opsteg, i ispravljanje eksera i ubacivanje lopte u kos,podjednako je apsurdno. :evil:

Pa nista, samo treba da ubacimo ispravljanje eksera kao novu disciplinu i eto nam jos jedne medalje, a tebi ceremonije  :lol:

Najzanimljivije je sto se ja u sustini slazem se sa tobom, doslo je do malog nesporazuma, mada mislim tvojoj poruci nije bas bilo mesto u ovoj temi jer je ovde bio akcenat na humanitarnu akciju a ne na Divca, sport i ceremoniju (ali sad kad smo vec otisli u off onda idemo do kraja :) ).

A to za preuvelicavanje znacaja sportskih uspeha ... pa na to vise ni ne obracam paznju, u zemlji je sranje pa onda kad vec ne mozes da ponudis ljudima neki ekonomski ili socijalni uspeh onda se lepo uvatis za zlatnu medalju i udri iz sve snage.
Profesionalni sport odavno ima neke lose osobine ali vrte se ogromne pare i to tako uvek biva. A ako je ubacivanje lopte u kos apsurd zasto onda recimo igranje saha ili bilo koje igre nije apsurd, zasto balet nije apsurd ? Za eksere si u pravu, ali jednostavno ljudi nisu izrazili zelju to da gledaju, za razliku od npr. kosarke.

Alexdelarge

• 4
  • 3
  • Enfant terrible
Re: Hm...
« Reply #8 on: 23-09-2007, 23:37:59 »
Quote from: "Harvester"
Pa zar je politika manje apsurdna od ubacivanja lopte u koš?

Ukoliko ti pitanje nije retorsko,nego ocekujes odgovor,onda ti mogu reci da se u potpunosti slazem sa pitanjem (kako to lepo rece jedan SPS-ovac kad su ga nesto pitali). :evil: I idem korak dalje.Zivot je apsurd,nista ga ne opravdava.Ne postoji ni jedan jedini razlog zasto covek postoji.Zbog cega ista postoji?

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Hm...
« Reply #9 on: 23-09-2007, 23:59:43 »
Čitaš mi misli. Taj "korak dalje", tj. apsurdnost života je upravo ono što sam imao na umu.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
« Reply #10 on: 24-09-2007, 00:31:25 »
Quote from: "Harvester"
Čitaš mi misli.

taj ko bi pročitao TVOJE misli ne bi stigao da kaže ni 'zbogom, svete' pre nego što bi skočio kroz prozor uz vrisak nekog od onih lavkraftovih likova koji su se suočili sa krajnjim užasom i više ne mogu da žive!

Meho Krljic

• 5
  • 3
« Reply #11 on: 24-09-2007, 09:55:09 »
Zbog cega ista postoji?

Rahmetli Bodrijar je lepo rekao:

Nije pravo pitanje ono koje filosofija već dugo postavlja 'zašto postoji nešto a ne ništa?' već 'zašto postoji ništa a ne nešto?'

Divan čovek, eto, vidimo da je pred smrt bio prilično obešenjački nastrojen.