DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Utakmice protiv Hrvata?

(1/2) > >>

eric cartman:
Zar je moguce da se jos uvijek kreteni furaju na furke koje su bile aktuelne krajem osamdesetih dok sam ja visio na Jugu?
Ta djeca sto sad luduju po stadionima su nosila pelene kad je rat poceo , nemogu vjerovati da su toliko zatrovani. Ako je to kao izgleda da jeste
Balkan od Evrope "nece ni shljiku vidjet", u narednih deset do dvadeset godina , dok se ne izrode neke nove generacije , nadamo se , normalnije.
Zalosno.

I jos neki  velikosrbi   sudili Gurovica sto je odbio igrati u Zagrebu prosle godine?
Pa , jebote , ruku bi mu iscupali, onu zlatnu sto zavali amerima tri trojke ,  :!:  :!:  :!: , ljubi ga majka

Black swan:
obožavam tuče gledati izdaleka :lol:

David:

--- Quote from: "jackdaniels" ---Zar je moguce da se jos uvijek kreteni furaju na furke koje su bile aktuelne krajem osamdesetih dok sam ja visio na Jugu?

--- End quote ---

Hm, za nekoga su to bile, a i sad su, 'furke' i 'zajebancija', na zalost...

--- Quote ---
Ta djeca sto sad luduju po stadionima su nosila pelene kad je rat poceo , nemogu vjerovati da su toliko zatrovani.

--- End quote ---

Bas zato sto se toga ni ne sjecaju, nisu nista od tog dozivjeli (bombardovanje NATO-a se tesko moze nazati 'pravim ratom', bar ne onakvim kakvo se odvijalo u susjedstvu), osim (ili 'osim') sto su rasli u takvom okruzenju u kojem je na TV-u (i drugim medijima), a posebno na ulici ili u prodavnici, bilo 'normalno' da se Hrvati zovu 'ustase', muslimani i Bosnjaci 'mudzama' i 'Balijama' (i vice versa, dabome), itd.
A vecina njih nije, vjerovatno, ni vidjela ikad nekog zivuceg egzamplara od pobrojanih naroda, a kamo li posjetila Zagreb, Split ili Sarajevo...

--- Quote ---
I jos neki  velikosrbi   sudili Gurovica sto je odbio igrati u Zagrebu prosle godine?
Pa , jebote , ruku bi mu iscupali, onu zlatnu sto zavali amerima tri trojke ,  :!:  :!:  :!: , ljubi ga majka
--- End quote ---

Sport i navijanje su tu najmanje bitni, sve ostalo je - prema motivima huliganstva - krajnje iracionalno... Vidjeti i pod 'zapustenost'.

Black swan:
na ovom sajtu borave sve mudri ljudi
vidi se da SF produhovnjuje ljude :lol:

iNCUBUs:
Ja bih sve to na tesku robiju...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version