DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > SPORT, NAVIJAČI, KLADIONICE...

Ko je pustio Muslina u Zvezdu ponovo?

(1/7) > >>

Boban:
E, kako me taj trener nervira.
Nadobudan, pun sebe, kao naduveni galski petao gde je proveo nekoliko godina.
Covek koji je pre neku godinu vec jednom srozao Zvezdu na najnize moguce grane, pored ostalog uspevsi da ispade iz evropskog kupa od jednog francuskog tima, sto je PRVI put u dugoj istoriji Zvezde.

Jedino gore trenersko resenje u nasem fudbalu je Petkovic kao savezni selektor. Jeza u noci; neka nam je bog u pomoci, mada mislim da nam ni tu nema spasa, bice kao u onom vicu o Muji i Hasi... "Pa ne mogu da te spasem ako ne pruzis ruku."

Tata:
Jedan moj poznanik, inace preterano veliki ganci, odusevljen je Muslinovim povratkom. Kada ga pitaju, zasto je dobro sto se Slavoljub vratio, on mrtav ozbiljan odgovori: "Zato sto je gospodin covek, vidi kako se pazljivo oblaci i kako mu lepo stoje odela".

I sta da odgovoris budali na tako nesto?

iNCUBUs:
Ako ako, samo neka zvezda nastavi sa tradicijom trenera kao i do sada. Muslin je poceo sa izjavama u najboljem stilu Milana Zivadinovica cija izjava "Zvezda ce da duva Partizanu do kraja sezone" ulazi na prvo mesto svih anala najdebilnijih izjava. "Zvezda ima najjaci tim"... Mozda u Drugoj saveznoj ligi.

Izgleda da ce i ovo prvenstvo da donese neku sibirsku zimu zvezdi, pocelo je sa -3 ;)

Jos jedna titula prvaka za Partizan, nije lose :)
Samo jos one svrake da izbacimo, po staroj dobroj tradiciji i ja sam happy :D

Black swan:
nek je partizan pobjedio

a vi u gostima izgubili :lol:  :lol:  :lol:

Lurd:
Da, ali Muslin odredjenim sirotanima donosi radost, pošto ne kasni. Što se ostalog tiče, naterali ste me na dve parole:

Pičke navijaju za partizan a pederi na zvezdu.

Bolje biti tele u klanici nego gost Rada na Banjici.

I da, znam da smo druga liga, ali samo čekajte.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version