STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > MANGE I ANIME

Treba mi mala pomoc oko imena ovog anime-a

(1/4) > >>

angelus:
Ovako... scenu sam odgledao na Sok koridoru i vise se ne secam imena i verovatno spada u hentai anime...
Evo kako ide : Demon siluje devojku(ili pokusava) noc je,iznad njih su neke gradjevinske skele...tad DOLECE tip,malo prica sa tim demonom i krecu da se mlate u stilu dragon ball... aj ako se neko seca nekog slicnog anime ili je bas gledao Sok Koridor tad kad je pustana scena,neka mi pomogne, Hvala  :)

Perin:
Hm...ček...to je verovatno neki tentacle hentai...hm...Le Blue Girl?

The Thing:
Mogao bi mozda biti Urotsukidoji. Tu ima skoro baš takva scena kakvu opisuješ. Samo što su oba lika zapravo demoni i šibanje je mnoooogo krvavije ;)

Jel deluje poznato?

angelus:

--- Quote from: The Thing on 18-08-2009, 21:05:00 ---Mogao bi mozda biti Urotsukidoji. Tu ima skoro baš takva scena kakvu opisuješ. Samo što su oba lika zapravo demoni i šibanje je mnoooogo krvavije ;)

Jel deluje poznato?

--- End quote ---

To je to! Hvala puno!  xremyb

The Thing:
No problemo xcheers

Word of advice: probaj da nađeš necenzurisanu OVA verziju iz 3 dela. FILM "Urotsukidoji: Legand of the Overfiend" nastao je spajanjem ove tri epizode u jednu celinu i tu je izbačeno oko 40 min "najproblematičnijeg" materijala, tako da sve to deluje posno u odnosu na pravu stvar. A i sinhronizovan je na engleski i to jako loše.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version