NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Dela domaćih autora u pripremi

FANTASTIČNA BIBLIOTEKA, novi naslovi

<< < (2/4) > >>

Perin:
Imam nešto ZSova, ali ima toliko knjiga za pročitati, znaš....

Nemoj odmah da se ljutiš, samo sam pitao  :(

PTY:

--- Quote from: Perin on 14-06-2011, 01:13:28 ---Mene više zanima kad će Spinrad.... :)

--- End quote ---

Taj moj sirotan je tolko baksuzan da samo mati može da ga voli. Što god je s njime moglo da krene naopako, ne da je krenulo, nego...  :cry: Eto. Mića mu je od milošte mesec dana tepao “žderač nerava”, pa možeš onda mislit… upravo krv pljujemo na finalnoj verziji, moja desna ruka i ja...  :(

Boban:
Ionako je leto, a kod tebe zapravo zima, tako da nema žurbe...

Perin:

--- Quote from: LiBeat on 14-06-2011, 19:40:36 ---
--- Quote from: Perin on 14-06-2011, 01:13:28 ---Mene više zanima kad će Spinrad.... :)

--- End quote ---

Taj moj sirotan je tolko baksuzan da samo mati može da ga voli. Što god je s njime moglo da krene naopako, ne da je krenulo, nego...  :cry: Eto. Mića mu je od milošte mesec dana tepao “žderač nerava”, pa možeš onda mislit… upravo krv pljujemo na finalnoj verziji, moja desna ruka i ja...  :(

--- End quote ---

Ma biće sve okej, verujemo u tebe!  xremyb

@Boban: Mislim, nije da neću uzeti i ova tri naslova (jer imam sve ostale iz FB), nego znaš kako to ide, svako za svojim čitalačkim ukusom.... :)

Nego, koja je najprodavanija knjiga iz prvog kola? Jel' još Nešić drži prvo mesto?

PTY:

--- Quote from: Boban on 14-06-2011, 20:03:04 ---Ionako je leto, a kod tebe zapravo zima, tako da nema žurbe...

--- End quote ---

ma da... uostalom, stariji si od mene, pa... ;)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version