DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

Zemlje Iz Okruzenja TODAY

<< < (1433/1451) > >>

Truman:
zosko, konačno da i ti podeliš neki dobar tekst.

i nije pristojno ignorisati pp.

Labudan:
mene je blokirao haha

džin tonik:
a ne ignoriram pp, trumane, prosto nisam jos procitao. mislim, cim procitam, odgovorit cu, nema smisla odgovarati prije no procitam.
a ti bato pises previse gluposti na pp, to nema smisla citati.
hm, da to nije nacin kako bizanitzam zapljune idiote? mozda bih te trebao odblokirati, mislim, mehanizam bi morao biti isti, merkel, papa, izipanj, koji god idiot. posaljete im pp i izazovete nekakav kratki spoj u glava?

tekst je inace nista, to se sve i puno vise podrazumijeva, bar u djece u nekom normalnom drustvu, topla voda. dijelim jer glasno razmisljam zasto postoje pristalice, kako taj mehanizam funkcionira. mislim, procitam ove, one, istok, zapad, liberale, fundamentaliste, komuniste, potpirija, to su tolike kolicine gluposti i najociglednijih budalastina da je bizarno kako bilo tko sa dva grama funkcionalnog mozga moze priznati, onako, osobe, kao bilo kakav faktor. biden, putin, merkel, makaron, lubenicari, potpirije, papa, pa, kad bi bili onako crnohumorni, manje humani, maksimalni domet bio bi im tvoriti vrhunski predmet sprdnje u prvoj gostioni. oni ni ekipno ne bi bili u stanju suvislo pricati sa covjekom iz javne cistoce koji ima vise od 3 dana radnog staza. u biti vrijedjam idiote, ovo nema smisla, trebamo nekakve nove definicije za elitu kad vec nece izaci medju ljude, izolirala se i bulanca. :cry:

dark horse:
Gomila lepih vesti:

Šef Gazproma: Cijeli gradovi u EU mogli bi se smrznuti ove zime

Hrvatska shvatila Vučićevu GENIJALNU IGRU, ali kasno: Ustaše kukaju jer Srbija gradi naftovod s Mađarskom

Vučić: "Investicije EU u Srbiju su ogromne"

Black swan:
Suplja prica
Ne dolaze ujke raditi u srbiju
Nego cede konobare po dalmaciji

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version