Author Topic: PROKLETIJE - Dejan Ognjanović  (Read 1008 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
PROKLETIJE - Dejan Ognjanović
« on: 27-04-2021, 07:33:20 »

Ako želite pravi, žestoki horor, evo najave pretplate za moj novi roman, PROKLETIJE.

Kraj 1990-ih na prostorima bivše Jugoslavije: jedno ratište se gasi, drugo polako počinje da tinja…

Iza prizemne klanice običnih pljačkaša i ubica vrebaju crne senke nevidljivih upravljača i monstruoznih aktera, sa dalekosežnijim planovima i namerama…
Nakon velike lične tragedije Jovan, veteran okultnog rata u Bosni, povlači se iz borbe.
Godinu dana kasnije, njegov prijatelj i saborac Mladen šalje ga u Toponicu, u psihijatrijsku bolnicu blizu Niša, da ispita niz neobičnih smrti koje bi mogle imati veze sa Crnim Bratstvom.
Ono što Jovan sazna na mestu gde se susreću Razum i Ludilo, i ono što Mladen doživi na Kosovu, u borbenoj akciji gde se sudaraju Ljudi i Zveri, odvešće obojicu, zajedno sa manjom grupom specijalaca, u srce planinskog venca Prokletije – tamo gde se graniče Crna Gora, Srbija (Kosovo) i Albanija – tamo gde se prožimaju Ljudsko, Podljudsko i Nadljudsko…

Više detalja o knjizi i KAKO NARUČITI U PRETPLATI - OVDE:

https://cultofghoul.blogspot.com/2021/04/prokletije-pretplata.html

Meho Krljic

• 5
  • 3
Re: PROKLETIJE - Dejan Ognjanović
« Reply #1 on: 27-04-2021, 09:02:52 »
Nadam, se da Jovan ima vizit-kartu na kojoj piše "Veteran okultnog rata u Bosni"  :lol:

Enivej, zvuči kao Aliens u Planini, zvuči dobro.

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #2 on: 27-04-2021, 14:39:59 »
Predebelo
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...

Ghoul

• 4
  • 3
    • The Cult of Ghoul
« Reply #3 on: 08-05-2021, 20:28:22 »

ovo je radna, zamalo pa finalna verzija korice

Black swan

• 4
  • 3
« Reply #4 on: 08-05-2021, 20:53:51 »
vuce na poster evil dead 2 fulci i ostali talijani
ne izgleda lose
Najjači forum na kojem se osjećam kao kod kuće i gdje uvijek mogu reći što mislim bez posljedica, mada ipak ne bih trebao mnogo pričati...