FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > FILMOVI

NAJBOLJI FILMOVI O PUTU KROZ VREME

(1/10) > >>

Milosh:
Ja jos uvek ne mogu da se odlucim posto se ovde nalazi nekoliko meni podjedanko dragih filmova... Trenutni favoriti su mi Back to the Future trilogija, Time After Time i Donnie Darko.  :!:

Ghoul:
terminator [prvi] je toliko ubedljivo jaci od bilo cega drugog na listi da nemam ni trenutak dvojbe...

BladeRunner:
Glasah za "Donija Darka", ali ne mogu da ne primjetim "Let navigatora". To mi je bio omiljeni film u djetinjstvu, gledao sam ga jedno 20 puta kao klinac i znao ga bukvalno napamet. Za mene je to najbolji djeciji film svih vremena, a izbor je tih godina bio odlican ("Gremlini", "Gunisi", "Neverending story", "Willow"...). Slava mu. Pozdrav.

P.S. Da li je ovo "Bill & Ted" onaj sa Kianu Rivsom? Ako jeste, lista ti je vise nego genijalna.

Ghoul:
zar ima neki drugi bil & ted? :shock:

od onoga sto bi ozbiljnije borilo za vrh moje privatne time-travel liste, izdvajam:
[ovim redom]
Donnie Darko
Terminator 2
12 Monkeys
Frankenstein Unbound
The Time Machine (1960)
The Butterfly Effect
Time after Time

i ponavljam da imam gnusanje na granici fizioloske odvratnosti prema Back to the Future filmovima

Black Mamba:

--- Quote from: "BladeRunner" ---Glasah za "Donija Darka", ali ne mogu da ne primjetim "Let navigatora". To mi je bio omiljeni film u djetinjstvu, gledao sam ga jedno 20 puta kao klinac i znao ga bukvalno napamet. Za mene je to najbolji djeciji film svih vremena
--- End quote ---

potpisujem! :!:

takodje sam (jos juce) glasala za Donnija

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version