FILMOVI, TV SERIJE, ANIMACIJE > FILMOVI

NAJBOLJI FILMOVI O PUTU KROZ VREME

<< < (2/10) > >>

Boban:
Tu se javlja problem da li glasamo za najbolji film u kome se pominje putovanje kroz vreme ili najbolje obradjeno putovanje kroz vreme (po mogucnosti neklisetizirano).
Ja glasao za 12 majmuna kao prilicno verodostojan pristup celoj stvari i ujedno izuzetno dobar film.

otaku:

--- Quote from: "Ghoul" --- od onoga sto bi ozbiljnije borilo za vrh moje privatne time-travel liste, izdvajam:
[ovim redom]
Donnie Darko
Terminator 2
...
--- End quote ---

zar Doni Darko ispred Terminatora2?  da je umesto malom Konoru, Terminator dosao iz buducnosti da pomogne Doniju, verovatno bi ga pregazio sto je potegao cak odande ni za sta.    

--- Quote from: "Ghoul" --- i ponavljam da imam gnusanje na granici fizioloske odvratnosti prema Back to the Future filmovima
--- End quote ---

i ovo je razocaranje. da nisam glasala za Terminatora2, dala bih glas ovim filmovima.

Spider Jerusalem:
Avaj, sa Ghoulovim vraćanjem u zemlju, vratile su se i njegove gnusne navike. Komercijalni filmovi mogu da se volu samo kad si u Ameriku. U Srbiji, samo pipin mali tom. Shoosh.

Glas'o za Frequency, pošto niko neće za to da glasa.

Milosh:

--- Quote from: "Ghoul" ---i ponavljam da imam gnusanje na granici fizioloske odvratnosti prema Back to the Future filmovima
--- End quote ---

Ovo ne zasluzuje ni komentar, ali stvarno.  :roll:

Ja sam na kraju glasao za Time After Time, posto tesko da ce jos neko da glasa za taj film, a potpuno je genijalan. Inace, malo mi je cudno da nova verzija The Time Machine ima tri glasa a originalna jedan, no dobro, to je ionako jedini film sa ove liste koji jos uvek nisam pogledao pa zato da ne tupim previse...

taurus-jor:
Time After Time je odlican film. Odgledao sam ga na BEOCON-u, 1999. godine, na nagovor Gorana Skrobonje.
I meni je neobicno shto niko nije glasao za originalni Vremeplov...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version