STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > STRIPOVI I OKO STRIPOVA

DIKAN - integral

<< < (26/27) > >>

Agota:
Pazarila sam veceras na standu Cudne Knjiizare DIKANA.
Nisam se jos uvek raspakovala iz razloga sto vec sat vremena uzivam u ovom cudu.
Svaka cast ljudi. Nemam reci, ja ne kupujem stripove tako cesto ali cini mi se da je tehnicki doveden do savrsenstva, a pritom nije izgubio "dusu".
Ma, odusevljena sam!!
BRAVO!!

zstefanovic:

--- Quote from: Agota on 27-10-2013, 23:38:44 ---Pazarila sam veceras na standu Cudne Knjiizare DIKANA.
Nisam se jos uvek raspakovala iz razloga sto vec sat vremena uzivam u ovom cudu.
Svaka cast ljudi. Nemam reci, ja ne kupujem stripove tako cesto ali cini mi se da je tehnicki doveden do savrsenstva, a pritom nije izgubio "dusu".
Ma, odusevljena sam!!
BRAVO!!

--- End quote ---

:) Хвала. Само нек су нама читаоци задовољни. А за техничко савршенство - ловорике Бобану.

На другој књизи се ради већ месецима, очекујемо да ће бити још дивнија.

Agota:
Super. S tim sto ne bi bilo lose da i drugom tomu budu neke zanimljivosti, dodaci, a ne samo strip.

Boban:
Novo izdanje Dikana 1 razlikuje se u ilustrativnom delu u dva slučaja: strana 10, ilustracija objavljena u prvom izdanju nije Lazin crtež, pa je zamenjen i na strani 142, u delu gde se priča o progonu Dikana u Sloveniji insistiranjem urednika Zstefa nisu uvršteni originalni presnimci slovenačkog časopisa gde se pominje Dikan... zaista mi nije jasno zašto sam podlegao pritisku i pustio prvo izdanje bez svega toga, ali sada je ispravljeno i vraćena je verzija koja je prvobitno bila zamišljena.

SOAtlas1968:
Hoće li uskoro stići treća knjiga? Zainteresovan sam.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version