NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Objavljena dela DOMAĆIH autora

Mladen Milosavljević - JEZAVA (2020)

<< < (2/8) > >>

Boban:
jedina jadna stvar u svemu ovome si ti, ali ti je vidik toliko sužen da to jednostavno nisi u stanju da vidiš.
Okružio si se samo dupeuvlakačima i ulizicama, doslovno sve koji bi ti rekli nešto što ne želiš da čuješ odstranio si ili si im ukinuo mogućnost komentarisanja i onda stvaraš utisak potpune podrške. Najtužnije u svemu je da si na kraju poverovao da je to istina.
Roman o kome je ovde reč napisala je osoba koja definitivno nema nikakvo literarno umeće; može biti znalac i izvor zanimljivih predanja, ali on to ne ume da predoči na iole prihvatljiv način, bar meni. Sve primedbe koje sam ja stavio, naveo si i ti (za prvo poglavlje, stvarno nisam u stanju da čitam dalje) samo što ti smatraš da to nije bitno. Eto, ni ogromnoj većini čitalaca Paganina nije bitno šta ti prigovaraš.
Vidi, mene realno boli kurac za ovog pisca i njegovo neuko delo, samo sam napisao da se lako i vrlo utemeljeno može oboriti, ukoliko se to poželi. Ne brini se, tvoj roman neću ni otvoriti, ni komentarisati, slobodno možeš da prestaneš sa popravkama i doterivanjima, ionako to nema šanse da bude išta vredno pomena.

Ghoul:
čekajte, da li to osoba koja je oterala skoro sve što je valjalo na ovom forumu a mene čak dva puta banovala - sada meni pripisuje svoje delatnosti i postupke?

jbt postoji beslovesnost, postoji nesvest o svojoj nesvesti, postoji licemerstvo - a onda, postoji BOBAN.
 xrofl

dark horse:
Klasičan ZS scenario:

a) Osoba A ničim izazvano izigrava lošeg pandura na bulji anonimnog malca.

b) Osoba B ničim izazvano izigrava dobrog pandura na bulji anonimnog malca.

c)  Mada je na početku delovalo da deluju u timu, dobar i loš pandur neočekivano počinju da se međusobno satiru u nedeljama koje dolaze. Bez posebnog povoda.

d) Anonimni malac uživa u neznanju, za razliku od ZS namernika.

Scordisk:
ZS namernici uživaju u znanju :D:D opalite, momci!

Boban:

--- Quote from: Linʞᴉn on 17-03-2021, 16:57:23 ---ničim izazvano

--- End quote ---

da li?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version