NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

Novi imidz casopisa Znak sagite

(1/6) > >>

Boban:
Na opsti uzas bliskih saradnika, ponovo sam promenio izgled casopisa, i naravno da imam nameru to da radim i ubuduce, otprilike svake godine drugacije. Znam da je logika stvarati naviku kod ljudi, ali ja mrzim takve stvari. Mozda bi bilo najbolje svaki broj raditi u sasvim razlicitom fazonu, od naslovne, preko unutrasnjeg dizajna i koncepcije... ali to zahteva dosta angazovanja i kreativnosti.

Inace, definitivno nece biti primeraka u ponedeljak, jer tek tada dobijam korice (plastifikacija i dorada traze dodatni dan-dva), ali bismo mogli da zakazemo neko vidjanje u sredu npr. u Zori, uvece, od 20.00 do 22.00 za primopredaju autorskih primeraka i eventualno neku kupovinu...

U ponedeljak u klubu je poslednji dan, cas i minut da se predaju novelete za konkurs.

Spider Jerusalem:
Svidja mi se naslovnica (jako!), narocito u kontekstu sizea naslovne price.
I ostatak dizajna mi je kul, samo mi se ne svidja 'novi' (?) logo. Mislim da bi bolje pasovalo da je bar uradjen jarko-crvenom bojom, na ovoj crnoj pozadini, sa sve crvenom haludzom u koji se rasplinjuje.

Doduse, ne smem ni da zamislim kako to izgleda unutra.

Ali nije neka tragedija, sve u svemu. Ako moje ime bude ispisano velikim, masnim fontom, bicu srecan kamper.

Plavi Skaut:
A zasto da mijenjas stalno logo, zar logo ne bi trebao da ostane isti? Prva stranica a i ostalo moze da trpi promjene. Ali logo bi trbao da ostane isti.

I gdje ja mogu da narucim znak sagite?

Mica Milovanovic:

--- Quote ---Ali logo bi trbao da ostane isti.
--- End quote ---

Očito ne poznaješ Bobana... :)

SANdMAN:

--- Quote from: "Spider Jerusalem" ---
Ali nije neka tragedija, sve u svemu.
--- End quote ---

nije. al je zato prevod sandmana opako blizu...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version