STRIPOVI, ILUSTRACIJE, ANIMACIJA > STRIPOVI I OKO STRIPOVA

Hellblazer

<< < (4/6) > >>

Spider Jerusalem:
zapravo, postoje dva drafta sandman scripta koje se mogu naci na netu.
jedan su uradili ted elliot i terry rosio, and it sucks major balls. na tom draftu je rewrite uradio roger avary, verovatno nadrkan cinjenicom da neko zeli da unistava jos jednu stvar na koju se lozi pa je resio da uskoci i malo popravi stvar (nedavno je digao neverovatnu ciku i buku oko remake-a dawn of the dead, i opet je trazio da, ako ce bar projekat da *bude* grinlajtovan, da ga on snima, ne bi li sve otislo u materinu). licno, njegov rewrite sandmana jos i ima nekog smisla, buduci da nije mogao da menja mnogo strukturu. however, ne dao bog da se to jednog dana snimi. pogotovo ne po tom scenariju.
o, i dobro, jeste ta nikadodjija uradjena za dve funte i pintu piva, ali, i dan danas kad je gledam, ima nekog sarma  :oops:  :D
narocito kad vidim that sexy lauru fraser.  :P

ako bih se ja pitao, ne bih ja rezisersku palicu *nikad* u gaimanove ruke stavio. pa ni za stvari koje je licno pisao.

SANdMAN:

--- Quote from: "Spider Jerusalem" ---ako bih se ja pitao, ne bih ja rezisersku palicu *nikad* u gaimanove ruke stavio. pa ni za stvari koje je licno pisao.
--- End quote ---

hehe, kako sunglasses i ta cigareta daju dodatnu tezinu tvojim recima, gotovo da si me ubedio...  :wink:

Spider Jerusalem:
znaci, jesi provalio?   8)
delujem kao laid-back cinicni bastard koji svima prca milu majku. totalno je super; zahvalan sam ti do groba, a i sire  :D
sta, ti mislis da gaiman zna kako da namesti kameru?
ajde bar da je crtach, a ne nesposobni scenarista  :twisted: , pa bi znao how to work those angles, man
osecam da ce da bude sporo, poeticno, sa naglaskom na glumcima. kao kad rezira neki glumac. eh, verovatno nece dobiti ni neki budzet, pa nece moci da lepo islika film, tj. da *nadje* nekog da mu lepo islika film  :roll:
ahwell...

ma neil mi je sav bob foss  :twisted:

SANdMAN:
i've created fuckin' merlyn manson...  :wink:

Spider Jerusalem:
don't feel too bad about yourself; after all, we all make mistakes  :D

(or should i put:  :twisted: )

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version