DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > RAZONODA, ZABAVA, DOKOLICA...

Slavoljub

<< < (2/42) > >>

Savajat Erp:
учествовао је један мој ортак и каже да ако победиш одмах снимају следећу епизоду, што значи да ако си добар можеш да треба да снимиш 4-5 за један дан!! а снимање једне траје скоро сат времена!  :? али бар ти дају паре за пут и те форе...

sinisa123:
moja skolska drugarica je imala nevjerovatan strah od "javnog nastupa" pred tablom.
znaci, pametna, duhovita , komunikativna ali kad treba odgovarati totalna blokada. to je bilo takvo znojenje , crvenilo u licu da je jako tesko opisati... i na kraju je razredna ili nastavnicko vijece, ne mogu da se sjetim, odlucilo da odgovara iskljucivo pismeno, mislim da je dobijala sve petice.

u odbranu slavoljuba, mozda ima slican problem.

Agota:
@simerijanac  e i ja sam slucajno uvatila tu emisiju sa zlatkom vidim poznat mi covek  i seti se cuvenih najava kst  :) posle skole idemo u zezanje  naravno petkom dj bure subotom koncert -to su bili dani :?: pa pecat ko svinjama   ponedeljkom  u skoli  xrotaeye

DušMan:
A šta ćemo s ovim?

Slagalica: takmičar pobesneo i napustio studio-sinhronizovano

Da je Slavoljub bio tako nervozan, ne bi daleko dogurao.  :D

Alexdelarge:

--- Quote from: DušMan on 17-01-2011, 01:16:25 ---A šta ćemo s ovim?

--- End quote ---

gledo sam tu emisiju, pred novu godinu je emitovana.

a sta tek reci za poklon knjigu  "Izgubljena riznica manastira Mileševa"? kome bre to treba?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version