DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > MUŠKO-ŽENSKE PRIČE, DOM I PORODICA

Uzaludnost vaspitanja, ili - porodico, umri već jednom!!

<< < (2/38) > >>

Mixitron M. Storm:
Napisao sam u radnoj verziji jedne priče (varvarin će znati koje) žalopojku jednog lika kako su i bog i đavo ostali bez posla jer ljudi više nemaju dušu (unutra je novac) i malo elaborirao oko toga. Rečeno mi je da je previše patetično, pa sam ublažio, ali poenta je ostala. Sviđa mi se ovaj psajh tudej koji je ejndž pomenula.

mac:

--- Quote from: "angel011" ---Ništa novo. Psychology Today je još tokom devedesetih savetovao roditeljima da decu ne maze niti im pružaju ljubav, nego da ih uče da zarađuju.
--- End quote ---

Ali šta im to vredi ako dete nema gen za zarađivanje...

Cornelius:
Zasnovano na toj genijalnoj teoriji da je sve gotovo pre nego što je počelo, nekadašnji kandidat za francuskog predsednika i današnji predsednik, Nikola Sarkozi, rekao je da bi trebali još od jaslica da nadziremo bebe koje imaju zločin u genima i da ih stavljamo u posebne institucije. Iz njegovih usta u Božje uši. Tako ćemo se otarasiti svih političara još dok imaju dva meseca.

Mixitron M. Storm:

--- Quote from: "mac" ---
--- Quote from: "angel011" ---Ništa novo. Psychology Today je još tokom devedesetih savetovao roditeljima da decu ne maze niti im pružaju ljubav, nego da ih uče da zarađuju.
--- End quote ---

Ali šta im to vredi ako dete nema gen za zarađivanje...
--- End quote ---

Utoliko bolje!

scallop:
Pomenuta teorija je dobra za losose. I kornjače tako rade, pa mladunci ako stignu do vode, a da ih ne pojedu ptice, rakovi ili štagod... Koliko sam posmatrao ptice i sisare, oni su, verovatno, glupi pa se trude. :cry:  :cry:  :cry:
Ovako debilnu teoriju mogu samo na Zapadu da smisle. Pa, navalite... :x  :x  :x

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version