NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > EZOTERIJA

Magijski rituali u praksi

(1/14) > >>

Truman:
Je l ima neko od vas ovde iskustva sa magijskim tehnikama poput kabalističkog krsta, pentagrama, srednjeg stuba isl? Znači samo praksa me zanima, da li je dala efekta...

HAL:
Има.
Искуство је предивно.
Искусио сам универзалну срећу, свеприсутну љубав према свим живим бићима, целокупно постојање видим какво заиста јесте.
Али има једна мана, та срећа је условљена техникама, није остварено трајно стање свести, већ само у виду туристичке посете. Зато ти саветујем да када не радиш технике, будеш константно на одређеним дрогама, које исто раде без цимања са крстовима и пентаграмима, неке је довољно само да лизнеш!

Надам се да ти је улазница довољно скупа да скапираш сарказам, и манеш се мантрака и некорисних работа  xtwak

Biki:

--- Quote from: Truman on 15-07-2012, 21:49:55 ---Je l ima neko od vas ovde iskustva sa magijskim tehnikama srednjeg prsta isl? Znači samo praksa me zanima, da li je dala efekta...

--- End quote ---
Ja ponekad primenjujem tu tehniku i sta drugo da kazem nego da je efikasna  :oops:, a dozivljaj je bozanstven  :lol:

Ghoul:

--- Quote from: Biki on 15-07-2012, 22:42:17 ---
--- Quote from: Truman on 15-07-2012, 21:49:55 ---Je l ima neko od vas ovde iskustva sa magijskim tehnikama srednjeg prsta isl? Znači samo praksa me zanima, da li je dala efekta...

--- End quote ---
Ja ponekad primenjujem tu tehniku i sta drugo da kazem nego da je efikasna  :oops:, a dozivljaj je bozanstven  :lol:

--- End quote ---

xrofl xrofl xrofl xcheers

lilit:
biki je suvi genije, više puta se pokazalo.  :lol: :lol: :lol:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version