DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > UMETNOST I KULTURA

DRTI SAnGITA !!!

(1/226) > >>

Son of Man:
otpala ti BRE kiNta...
ovde od danas idu, tj. od nocas od 3:21 sao SIK DRTI RIME pa cemo vdimo shta ce bidne ok ?  :lol:

ANDER-STEND ja SI pravim bend ?
Rakijica je TICu TEBRA sekund HEND
od ovoga tripchica napravicu si BREND
ANDER BRATE STEND ? apOkalipsa THE END ?
se razumemo i to ?
jer to je TEBREKS ZLO
kapirsh brTe koji imaM FLO ?
slusho sam ko mladji cak i VUDU GLO
SKALS, aj hev smol DIK bat BIGAA BALS  
maj problems ar FU MENTALS
iam lot of frend PALS
HELTER BRTE BRE SKELTER
slusho Sam YOT a slusho sam i SHELTER
nek mi ga poPljuga svaki tebra HEJTER
MeTal kor MOSH a zapravo kurci palci
na pljugi se sagnite braco "MEnTALCI"
SMESHNI STE ALO DOB'LIBISTEBATINE
al necu bijem pITCHKe, opsuhteno, shvatite ?  
Jer ko je MOSHnica Mentalac TAJ pichka Nije
jer MOSH meNtalca chak i PITCHKA bije !!!  

PLJUGANica opsuhtenZIJA
RICHL DRAZEN neam GIJA
PICHIM u svemir,
i osecam nemir,
BA-JAGA i INSTRU-ktori
ale-ala MOnTORI, divlje jagode...
Budisti imaju PAGODE
klanjaju gde dod se zagode
SHANGIJICA - BRTE BRE !!!
aLE, ALEEEEEEEEEEEajeeeee !!!  :lol:  :evil:

Son of Man:
if ju nou vot aj min
ju ar PART OF DIS SIIIIIN  :D
KUZ aj'M NOT klin  :?
ajm DRTI NOT from PARAC-IN   :evil:

BIO SAM KOMAN A sad sam ALKO-narko-holichar
iz Laze dOlazim jer je sluchaj VRLO KOMICHAN   :lol:
Budala sam i kreten a nikako OBICHAN
ove scene SMESHNE i vremena sam HRONICHAR !!! :wink:

Son of Man:
Tripujem Mansona ladno !!!

Brate meni bi bilo dojaja da napravim npr. bend sa nekom ono obichnom muzikicom, neki pankHC neki, jbmliga, neki najobichniji, samo da moze da se razume lepo shta vokal tu pricha, da se chuje ta porukica, a da tesktovi budu u fazonu tog DRTI REP fazona i sve bolesti da se ubace tu, znachi ono shto su radili PRTI da se to nastavi josh ekstremnije jer oni nisu ishli do kraja nisu iskoristili sve potencijale tog NAJJACHEG FAZONA IKADA znachi to shto rade npr. Necro, Jedi mind tricks, onda ovaj Ill Bill, i tako to samo da se napravi domaci fazon skroz, da to bude nasa prica a ne da pevam o nekim nekrofilijamaa a da npr. nisam u tom fazonu, znachi da bi mogao takvo neshto da pravish i da budesh u tome FU-LL iskren mora da imash jbga neka TA ekstremno losha iskustva u zivotu, znachi zatvori, Laze, Kovini, sve te SICK ustanove, uzasi svih vrsta, i ako ti onda sa tom prichom dodjes i ljudi to prepoznaju kao iskreno a u isto vreme i da ne budesh previshe ozbiljan nego da znash da se prvenstveno sebi narugash i da sebe isprozivash, da se unakazish al da bude iskreno SKROZ da bude pozitivno i da ima neku poentu a da ne bude chisti egzibicionizam, pazi OK je egzibicionizam jer bez njega taj fazon ne moze bez njega si stidljivi korovac/panker koji peva okrenut ledjima pognute glave i ono sve se neshto snebivash, znachi mora podignute glave da ustanesh da imash jaja da izadjes pred ljude na tom jebenom koncertu i da kazesh neke ZAISTA zajebane stari i zaista zajebane ISTINE koje bole, al bukvalno, znachi ko kad Moskri repuje kako je bio u zatvoru i trpo se u bulju, pazi to nije istina, nije on bio tamo ali mnogi ljudi su to doziveli znachi po tim zatvorima i josh svakojaka sranja mnogo gora tipa ko je bio po tim ustanovama za mentalno zdravlje tipa Laza a da ima barem malo inspiracije da ispricha te surove priche jer to ljudi vole, ljudi vole ono shto ne mogu da shvate, jbga ja prevodim te prichice o serijskim ubicama najestremnijim kanibalima i to Ed Gein, Dzefri madafakin Damer, Riki Razmirez, Gejsi, Ckhikatilo, znachi sve to znam napamapet, pogledo sve filmove, dokumentarce, prochito sve shto ima o tome na netu i ne samo o tome, o paranoidnoj shizofreniji, i ne samo sa NET-a nego i uzivo iz iskustva jer sam imao tu priliku da boravim na takvim mestima sa pravim ubicama, da upoznam i ove likove tipa ovaj iz Jabukovca, Novih Banovaca kojin su sekli ljude testerama, ubijali maljevima, klali majke svoje , rodbinu masakrirali, uzase pravili i da pricham sa njima da pokusham da ih skapiram da ih ne osudjujem nego da posmtram TO sa strane kao dokumentarac da saosecam sa njima da osetim tu empatiju jebenu za lika koji je ubio svog najboljeg druga i dao ga kerovima da ga pojedu sachuvao samo shake u frzizu GDE CESH DALJE OD TOGA,gore nema jbga. Samo josh serijskog ubicu pravog onog klasichnog nismo imali a sve ostalo jesmo u Srbiji, a bice i serijski samo za koju godinu to 101% , to je tako jbga, potencijal je tu treba samo da pukne TO SRANJE DA IZADJE na VIDELO TO SHTO SE GURALO POD TEPIHE, TE TAJNE O KOJIM SE CUTI, CHEGA SE LJUDI STIDE I MESTO DA SE LECHE I DA OTVORENO PRICHAJU O TOME DA SE REASHAVA TAJ PROBLEM OKRECE SE GLAVA i onda kad se desi Jabukovac , Novi Banovci svi se chude, e kurac malo...skreno sam sa teme ali kapirate me shta ocu da kazem ja se nadam ?

Znachi da im ponudish neshto ZAISTA ISKRENO i DRUGACHIJE al dzaba brate kad ja nemam sa kim da radim to u Beogradu jer je svakog kao blam neki od ko zna koga, svi se jbga foliraju i moralishu mi kao, i sad ja kad bi izasho ispricho tako neku surovu proichicu koja stvarno jebe kevare, ono kapiram da bi ljud stali i kao brate shta ovaj pricha, to je ta jedna strana priche ali polako bi se pojavili ljudi koji kapiraju fazon znachi koji to mogu da shvate na pravi nachin i da se to plasira da se napravi ludnica, da se ispraznish na toj bini, ne bukvalno jbga ko GG Allin kraljchina nego ono verbalno barem i jia mislim da bi to bilo dojaja, ja chak imam i rime ima sva zla Srbije u glavi i shire, imam te neke surove likove koji su svakakva zla pravili po svetu i ono ja mislim da je vreme da se pokrene ta prichica i kod nas ali ja kazem ja ne bi radio pravi rep jer jednosatvno nisam reper a i ono ta rep scena domaca to je smeshno jer su u publici 90% mladji maloletnici koji su blago retrardirani i zato za ovaj SRPSKI NECRO fazon treba malo drugachija publika a ja tripujem da je to ZA POCHETAK ova HCpunkanarhogrindcrust-trt-mrt jbmliga , to je to...e sad josh kad bi nasho ko bi imo jaja da svira to i da se "blamira" tu sa mnom po Srbiji po tim klubchicima da pravimo sranje KOJE ZAISTA NIJE SLATKO (POZDRAVLJA VAS MLADIC RATKO  ) to bi bilo TO i jbga napravili bi prichu dojaja i ono bilo bi zezanje full i konachno bi krenula ta scena jer sve ovo me zaista brate smara, al bash me smara...

Znachi pazi kad ja sad pre slusham onog MC MONOGAMiJU koji je isti Moskri, koman i to (mada nisam ni ja puno "bolji" realno), ono FULL, al ima tu neku ekstremnu prichu tipa kad se tetovirash tetoviraj se dok imash mesta na kozi, kad se gudrash gudraj se brate do SMRTi a nemoj da se folirash, ili JESI ili NISI, i znachi takav je bio i MOSKRI i zato mi je on tu najbolji bio, jbga umro je al je napraviO ludnicu koja ce biti zapamcena jbga i ono NIJE uludo protracio taj zivot po meni neko je neshto ostalo iza njega, bolje to keve mi nego da je bio obichna kvarna narkomanchina ko vecina nas, ovako je dechko bre bio dobar ko lebac i ono ta gudra ga je inspirisala jer je i ovako bio inspirisan i bez nje a na njoj bi se skroz OTVORIO i ono kad ga je prosipao on ga je prosipao do kraja !!!

Samo josh da nadjem ko ce da mi svira to sranje  
Ako ima neko iz BGD ili svejedno odakle a ko je u tom fazonu ko moz' da skapira te "boleshtine" i ko zna taj NECRO fazon taj DRTI SIK fazon, ZNACHI NAJSUROVIJA ISTINA O SRBIJI I O LJUDIMA OVDE I PREKO nek mi se javi, jebesh muziku, znachi ne trebaju mi nikaki kurci bubnjari nadrkani-istrenirani, nego brate samo ekipA sa jajima koja moze da TRCHI TO SRANJE shto kazu ovin domaci reperi jbga  

Znachi AKO ZNATE BILO KOGA KO OCE DA SVIRA TO, znacho ZLOZLA na DNUDNA fazon i zaista istinite priche iz tih SRANJA SRSKIH DOMACIH A NASHIH NEK MI POMOGNE JER ZAISTA IMAM DOSTA TOG SRANJA NAGOIMILANO KOJE MI LEZI TU, I ONO AKO USKORO NE IZBACIM TO IMA DA PUKNEM S MOZGOM SKROZ NASKROZ, zaista sam na kraju, znachi il cu praviti DRTI HCpunk bend il cu da pravi DRTI BLOG da ga tako krstim, znachi pomagajte ako boga znate jbga niko nece sa mnom, svi me brate neshto bojkotuju, ili ko zna shta tripuju, misle tipa "klonimo se kretena, budale on je bio vamo tamo radio je to i to jbga jESAM jeo sam GOVNA, pravio sam SRANJA i ispashato sam VERUJTE MI sasvim dovoljno za to ali mi TO sada daje za pravo da uradim neshto ovakvo jer retko ko ima ta sranja u sebi, znachi sa te nase HCpunk scene retko ko...znachi necu ja sad tu nkom da se ispovedam jbga ali ono kad budemo napravili taj bend to ce biti TO, ne mora samo moje sranje nego ono svi zajedno sve i boleshtne svih vrsta, osta zelja pusta, shanjeSVR u usta, i nishta fensi nishta foliranje samo DNO al ISKRENO !!!  

Jbte gledam bash : danas svi imaju po tri-cetri benda a sa mnom niko nece, znachi brate pa nisam valjda tolko losh pobogu ahahahahaha   , mislim jesam  ali ono ne u tom negativnom smislu, javite se na PM opushteno jer ja ne mogu vise da molim ljude da sviraju sa mnom pa da mi se vade tipa jao kao sviram u 3 benda, ma pushi mi kurac, kazi mi lepo necu da sviram sa tobom jer si bio tamo-vamo, lezo ovo-ono, radio to i to, kazi sve u lice a ne ko pichketine neke iza ledja, i ono takvog ko mi kaze to u lice cu da poshtujem FULL jer ima jaja i brate dosta mi je vishe tog foliranja bre imam 30 godina SRANJE NIJE SLATKO vishe, nema foliranja, il cu da napravim bend i da to kanalishem ili se vracam u TE institucije ili cu da napravim neko pravo sranje i da zavrshim sa TIM zivotom jer dosadno mi je vise, znachi nije zanimljivo vishe uopshte. jbga stigo sam do KRAJA i odgledo sam sve te horrore sve te dokumentarce, shokumentarce, onda onaj film kad Checheni kolju on Ruske vojnik 16 minuta i nishta me vise ne dodiruje, znachi sledeca je akcija ili cu ja da napravim neki masakr (GISTRO) ili cu da se ubijem i da zavrshim sa tim jer ne mogu vise. Znachi bolje je da napravim lepo bend da to bude zezanje drzuzenje nego da se pretvori u neko pravo ZLO !!! Zar ne ?

Pomagajte akoboganeznate !!!  :lol:  :cry:        

DZOIN D fakin FAJT SAPORT D SIIIIIIIN !!! :evil:

Son of Man:
"Niko nece da ima posla sa budalom" je fazon kao shto sam i pretpostavljao  :mrgreen:  :lol:   :mrgreen: :?  :mrgreen: tako da ono, prinudjen sam da pojacham ovaj marketing, da ponudim neka reshenja a ne da valjam machku u dzaku. :evil:  

Znachi ovako :

1. tekstovi prvenstveno na SRPSKOM pa tek onda na beogradskom, na engleskom, pa nemachki, slovenachki, purgerski, tovarski, sarajevski, banjaluchki, makedonski i GRCHKI naravno jer to se podrazumeva...

2. MUZIKA : Nashi tekstovi i nista prepotentno od MUZIKE jer "semplovacemo" malo Stonewall, malo Stand Point, Unison, The ANSWER, STRIVE fo' MO', BREJNSTORM, pa i strane bendove, pa i ce pretvaramo domaci SFRJ rok u HCpunk pesmice, itd. etc. znachi old skula RULA fazon i bice to OK, onda naravno moz' pravimo i GISTRO svoju muziku, ma zezancija, znachi to je opushteno, muzika je najmanji problem  ;)

2.1.  KRITIKA : nikakav hejt samo istina, znachi 'ocete istinu ? Mi cemo reci istinu, nije problem...jbga mora malo da ko fol boli "jer SAJKO to voli"  :!:
A ako neko pokusa da kao nesto uzvrati tipa ovi neki metalkor qrrrci ZNA SE
Znachi JBGA daj poshtovanje DA BI DOBIO poshtovanje...i to je TO !!!  :D

3. PUBLIKA : publika nije problem jer je NEMA !!!  :?  :x  :evil:
Al naravno mi IMAMO svoju ekipu od minimum 10 ljudi standardnih (al ne sektashki fazon, elitizam i foliranje) koji idu na svaki koncert zato jer nam se moze...ko zna taj ZNA o chemu pricham, znachi opushteno  8)

4. STAVOVI : DIY je SLAB ZA NAS i OVO CE BITI JOSH "GORE" OD TOGA, ko sto rekoh jbga : ZLOZLA na DNUDNA !!! :cry:  
CD-ovi ako ih bude bice dzabaka, majice ako ih bude najjeftinije, duksevi najjeftiniji, karte najminimalnije znachi ima da obaramo TE cene da rushimo SISTEME, bez IKAKE DILEME da se rugamo ovim GISTROISTIMA i bice to OK !!!

5. GIGOVI : sviramo svuda al ne sa svakim naravno, jer ono naravno da necu da sviram sa bendovima tipa jbga, znate na koga mislim, na ove jajare razne i sve ce biti TRANSparentno uskoro  :D  

6. PRICHA izmedju pesama : SKITOVI RAZNI (imam ja toga gomilu, iz dokumentaraca, iz shokumentaraca, filmova nadrkanih i tako to) + pricha ISTINA + maltretiranje razmazene publike a ko se buni ZNA SE !!!
Sa koncerata teramo likove koji nam se ne svide, znachi bolje da imamo 5 ljudi na koncertu nego 200 nekih retardiranih  i da mi tu stoje neke kao utripovane FACE sa scene i da cute ko pichke a posle ogovaraju...jbacemo im mamarE, ima da ochistimo folirante sa TE scene...ZNACHI VERUJTE MI...MOZE nam se...jer ZNA se zashto, ocete HARDKOR dobicete PRAVI HARDKOR a ne jadnu kopijicu fazona od preko...

5. PRAVILA : nema pravila sve je dozvoljeno ali TIPA ako je mali klub NEMA ZNACHI PUSHENJA, dogovorimo se lepo ko ljudi i to je OK, naravno ako nije guzva NEMA PROBLEMA, moze da se pale pljuge ali ako je ZLO ne moze i kraj, nema shta tu mnogo da se filozOfira, to je LOGICHNO jbga..

Ko se BIJE zna se...

Ko pravi bilo kakvo sranje koje ugrozava druge isto ZNA SE  :D  

6. ART : ZLOZLA na DNUDNA !!! To necu da otkrivam SAD jer nije fora, SVE CE BITI JASNO UBRZO i uvek novi tripovi, nikad isto, nikad smor !!!

Jel treba josh ?   :!:

nikakav problem.. :)

E da , tesktovi VEC postoje u mojim glavam i tudjim i ne samo u glavama svuda gde ih nadjemo uzimacemo, otimacemo, jer to je sve nashe BRE, samo ce da se izbaci to u formi da moz' se otpeva se razume i toa e toa ushte edna doza i nema bol i nema strav !!!   :wink:

PRIMER PRVI :

"PEDO FILI PEDO PAHO MIJE,
ISPOD MANTIJE KURCHINA SE KRIJE"  :evil:  :lol:  :cry:

...i tako dalje , to kad krene to ne moz da stane jbga i zato ima gomilica FU-LL pesmichica...NEMA LAZI NEMA & FOLIRANJA !!!  8)  :lol:

MISHLJENJE CHITAOCA KOJI NE KAPIRA FAZON :

Shta je istripovala ova budala, shta on misli da je ?! :?

ODGOVOR :

TIME WILL TELL !!!  :wink:

KOMENTAR stanovitog GO'LA :

HU MEJKS JU TINK WI KER ?

ODGOVOR :

BAT BRTE HU MEJKS JU TINK AJ KER IF JU KER or WOTEVA' i to A ?  :evil:  :?  :lol:

ANDERSTEND ? :?:  :twisted:

Son of Man:
A ako neko sumnja da ovaj fazon nece proci u Srbiji jer je kao rano josh evo i dokaza, crno na belo kako ljudi kapiraju taj rad :

Pre jedno 3-4 nedelje od kad je pocheo ovaj obrachun rezima sa onima koji su ih realno i doveli na vlast 5. oktobra, bila je neka prichica o tome na forumu TRIBINA i uglavnom dogovarali smo se da se napravi neka parolica i naravno neko se setio jedne moje pesmice iz SRNN kampanje kad smo izmedju ostalog na SKC-u 2003. prozivali ove politichare stoku.

Ishla je pesmichica ovako :

"MI VAS U FOTELJE VI NAS NA MARDELJE
Dok su crte Chedine sve deblje i belje"

Tad je Cheda bio na vlasti, posle streljanja Djindjica od strane istog tog rezima, pa zato...

Pa su prvo u Kragujevcu Red Devilsi to odradili a onda i u Nishu Meraklije (FU RISPEKT za obe ekipe) :

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version