NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

EMITOR 446

(1/6) > >>

taurus-jor:
Evo ga, dugoocekivani letnji broj. Jedan od najdebljih redovnih Emitora u njegovoj istoriji. Ima shta da se procita.

Kupih juce, a iz onog shto sam do sada procitao/video mogu da zakljucim:

NASLOVNICA: Odushevljen sam grafickim resenjem i uklapanjem boja. Kvalitet papira malo slabiji, ali ovo su bile vanredne okolnosti. Skidam kapu svima koji su doprineli da omot broja 447 bude ovako lep.

UVODNA-REC-KOJE-NEMA-A-IMA-JE: Shta da vam kazem - trademark Johnson Bronson.

STRIPOVANI JOHNSONOV INTERVJU SA DRF-OM:  :lol:  :|  :!:  (ili, hochu josh ovoga da citam)

KOLUMNE: Procitao dve od tri - Otoa i Gavru pred polazak na posao, a Ratko mi ostaje za veceras. Vala, svaka cast i jednom i drugom. Oto me sa mr Kuncom nasmejao do suza, Gavra sa pijancima vrcao od lucidnosti.

RECENZIJE: Narode, obrati paznju: nikad bolja Milosheva recenzija. Nisam gledao Miracle Mile, ali je sam tekst toliko nadahnut da sam imao utisak da citam jako dobru prozu. Vrhunski literarno, bez prepricavanja, bez proseravanja. Moj san snova. O ostalim recenzijama kad ih (veceras) procitam.

PREDSTAVLJANJE AKTIVNOSTI U KLUBU + KVIZ: Fanovski, duhovito, kako valja i trebuje.

PRICE: Za sada sam procitao Otovu "Retku krvnu grupu". Vampirska, halucinogena tvrda detektivska prica sa vrlo uspelim obrtom. Vidi se da je pisanju prethodila temeljna priprema. Pripovedanje "vuce". Samo komplimenti.

Zivo me interesuje Phyzzyjeva prica. Proshli put me je odushevio prvim delom eseja o video igrama.

Boban:
Moram priznati da sam nabasao na nekoliko recenica koje su me naterale da se zamislim nad nekim stvarima.

S.:
Stoj, tauruse! Pitanje - mozda sam debelo posenilila (pazi, nije iskljuceno) ali jesam, cini mi se, citala pre neko vece pricu pod naslovom Retka krvna grupa u Emitoru broj 445. Tvoj opis odgovara onom procitanom, u cemu je stvar?

Lurd:

--- Quote from: "S." ---Stoj, tauruse! Pitanje - mozda sam debelo posenilila (pazi, nije iskljuceno) ali jesam, cini mi se, citala pre neko vece pricu pod naslovom Retka krvna grupa u Emitoru broj 445. Tvoj opis odgovara onom procitanom, u cemu je stvar?
--- End quote ---

Ili ti lažeš ili jor Opet-nešto-pomešao©.

S.:
Vidim ja, krv ce da padne... Kako te, BRE, nije sramota, a? Kamo postovanje za godine, tankocutnost krhkog zenskog bica da ne pominjem - ti meni, tek tako, "lazes". Da sam ja na tvom mestu iduci put bih itekako dobro razmislila pre nego uzmem sta iz mojih (svojih?) ruku. Tako.

A, inace, da priznas da postoji mogucnost da ja ne lazem, niti sam posenilila, a vala i da taurus govori istinu?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version