NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

Časopis UBIQ

<< < (4/102) > >>

Izitpajn:
Nikad nisam percepirao forum.hr kao mjesto gdje se ozbiljno raspravlja o SF književnosti, pogotovo domaćoj. Jednostavno, profil ljudi koji tamo zalaze nije takav. Mislim, pogledaj najpopularnije topice: Harry Potter, Buđola, gomila TV serija, Warhammer, Tolkien, neko vrijeme i onaj fantasy tip šta je umro nedavno...

Bab Jaga:

--- Quote from: "scallop" ---
--- Quote from: "Bab Jaga" ---Zanimljivo kako ovdje ima 11 odgovora na ovu temu, a na forumu.hr - niti jedan.
--- End quote ---

Nažalost, vaši hr-ču, a naši su sr-ećni da se neko vratio u sedlo. Jašite samo, bez domaćeg SF-a nestaje i čitanje stranog! :!:  :!:  :!:  :!:
--- End quote ---

Shvatit ću ovo kao kompliment mom znanju hrvatskog (gdje je libe?)  :lol:

scallop:

--- Quote from: "Bab Jaga" ---Shvatit ću ovo kao kompliment mom znanju hrvatskog (gdje je libe?)  :lol:
--- End quote ---

Ne bi bilo zgodno da se izvinjavam. Moglo bi se pomisliti da se neko naš našao uvređen što je proglašen za nekog njihovog... :oops:  Ma, i ja znam hrvatski. Znam ceo HBS, ba!
Ustvari, dobro je što oni rade, a nije dobro što mi ne radimo. :)
Za Libe je sad nadležan Ghoul. Mene je izbacila iz klana. Klanjam joj se. :cry:  :cry:  :cry:

PTY:
Ah, šuš jor buš, old badi.
A činim ti zapravo opaku uslugu, samo nisi svestan toga: ja sam ti klan od jednog čoveka pa se bolje ti drž Bobana. Profitvajz, biće ti bolje nego sa Libe.

(bar dok se isti ne zajebe pa javno opljune nekog ko ima ili govnjivu motku ili starijeg brata.    :evil: )

PTY:
Glede teme, slažem se sa ovim što poručujete ti i Kornelijus. Mada, to je lako reći i svako će se u principu složiti sa time ali kad se stigne do niti-griti staf, te granice se strašno lako zamagle...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version