DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > ISTORIJA, DRUŠTVO, POLITIKA, RELIGIJA...

SERBIA TODAY

<< < (4479/4521) > >>

džin tonik:
ti bi bio bato umjesto bate?

mac:
Ta istorija južnoslavenstva je opšte poznata ovde. Bata je samo jedini uporan da tebe upozna sa njom.

džin tonik:
ja nit' predstavljam "juznoslavenstvo", nit' nesto predlazem. ne razumijes. plus, da bi nekog upoznavao sa necim, moras procistiti historiografju od rusoturskih podvala. a i ne moras, hrvati i srbi su dva naroda. slavenima je svejedno hocete li vi u rusotursku dzamahiriju ili u sf. ako zelite u dzamahiriju, nastavite po obicaju. ako zelite u sf, spojite se sa istinom. kad se spojite sa istinom, rijeseni su svi problemcici oko srpskog pitanja, pitanje ne postoji. ako se ne spojite, zabavljate se u rusoturskom svetu.

dark horse:
Ne znam, ovi hrvati su mi toliko beznadežni, ne valjaju im nemci, ne valja im EU, pa sad opet smišljaju nekakvu slovensku federaciju (sic)... samo, ne znam od kada su to persijanci sloveni, i kako se oni uklapaju u sve to, nije mi jasno... mislim da će ipak morati sebi da odsanjanju neku blisko-istočnu uniju, recimo sa hrvatski persijanci sa turcima i arapima!  :|

džin tonik:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version