Author Topic: Akcije i reakcije na sajtovima za prodaju igara! Steam, GoG, Zavvi, Base...  (Read 160725 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Petronije

• 4
  • 3
Inače, igrao sam malo Deponiu, p&c avanturu kojom nas je epic častio, nije hrđava, ko voli.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk

Meho Krljic

• 5
  • 3
Deponia ima još milijun nastavaka, pa je valjda ovde nada da ćemo, igrajući prvu igru iz serijala, pohitati da kupimo ostale. Ja se samo nadam da će narod jednom doći i do There is No Game: Wrong Dimension...

Enivej, dok čekamo da se otključa Alien: Isolation na EGS-u, samo malo podsećanje za osobe koje poseduju Playstation 4 (ili, čak Playstation 5 mada statistički takvih ima skoro pa zanemarljivo malo): Sony nam je u okviru Play at Home inicijative (kao, nemojte napolje, ima virusa) posle nekoliko vrlo finih indi igara od prekjuče na raspolaganje stavio sasvim besplatno (bez PS+ pretplate itd.) i svoj veliki hit Horizon: Zero Dawn i to kompletnu ediciju, sa sve masivnom DLC ekspanzijom The Frozen Wilds. Naravno, kasnije ove godine izlazi nastavak The Forbidden West pa je ovo i malo strateška odluka. Ali svejedno lepo da nude za dž nešto što je objektivno vrlo skupa igra, pa makar i stara četiri godine.

Kako ja igru, sasvim slučajno, upravo privodim kraju (već bih je završio ali se The Frozen Wilds pokazao zabavnijim od osnovne igre) možete očekivati i moj prikaz ovih dana ali svakako ću reći da je po ceni od ništa ovo više nego vredno uzeti i igrati. U ponudi je do 14. Maja, pa, eto, ko može nek uzme.

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Алиен: Исолатион откључан! Навали народе! Има и некакав Хенд оф Фејт 2, појма немам шта је то, знам да се тако звао други наставак Кирандија серијала.

Linʞᴉn

• Arhi-var
  • 3
  • Kuća Rotsčajld
Deponia ima još milijun nastavaka

Uf, al si me naložio ovom rečenicom, pa pojurih da ih sve skinem.

Nažalost, Deponia serial ima samo 4 igre, poslednja je izašla 2016, sa prilično konačnim nemogućim-za-nastaviti krajem.

Taj kraj je kasnije u potpunosti iskopiran za Netflixov Dark. Isto nemci.
"Koga briga za to što govore, ako nemaju muda da ti kažu to u lice?" - Toni Soprano

"Ako bismo ljudima oduzeli njihove iluzije, koje bi im zadovoljstvo onda ostalo?" - Volter

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Na Epicu besplatan Idle Champions of the Forgotten Realms

Meho Krljic

• 5
  • 3
Meni ovo u fullu izgleda kao mobilna igra privoljena na PC ali vidim da na Steamu ima Mostly positive ocene pa, ajde, ne košta ništa da je priključimo kolekciji...

Tex Murphy

• 4
  • 3
    • Radioaktivna aleja
Nemam pojma sta je do djavola to, ali dzaba je, pa...

Meho Krljic

• 5
  • 3
Pošto je krenuo sudski proces Epic protiv Applea, sad je većina vesti koje čitamo vezana za dokumente koji su se obnarodovali tokom istog, pa imamo i ovo:

Here's What Epic Paid To Give Away All Those 'Free' Games

mac

• 3
    • http://www.facebook.com/mihajlo.cvetanovic
Na Epicu besplatan Pine.