NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > TEORIJA I PRAKSA

LAVKRAFTIJANA - Vladimir Zavadovski & Boban Knežević

(1/9) > >>

Boban:
Izvadak iz Nekronomikna 2, svojevrsni enciklopedijski leksikon pojmova vezanih za Lavkrafta koji su sakupili, priredili i napisali (kako koju odrednicu) Vladimir Zavadovski i Boban Knežević. Knjiga ima 224 strane u koloru, ilustrovana je sa preko 500 crteža i fotografija, ima preko 500 odrednica koje obuhvataju sve segmente Lavkraftovog stvaralaštva, uticaja i interesne sfere. U okviru knjige pridružen je i Uelbekov kompletan esej o Lavkraftu, takođe bogato ilustrovan.

fidus_vincit_87:
Uzeo sam Nekronomikon 2 knjižurinu, prezadovoljan sam sa enciklopedijskim i proznim dodatcima.

Boban:
Ivkov definitivno namerno piše Gulovo prezime pogrešno, mada nije bilo razloga da se uopšte pominje, kao ni ABN i Draskov.
Doduše, omašio je i u samim autorima knjige, dakle, Zavadovski i ja nismo priređivači, nego autori.

Ghoul:
prema 'autorima' i - 'kritičar'.  xrofl

debil koji ne vlada ni elementarnom faktografijom, nesposoban da piše o sadržaju knjiga koje prikazuje iznad nivoa prepričavanja i kretenskih ćaskalačkih digresija.

moron kome u tikvu nije ušlo da ja nisam 'prof. dr' čak ni nakon što sam mu pisao mejl o tome i sve objasnio...

Boban:
kao što rekoh, zajebava te... jebeš faktografiju, ovo je videlo 20000 ljudi, možda neko i kupi knjigu.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version