DRUGA STRANA SVETA (prostor za potpuno ne-SF&F teme) > MUŠKO-ŽENSKE PRIČE, DOM I PORODICA

Pivo

(1/74) > >>

Mark:
Da ne oftopikujem Gej paradu ...

--- Quote from: scallop on 14-09-2011, 08:03:57 ---
--- Quote from: Lord Kufer on 14-09-2011, 01:18:48 ---Skopsko pivo je mnoooogo bolje...

--- End quote ---

Сакам Скопско!

--- End quote ---

Nikada mi nije bila jasna ljubav ka Skopskom! Uvek sam ga smatrao sasvim prosecnim, bez ikakvih osobenosti, u klasi sa BIP-om, svakako ne boljim od Lava i Jelena.

PS

Koliko je piva koje sam pio a vise se ne proizvode (ili se tesko nalaze u mom kraju): Pancevacko, Zrenjaninsko, Vrsacko, BIP,  Stork, Petao, Ritisevsko (jbt!), ... A je li zna neko da li se proizvodi i kakvo je sada Pecko pivo?

Джон Рейнольдс:
Pećko pivo je u jednom trenutku bilo zaista među najboljim, ako ne i najbolje.

Mark:

--- Quote from: John Reynolds on 14-09-2011, 17:56:46 ---Pećko pivo je u jednom trenutku bilo zaista među najboljim, ako ne i najbolje.

--- End quote ---

Uh, slazem se! Bilo je toliko dobro da je valjda jedino njima prolazilo da ga prodaju u onim simpaticnim malim (0.33) flasama ... :-)

Stipan:
Dakle stigosmo do zasebnog topika. Pa bilo je i vreme, pogušismo sve topike unaokolo...  :lol:

pokojni Steva:
Bilo i ostalo bi, jedno i jedino, da banda to nije sjebala:

Zaječarsko je bilo baš dobro krajem devedesetih. Njih su Turci apili, ili...? U isto vreme, možda malo ranije, Bečejci su pravili opako crno pivo. Trimovalo je noge ko satarom!

Nikšićko, krajem osamdesetih, uf! Kad zapeni u ustima  xrotaeye

Nemrem prežalit stari BiP i Zrenjaninsko  :cry: :cry: :cry:

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version