NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > Dela domaćih autora u pripremi

ZNAK SAGITE 2011 - domaći autori

(1/2) > >>

Boban:
Bio je jedan plakat na ovogodišnjem sajmu knjiga koji je uspeo svima da promakne.
Nisam ja ni hteo mnogo da ga promovišem, jer smo se svi umorili pomalo od najava koje se nikada ne ostvare, ali sada je prilično izvesno da će se ove knjige realizovati u naredna dva meseca.
Fantastične biblioteke više nema, a edicija Znak sagite je dobila podnaslov: FANTASTIČNA BIBLIOTEKA.
Od ovih šest naslova tri su romani, dve zbirke priča (i to praktično kompletni opusi - Lazović i FIpa - naslovi za te dve knjige još nisu definitivno određeni, ovo su radne verzije), a jedno je povezana zbirka priča (Verigaši) što bi neki nazvali mozaik-roman a ja ne bih, no, to i nije toliko bitno.

Ako se svemu ovome doda novo izdanje Tamnog vilajeta 4 i ako se naravno sve to realizuje u dogledno vreme, smatraću ovu godinu prilično uspešnom.

scallop:
Dobar spisak. Stavi me i u pretplatu, ako treba. Samo nemoj da čekamo kao na Emitor i prateća izdanja LK.

Nightflier:
Sjajan spisak. Idealno za nas mladunce, koji nismo stigli da se upoznamo sa tim autorima.

zstefanovic:
Занимљив овај списак од пре годину и по дана... Игноришући тада најављене датуме, сад гледам шта је у међувремену објављено и шта ће ускоро бити.

План ће изгледа бити испуњен у сваком погледу.

Boban:
Ja planove ispunjavam u svakom pogledu osim vremenskom...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version