NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > EZOTERIJA

NEKO NAS POSMATRA!!! ОДСЕК ЗА ФАНАТИКЕ

<< < (2/21) > >>

angel011:

--- Quote from: "Zika Kisobranac" ---
Kožica mi treba. Kako ću bez nje
--- End quote ---

?!

Meho Krljic:
Dr Savo Bojović je patentirao VEP, on sigurno zna ponešto o penisima. Ako on kaže da kožica treba da ostane tu gde jeste, ko smo mi da sumnjamo!!!

Cornelius:

--- Quote from: "angel011" ---
--- Quote from: "Zika Kisobranac" ---
Kožica mi treba. Kako ću bez nje
--- End quote ---

?!
--- End quote ---

Ne treba se cuditi. Dovoljno je procitati sta kaze Dr Savo Bojovic, eminentni strucnjak za seksologiju:

"Dr Savo Bojović objašnjava da kožica na penisu nije tu slučajno.
- Čim je stvorena, verovatno da ima i neke funkcije, koje još nismo otkrili. Može lako da se desi ista stvar kao sa slepim crevom. Naime, ranije se verovalo da ono nema nikakvu ulogu u organizmu, pa su ga lekari masovno uklanjali. U Nemačkoj se to čak radilo tek rođenoj deci. Otkako je utvrđeno da taj organ ima značajnu imunološku ulogu, stručnjaci su počeli da drugim očima gledaju na njega. Možda je tako i sa kožicom na penisu - istakao je dr Bojović.

Znaci, kozura na penisu mozda ima zastitnu ulogu. Ko zna. Na primer, na frontu. Kada vojnik nije poneo maskirno odelo, on na sebe navuce kozuru od penisa i tako se zastiti od bolesnog neprijatelja koji ne moze da ga raspozna spram pozadine. Ima i drugih naucnih pretpostavki, ali o tome u sledecoj epizodi narodske sprdacine zvane "Kurir".

Tex Murphy:

--- Quote ---Dr Savo Bojović je patentirao VEP, on sigurno zna ponešto o penisima. Ako on kaže da kožica treba da ostane tu gde jeste, ko smo mi da sumnjamo!!!

--- End quote ---

:P  Kakav si ti musliman???

Tex Murphy:
Inače, mislio sam ovde da iznesem svoje desničarsko viđenje situacije sa sidom, ali sam odustao.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version