FANOVI, MANIFESTACIJE, SAJTOVI, BLOGOVI, UDRUŽENJA... > KOMPJUTERSKE IGRE, VIDEO IGRE, RPG, KLASIČNE IGRE...

Akcije i reakcije na sajtovima za prodaju igara! Steam, GoG, Zavvi, Base...

<< < (349/352) > >>

Meho Krljic:
Ooooh, Hell is Other Demons, konačno!!!!!!!!!

Tex Murphy:
Никад чуо ни за шта од тога, ал што је џаба...

neomedjeni:
Pretpostavljam da svi znamo da je u toku velika letnja rasprodaja na GoG-u. Samo ću da napomenem da je GreedFall, poslednji RPG kompanije Spidres koja je poznata po tome što svakih nekoliko godina bezuspešno pokuša da na ovom polju izbaci veliki hit (Technomancer, Mars: War Logs) na prilično dobrom popustu i košta samo 17 evra. Ponudu smatram povoljnom jer sam čitao utiske iskusnijih igrača koji tvrde da je sa ovom igrom Spider zapravo uspeo da izbaci na tržište nešto kvalitetno, ako već ne finansijski isplativo.

Takođe, Kingdom Come i ELEX su na odličnim sniženjima.

Meho Krljic:
Na EGS-u besplatni Hotizon Chase Turbo (trkačka igra) ali i, u ime tridesetovog Sonicovog rođendana i - Sonic Mania. Ja nemam nekakav veliki sentiment prema Sonicu, ali ovo je bez sumnje jedna od najboljih igara u kojima je učestvovao pa ako volite Sonic 1-3, Mania je obavezna.

Calavera:
o horizonu imate moje utiske na šta igramou™, vrlo zabavna i vrlo arkadna trkačina, pa ko voli...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version