NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > PERIODIKA

KNJIŽEVNA FANTASTIKA (almanah)

<< < (2/8) > >>

Edgar Alan Chumak:

--- Quote from: kimura on 18-05-2014, 17:55:12 ---Lepo, ali gotovo sve ove priče sam već čitala. Moglo je i malo svežije.

--- End quote ---

koliko para, toliko muzike.
od idućeg broja biće bolje - ili ga neće biti.

Josephine:
mogao je neki konkurs za priče da se organizuje... naravno - sa strogim kriterijumima, pa ako ih nijedna priča ne ispunjava nikom ništa. čemu promocija već promovisanih pisaca (isključivo)?

nadam se da će biti sledećeg broja, ovo odlično izgleda :)

Kunac:
Nemojte da ste tako strogi,,, Ovo izdanje nije namenjeno isključivo hardcore SF/F/H fanovima već je zamišljeno i kao inicijacija... Ponuditi najbolje, provereno, taj rad...

Josephine:
Ko je strog?

Ne razumem zašto ljudi kritiku uvek vide kao negativnu i/ili je se plaše. Kada mene ljudi opljuju (bilo prijatelji, bilo neprijtelji, al posebno ovi prvi), ja odem kući, pa razmislim jesam li i gde pogrešila, da li je bilo svesno ili nesvesno, da li mogu drugačije sledećeg puta... Eto, opljunu Meho mene na temi Srbija danas, i ja znam da je to jer od mene očekuje više. Razmislih o svom postupku i shvatih da je bilo nesvesno i benigno i ne tako strašno, ali opet razmislih i ućutah o karmi. Kritika (dobronamerna, pa čak i zlonamerna) je najbolje što može da nam se desi.

A i pohvalih almanah, zar ne? :)  Ma svetski izgleda. Volela bih i neke fotke unutrašnjosti časopisa.

Kunac:
Opušteno! :-) Ovde smo svi prijatelji.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version