NAUČNA FANTASTIKA, FANTASTIKA i HOROR — KNJIŽEVNOST > TAMNI VILAJET: gde, kako i zašto objaviti priču, roman...

Konkurs za SABLAZNE PRIČE

<< < (3/5) > >>

Stipan:
E moja Kimura, uvek može i jače i bolje. Samo treba hteti i smeti.

Аксентије Новаковић:
Konkurs Sablazne priče je završen.

Na e-mail adresu tortilja2017@yahoo.com stiglo je 90 radova, od kojih je odabrano i uređeno 12.

Odabrane i uređene su priče sledećih autora:

Milovan Lalović: KRIDONOVO PROROČANSTVO & KVANTNI TORANJ

Tihomir Jovanović: PUPAK SVETA

Mirnes Alispahić: ONI

Andrea Bauk: KULT UŽARENE KRUNE & SOBA 238

Dorijan Nuaj: BORDEL BIOMEHANOIDA

Tamara Babić: IMA LI VEČNOST MIRIS?

Snježana Prlić: VRAGODAVCI

Mladen Stanisavljević: DAVID I NJEGOVA SREĆNA ZVEZDA

Petra Rapaić: KAD RUŽA ZAMIRIŠE

Stevan Šarčević: ZAVISNOST

Zahvaljujem svim autorima na učešću.

Aksentije T2 Novaković

Boban:
Pošto je pominjanje lika i dela Stojana Popivode aka Nuaja u bilo kakvoj alotropskoj modifikaciji najstrože zabranjeno na ovom forumu, nećeš više smeti da pominješ ovo izdanje ovde.

Аксентије Новаковић:
Како то да је дозвољено постовање слика са његовог блога, писање и копирање текстова са његовог блога, и помињање назива његовог блога - и то не било где на твом форуму, него на Радионици, а мени се забрањује да спомињем издање у коме се између десеторо аутора налази и он, који нема никакве везе са осталих деветоро аутора?
Због једног од аутора иде забрана на све остале, као и на издање?
Имали смо и још увек имамо забрањену србску историју, а од сад имамо и забрањену србску фантастику???

Boban:
Nisam video, sad sam pobrisao linkove.
Zaboravio sam koliko je vremena prošlo od nemilih događaja i da možda mnogi nisu tada ni bili ovde i ne znaju da postoje zabranjene osobe.
Elem, vidim da ću morati da pazim malo više... a skordisk je ekstremno sumnjiva osoba. osniva radionice, odvlači ljude, druži se sa prokaženima i smatra ih izuzetnim... ne zna se šta je gore od čega, jedina stvar koja me drži da mu ne ocvikam glavu je to što, ma šta to značilo u ovako kljakavoj konkurenciji, piše bolje od većine iz okruženja.  Ima nekog talenta koji je tako redak i... ne znam, nemam volje da utulim tu iskru u tmini, bez obzira na njegu nemoralnost, poremećaje, navike i to koliko mi povremeno išao na živce...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version