NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > PARANAUKA

Vidovita Zorka, Vava, Kleopatra, Ljubisa Trgovcevic i ini...

<< < (2/2)

Meho Krljic:
Pojma nisam imao, hvala na informaciji.   :lol:

DeHickok:

--- Quote from: Meho Krljic on 18-05-2014, 19:54:58 ---Pojma nisam imao, hvala na informaciji.   :lol:

--- End quote ---

Nisam ni ja znao do pre nekih mesec dana :). I na tu sam informaciju naisao sasvim slucajno, zahvaljujuci mom "istrazivackom novinarstvu" ;) tacnije visku vremena.
 Tada je u nekim novinama izasao naslov da se Zarko Lausevic vraca glumi. Takav je bio naslov a sustina teksta je bila o tome da ce Zarko snimiti neke audio trake za neki humanitarni projekat u Njujorku. E u tom projektu ucestvuje i glumica Lana (ili bese Lara) Orlovic.
 Ono sto me je interesovalo jeste da li je gospodja Orlovic cerka naseg Mice Orlovica
Ubacih njeno ime u google, i otkrih da ona nije Micina cerka ali jeste udata za Aleksandra Zikica... ali manje vise to, nego pise lepo da zivi u Americi... i to nekoliko godina. E sad, znam da Zikic pise one kolumne u Blicu o muzici i to prilicno redovno, ne pise valjda to iz Amerike pomislih .... pa ne bih lenj (kao sto u stvari i jesam :)) i proverih ja Zikica na googlu i, hvala googlu, odmah mi dade taj link ka linkedinu...a tamo sve lepo pise...
Razmisljam, ako je taj covek prelomio tamo u nekoj pedeset i nekoj da srecu potrazi negde preko onda ni za mene nije rano ;)

Meho Krljic:

--- Quote from: DeHickok on 18-05-2014, 20:33:00 ---glumica Lana (ili bese Lara) Orlovic.

--- End quote ---

Zapravo Lora  :lol:

A ja sam znao i za Ameriku itd. ali ne i da je našao boga.

Mica Milovanovic:
Svi koji se bave muzikom su sumnjivi...

Karl Rosman:

--- Quote from: DeHickok on 18-05-2014, 19:19:09 ---Ne znam da li ste znali ali gospodin Zikic (koga cenim kao vrsnog rok novinara) je vec nekoliko godina svestenik u toj Svedenborgskoj sekti/crkvi, i covek zivi u Americi.

--- End quote ---

Evo ja sam slucajno znao zahvaljujuci istoj istrazivackoj metodi. Doduse, mene je ponukalo njegovo gostovanje u the Agape Show na STB-u...

--- Quote from: Barbarin on 18-05-2014, 08:49:14 ---
--- Quote from: Karl Rosman on 18-05-2014, 00:41:08 ---(ali bolestan  :( )
--- End quote ---

Čemu tužan smajli?

--- End quote ---

Kako da ti kazem...? Aj ti izaberi:

a) odavno se zna da boluje od raka sto je u startu dovelo do ko zna kojeg po redu razocaranja u jos jedno prorocanstvo. (evo ga opet  :( )
b) veseo smajli bi znacio da se radujem necijoj bolesti sa verovatnim smrtnim ishodom
c) VIDECETE VI KAD SE SESELJ VRATI
d) zao mi vojvode
e) smajli sa poljupcem bi zbunio i pronicljivije od tebe

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version