NAUKA I KVAZINAUKA (izvorište inspiracije za mnoga SF dela) > PRIRODNE NAUKE

Prof. Đuro Koruga izmerio dušu!

<< < (2/2)

Джон Рейнольдс:

--- Quote from: Ghoul on 15-05-2009, 16:55:29 ---zar nisu oni izmerili 21g?
a posle inaritu snimio film po toj teoriji?

--- End quote ---

Na brzinu sam pretutio po Guglu i vidim da neko spominje osam do deset grama, što se uklapa u ono kako sam ja zapamtio, dal' 7 dal' 9. Bilo kako bilo, kažu da može biti i teža, što je valjda logično. A i dokazano. Pre oko dve godine sam se baš mnogo napio, pod stare dane je taj incident ušao u top tri pijanstva u životu. Ispuštao sam dušu bar deset minuta i izletelo je zaista mnogo. Da imam prozor u klonji, verovatno bi pukao.

zakk:
 :| :| :| :|

smrklja:
imao sam tu "sreću" da kod dotičnog slušam predavanja na mašincu, moram priznati da su bila izuzetno zanimljiva ali čovek je ostavljao utisak klasičnog američkog prodavca kola koji pokušava da vas ubedi da kupite neki automobil o kome nemate pojma, takođe dovodio je zanimljive goste od akedemika upravnika opservatorije koji nam je pričao o nastanku svemira do nekog batice profesora iz Niša koji nam je drobio o zlatnom preseku i nastanku života, to što priča vrti već desetak godina sa malim varijacijama, još zanimljivije su bile neke dve emisije koje snimao, još pamtim scenu kada je hodao prugom sa suncem u pozadini dok priča taj tekst o dva sunca i tim brojevima, jako sklon samopromociji, takođe pamtim kada je okačio na njegovu oglasnu tablu da su neki australijanci nazvali neki organizam korugi-nešto kao po njemu da bi  na nekoj nastavničkoj sednici jedva dočekali da ga napadnu zato što to nije imalo nikakve veze sa njim, inače nije bio omiljen na fakultetu

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version